Horoskop

Horoskop na wtorek. Zły czas na gwałtowne decyzje

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
gettyimages/Girard Bradley / EyeEmHoroskop dzienny na wtorek

Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc znajduje się w fazie Raka. O godzinie 5.02 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Lwa. W nocy doszło do pierwszej Pełni Księżyca w tym roku.

Będziemy pod wpływem naszego naturalnego satelity przez cały dzień i wiele osób może działać, jakby lunatykując, nie wiedząc, za co się wziąć i dlaczego. Dzisiaj większa część zodiaku będzie rozkojarzona i senna po nieprzespanej nocy. Wyjątkowo pobudzone będą osoby urodzone w znaku Raka, które będą szukały okazji, aby w czymś lub w kimś ulokować ten nadmiar energii. To nie jest dobry termin na żadne skrajne decyzje.

Horoskop dzienny na wtorek, 18 stycznia 2022 roku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj możesz mieć poczucie, że wszystko idzie pod górkę, a świat robi Ci na złość. Nie będziesz mieć w sobie cierpliwości do znoszenia trudnego zachowania ludzi w Twoim otoczeniu. Towarzyszyć Ci będzie podrażnienie i bóle w brzuchu na tle nerwowym, ale wieczór wiele załagodzi.

Horoskop dzienny - Byk

To będzie dobry dzień, w którego trakcie uda się zdobyć coś, na czym Ci zależało. Dzisiaj możesz być uhonorowany za swoje wcześniejsze działania. Los w wielu kwestiach pójdzie Ci na rękę. Wieczorem miłe zakupy jeszcze dodatkowo poprawią humor.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Noc mogła być dla Ciebie nieprzyjemna i pełna niepokoju. Coś Cię gnębiło, coś próbowało wyjść na wierzch, a Ty możesz tego po prostu nie pamiętać. Nic straconego, dzisiaj, kiedy będziesz kłaść się spać, te ważne informacje powrócą. W tym dniu bądź miły dla innych, też są nadwrażliwi.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj możesz docenić swój dom, bliskich i rodzinę. Poczujesz, że wiesz, po co żyjesz. Twój patron i opiekun, czyli Księżyc wysyła Ci całą masę ukrytych dla innych znaków zodiaku wskazówek i informacji. Masz szansę, aby Twoje, wypowiadane w tym dniu życzenia już niebawem przybrały realny kształt.

Horoskop dzienny - Lew

Masz szansę na przejęcie czyjegoś pola do działania, dziedziny lub projektu. Będziesz wyjątkowo zdeterminowany, aby coś udowodnić lub przeforsować. Nie przesadzaj z naciskami, ponieważ ktoś może się wycofać z negocjacji. Wieczór poświęcisz na swój relaks.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj ominą Cię większe problemy, z którymi borykają się inne znaki. Będziesz cieszyć się powodzeniem w pracy lub sukcesami w szkole. Udowodnisz komuś, że zasługujesz na lepsze traktowanie i na zapłatę. Wieczorem uporządkujesz sprawy w domu.

Horoskop dzienny - Waga

Pełnia Księżyca w znaku Raka to nie jest to, co Wagi lubią najbardziej. Dzień będzie wymagał od Ciebie przede wszystkim zachowania zdrowego rozsądku, nieulegania złym podszeptom czy histerii. Nie pozwalaj sobie na rozluźnienie bądź skoncentrowana, szczególnie za kółkiem.

Horoskop dzienny - Skorpion

W tym dniu czeka Cię dalsza część sukcesów i powodzenia, praktycznie w każdej dziedzinie. Pełnia Księżyca doda Ci charyzmy i przysporzy wielbicieli. Twoje ambicje zostaną zaspokojone tak jak i potrzeby sercowe.

Horoskop dzienny - Strzelec

To nie będzie lekki dzień. Coś Cię poróżni z otoczeniem. Będziesz chodził naładowany i podminowany. Możesz się konfliktować z kilkoma osobami naraz, zatem nie narzucaj się ze swoim towarzystwem nikomu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pełnia Księżyca działa jeszcze na Ciebie z pełną mocą. Możesz być dzisiaj wyjątkowo zdeterminowany na sukces i działać na najwyższych obrotach. Za wszelką cenę zapragniesz udowodnić komuś, że się mylił i podkreślić swoją rację. Spokojnie, przyjdzie na to czas.

Horoskop dzienny - Wodnik

Doświadczysz dzisiaj kilku przykrości i niebyt udanych spotkań. Twoje rozmowy z innymi nie przyniosą oczekiwanego przez Ciebie rezultatu. Coś będzie się komplikować i iść wbrew Twoim założeniom. Na szczęście wieczorem poczujesz, że naprawdę możesz odpocząć.

Horoskop dzienny - Ryby

Twoja pozycja umocni się na wielu frontach. Odkryjesz, że jesteś silniejsza, niż myślisz i przeciwstawisz się niesprawiedliwym działaniom w miejscu pracy, w szkole czy w swoim domu. Nie obawiaj się, wygraną w tym sporze masz w kieszeni, ponieważ oprócz siły przekonywania masz również rację.

Bezsenność

Zarwana noc – jej skutki widoczne są nawet 7 dni
Zarwana noc – jej skutki widoczne są nawet 7 dniDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Pułapka pozytywnych, harmonijnych aspektów

Chociaż może się wydawać, że duża ilość pozytywnych aspektów w horoskopie urodzeniowym będzie sprzyjała osobie, w której wróżbie się to znajduje, jednak często jest odwrotnie. Uważa się bowiem, że harmonijne aspekty, a zwłaszcza ich duża ilość sprzyja rozleniwieniu, stagnacji i bierności, która spowodowana jest osiadaniem na osiągniętych już sukcesach. Zatem istotne jest, aby w horoskopie znajdowała się swoista równowaga – obecne były i aspekty pozytywne i negatywne.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Girard Bradley / EyeEm

Pozostałe wiadomości