Horoskop

Horoskop na lipiec. Możemy spodziewać się sielanki i magii wspomnień

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop na lipiec - rak

Jaki jest horoskop miesięczny na lipiec 2022? Lipiec w tradycji słowiańskiej to czas sielanki i cudownych, błogich chwil spędzonych na łonie rozgrzanej ziemi, pod osłoną kwitnących, lipowych gałęzi. Pierwszy, całkowicie letni miesiąc zazwyczaj przynosi słodkie lenistwo i rozpoczyna sezon ogórkowo-urlopowy. Układ planet skupia Naszą uwagę na sprawach więzi emocjonalnych, w tym w szczególności kwestii rodzinnych.

Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca przypomni o łączących nas z przeszłością niciach, linach a nawet łańcuchach. Obudzą się wspomnienia, przywołane zostaną żywe niegdyś relacje. Szczególnie istotne staną się role i scenariusze, w które zostaliśmy wrzuceni jako dzieci. W połowie lipca będzie można je rozpoznać i się od nich uwolnić.

Horoskop miesięczny - co przyniesie lipiec

Superksiężyc - najbliższa ziemi pełnia w 2022 roku

To kolejny miesiąc w trakcie którego nasz naturalny satelita zbliży się do rodzimej planety na niespotykaną na co dzień odległość! Przed Nami kolejny z dwóch Superksiężyców tego roku. Srebrny Glob będzie doskonale widoczny, ogromny i mocno działający w odległości zaledwie 363,666 kilometrów. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca (13.07) będzie najbliższa w stosunku do Ziemi w całym 2022 roku. To wyjątkowe zjawisko astronomiczne i astrologiczne, któremu oprócz licznych obserwacji i zachwytów będzie towarzyszyć również sporo niepokojów, silniejsze niż zazwyczaj przypływy i odpływy oceaniczne oraz wzmożona aktywność sejsmiczna.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Wielkie emocje i trudne doznania

Na poziomie emocjonalnym będziemy szukać twardego gruntu pod stopami, oczekiwać czegoś niezmiennego, czegoś stałego, co zapewni bezwzględne poczucie bezpieczeństwa. Wiele znaków zodiaku poszukiwać będzie oparcia w czymś związanym z rodzinnymi korzeniami i tradycją pokoleniową. Na niezbyt przyjemne wspomnienia dotyczące dzieciństwa lub konfrontacje z despotycznym autorytetem powinny przygotować się przede wszystkim Barany, Raki i Wagi.

Przebudzenie twórcy, iskry na łączach

W tym miesiącu będzie nas ekscytować nie tyko Superksiężyc w znaku Koziorożca, ponieważ lipiec będzie wypełniony również twórczą i kreatywną energią Słońca w znaku Lwa.

Nasza gwiazda znajdzie się w tej ekspresyjnej fazie od 22. lipca i obudzi w nas wewnętrznego artystę. Szczęśliwy trygon Merkurego i Jowisza popchnie nas do podróży, w trakcie których będziemy zdobywać świat.

Kłopoty przyjdą wraz z Nowiem Księżyca (28.07), który będzie połączony z kwadraturą Merkurego i Urana. Na koniec miesiąca posypią się systemy elektroniczne i serwisy internetowe. Będziemy mieć ogromne problemy z bankowością elektroniczną lub internetowym przepływem informacji. Sprzęt elektryczny sprawi niemiłe niespodzianki, które mogą być wywołane ogromną burzą słoneczną i wyładowaniami elektromagnetycznymi.

Kalendarzyk planetarny na lipiec

2.07 – Mars w kwadraturze z Plutonem, dwa walczące o dominację ciała niebieskie wchodzą ze sobą na wojenną ścieżkę, co wywoła eskalację napięć oraz więcej stresu praktycznie dla wszystkich, w tym dniu będzie brakować poczucia bezpieczeństwa.

2.07 – kwadratura Merkurego i Neptuna to kolejny trudny układ, który serwuje nam drugi dzień lipca. Większość zodiaku będzie jakby otumaniona i bezrefleksyjnie uwierzy w jakieś wyssane z palca informacje. Dzisiaj będzie perfekcyjny aspekt dla naciągaczy, oszustów i… polityków.

5.07– Mars opuszcza zarządzany przez siebie znak Barana i wkracza do znaku Byka, co uspokoi nastroje i pomoże stonować emocje. Możemy spodziewać się bardziej wyważonych prognoz i komunikatów.

5.07 – Merkury wchodzi do znaku Raka, za plecami zostawiając znak Bliźniąt. Tematy rodziny, więzi międzyludzkich oraz odpowiedzialności wobec podopiecznych i za dzieci zdominują media. W ciągu najbliższych tygodni powściągniemy języki i plotki trochę ucichną.

13.07– kolejna Pełnia Księżyca, która będzie odbywać się bardzo blisko Ziemi. Superksiężyc w znaku Koziorożca przyniesie przełom jeśli chodzi o relacje zawodowe i da szansę na wybicie się osobom pracowitym i rzetelnym. Trygon Wenus i Saturna promuje tradycyjne wartości i konserwatywny porządek.

18.07 – Wenus opuszcza gadatliwy znak Bliźniąt i wkracza do uczuciowego znaku Raka, dlatego zajmiemy się pogłębianiem swoich relacji, poszukamy prawdziwej bliskości.

18.07 – Merkury znajdzie się w opozycji z Plutonem, to układ dość niebezpieczny, który będzie wywoływał wzrost napięcia w komunikacji. Wiadomości docierające z mediów mogą być pełne złych prognoz i niepokoju. Usłyszymy o jakichś problemach w masowych środkach transportu.

19.07 – Merkury opuszcza znak Raka, aby wkroczyć do znaku Lwa. Przez najbliższe tygodnie eksponowanie swoich dokonań, drobne i większe przechwałki będą na porządku dziennym.

20.07 – Słońce w opozycji z Plutonem, to czas próby sił i wzajemnego straszenia się swoimi możliwościami i arsenałem, dzisiaj będziemy się z kimś spierać i przepychać.

22.07 - Słońce wkracza do znaku Lwa, przed nami dni w których będziemy eksponować siebie i swoje zalety, uwierzymy w większym stopniu w swoje możliwości, staniemy się kreatywni i otwarci na świat.

23.07– Merkury utworzy trygon z Jowiszem w żywiole ognia. Wiele osób otworzy się na nieznane, poczuje zew przygody i podejmie decyzję o wykupie pierwszej w życiu zagranicznej wycieczki czy wczasów. Ten układ sprzyja wyjazdom.

28.07 – Nów Księżyca w znaku Lwa pomoże uruchomić twórczy potencjał w każdym ze znaków zodiaku. Bardzo ważną rolę zacznie odgrywać sztuka, muzyka oraz wolność w wyrażaniu siebie i swoich potrzeb. Staniemy się bardzo ekspresyjni, może nawet za bardzo.

28.07– Merkury w kwadraturze z Uranem, ten układ prognozuje trudności z systemami bookowania i elektronicznych rezerwacji, bardzo możliwe utrudnienia w systemach bankowości i zakupów internetowych oraz włamania hackerskie.

Horoskop miesięczny na lipiec dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miesięczny - Baran

Szanse

Lipiec rozpocznie się ciężko i bez fajerwerków. Najprzyjemniejsze miesiąc zostawia dla Ciebie na swoją ostatnią dekadę. Przejście Słońca do znaku Lwa (22.07) pobudzi Cię do eksplorowania nowych obszarów. Trygon Merkurego i Jowisza (23.07) stworzy okazję do fascynujących podróży. Pod koniec lipca wszystko ponownie stanie się możliwe, w tym również jakiś żarliwy romans, a nawet prawdziwa miłość. Nów Księżyca w znaku Lwa (28.07) to czas odważnych zmian poprzez drastyczne cięcia. Jeśli planujesz urlop to przełóż go na koniec lipca, a będziesz z tego ruchu zadowolony.

Trudności

Nie będziesz się umiał oprzeć pokusom. Pierwsze dni miesiąca są dla Ciebie wyjątkowo trudne, ponieważ poniosą Cię skrajne emocje. 2 lipca kwadratura Plutona i Twojego opiekuna, czyli Marsa, może sprowokować Cię do jakiegoś ataku i rozpali Cię do czerwoności. Przetrwaj tę nawałnicę, a wkrótce uspokoisz się, tuż po wkroczeniu Czerwonej Planety do ziemskiego znaku Byka (5.07). Kolejną próbę szykuje dla Ciebie Superksiężyc w znaku Koziorożca (13.07), który obudzi kwestie urzędowe, formalne i zmusi Cię do uzupełniania zaległości w papierach, nawet tych sprzed wielu lat.

Horoskop miesięczny - Byk

Szanse

W lipcu, a przynajmniej do 22. dnia miesiąca, będziesz mieć mocne i szerokie plecy. Twoje koneksje rodzinne, wpływy, znajomości i poparcie dane przez jakieś ważne osoby będą teraz ogromnym atutem. Wiele spraw poukłada się zgodnie z Twoimi założeniami. Postawisz na swoim, ponieważ od 5. lipca do Twojego znaku zawita Mars, który jest planetą zdecydowania i siły. Pozytywnie wpłynie na Ciebie również Superksiężyc (13.07) czyli Pełnia w pokrewnym Ci znaku Koziorożca. Odrzucisz od siebie to, co jest obciążeniem emocjonalnym i finansowym. Wenus w znaku Raka od 18 lipca pogłębi Twoje relacje z innymi i da Ci więcej cierpliwości w kontaktach z ważnymi dla Ciebie osobami.

Trudności

Uważaj na straty od 19 lipca. Merkury znajdzie się w kwadraturze do Twojego znaku i uruchomi pospolitych złodziejaszków i kieszonkowców, ale również bardziej wyrafinowanych szkodników. Ktoś może podbierać Ci coś, co jest dla Ciebie bardzo ważne, i niekoniecznie zalicza się to do dóbr materialnych. Od kiedy Słońce wkroczy do znaku Lwa (22.07) poczujesz się słabszy, a Twoja energia zacznie opadać. Szczególnie Nów Księżyca (28.07), który będzie połączony z kwadraturą Merkurego i znajdującego się w Twoim znaku Urana może przynieść nieprzyjemności, a w tym kompleksy, które obudzą się z powodu czyjegoś sukcesu.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Szanse

Miesiąc rozpocznie się z wieloma przestojami i opóźnieniami w tle. Poprawi się po przejściu Merkurego do żywiołu ognia (19.07), ale najlepsze lipiec chowa dla Ciebie w zanadrzu. Poczekaj, niech no tylko Słońce przejdzie do znaku Lwa (22.07), a ponownie zaczniesz dokazywać, aż cały zodiak przystanie w biegu. Świetnie rysuje się dla Ciebie trygon pomiędzy Merkurym a Jowiszem (23.07), który umożliwi nareszcie długo odkładany urlop i popchnie Cię w drogę – najpewniej samolotem i to dość daleko, abyś przewietrzył walizki i umysł.

Trudności

Kwadratura opiekuna znaku Bliźniąt i zwodniczego Neptuna może przynieść jakieś kłopoty już 2 lipca. Oszołomienie czyimiś obietnicami, zła ocena sytuacji i nadmierne oczekiwania mogą się przyczynić do Twojego rozgoryczenia, a nawet łez. Spokojnie podchodź do sprawy i daj się rozwinąć różnym tematom, pomimo tego, że Super Pełnia w znaku Koziorożca (13.07) wymusi na Tobie słuchanie się kogoś, kogo nie poważasz. Wrócisz na falę od 19 lipca, kiedy Twój patron przejdzie do znaku Lwa. Szczególną ostrożność zachowaj w czwartek (28.07) kwadratura pomiędzy Merkurym a Uranem spowoduje niepotrzebne straty i narazi Cię na stres.

Horoskop miesięczny - Rak

Szanse

Przed Tobą mocne, planetarne wpływy. Niebo nie będzie się z Tobą obchodzić łagodnie, ale zacznie z wysokiego pułapu, tak abyś nie mógł, jak to masz w zwyczaju, się wycofać, ale stanął z wyzwaniem twarzą w twarz. Drugiego lipca półkrzyż Marsa i Plutona obwieści światu Twoją nową sytuację i nowy status. Bardzo dobrze, czas najwyższy. Supeksiężyc w znaku Koziorożca (13.07) doda Ci odwagi, aby sięgnąć chmur i zawalczyć o zrealizowanie najśmielszych marzeń. Jakaś relacja zapłonie jak pochodnia, tym bardziej, że Wenus postanowi odwiedzić Cię (od 18.07) i obdarzy Cię swoim blaskiem i błogosławieństwem w miłości na długie tygodnie.

Trudności

Emocje, które będą Twoim udziałem w pierwszych dwóch dekanatach miesiąca, nie pozostaną bez wpływu na Twoją kondycję fizyczną. Ostatnie dni lipca będą dla Ciebie trudne nie tylko z powodu Nowiu Księżyca w znaku Lwa (28.07), ale również dlatego, że Twoje serce będzie nadwyrężone w dosłownym sensie. Pamiętaj o elektrolitach, o uzupełnianiu magnezu i potasu, w innym wypadku arytmia da o sobie znać.

Horoskop miesięczny - Lew

Szanse

Początek lipca to okres który właściwie wolałbyś przespać Lwie. Słońce znajduje się w Twoim archetypowym, dwunastym domu, a prościej rzecz biorąc jesteś przed urodzinami, zatem ten czas jest okresem szczególnej podatności na niesprzyjające wpływy i wyjątkowej drażliwości. Na swoje szanse poczekasz do momentu, kiedy do Twojego znaku wkroczy Słońce (22.07), a przynajmniej Merkury (19.07). Ostatni dekanat lipca będzie za to wyśmienity. Zrzucisz z siebie obciążenia, które były jak sztywny gorset przy okazji Nowiu Księżyca (28.07) w Twoim własnym znaku. Poczujesz się lepiej, wprowadzisz nowe zasady i zburzysz stary ład. Ostatnie dni miesiąca zostaną poświęcone na to, co sprawia Ci przyjemność, a o środki finansowe nie musisz się już martwić.

Trudności

Na początku miesiąca ktoś może podkradać Twoje pomysły, koncepcje, a nawet styl ubierania się. Uważaj na zbyteczne wydatki, nie powinieneś szaleć ze zbytkami. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca (13.07) przestrzega Cię przed jakimś formalnym zaniedbaniem, które może mieć później przykre konsekwencje.

Horoskop miesięczny - Panna

Szanse

Większość czerwcowych kłopotów rozwiązała się samoistnie, a Ty Panno możesz liczyć na przychylność lipcowego nieba. Nareszcie poczujesz się wyzwolona ze starych schematów, przez które czułaś się jak trybik w maszynie, bez sił i bez pomysłów na zmianę. Koniec z takim podejściem, tym bardziej, że Mars wkracza do trygonu ziemi (5.07) i z przyjaznego Ci znaku Byka, będzie dorzucał paliwa do Twojego wewnętrznego silniczka. Starczy Ci zasobów na realizowanie planów i pomysłów. Sięgniesz po to, co od dawna powinno być już Twoim udziałem. Superksiężyc w znaku Koziorożca (13.07) przyniesie przełom w relacjach z jakimś autorytetem, bądź doświadczoną osobą, z której zdaniem bardzo się liczysz. Oczywiście będzie to przełom w pozytywnym kierunku.

Trudności

Do niezbyt sympatycznych układów będzie należeć kwadratura Merkurego i Neptuna (2.07), która na chwilę odbierze Ci zdrowy rozsądek i zdolności do chłodnej analizy. Możesz kupić coś, czego nie potrzebujesz. Kwadratura Twojego patrona i Urana (28.07) w połączeniu z Nowiem Księżyca w znaku Lwa przyniesie nagłą zmianę nastroju spowodowaną awariami lub zdarzeniami losowymi, które kompletnie zburzą jakiś Twój misterny plan.

Horoskop miesięczny - Waga

Szanse

Nie będę ukrywać, że lipiec przyniesie Ci jakieś trudne wspomnienia i konieczność skonfrontowania się z blokującymi Cię sytuacjami z przeszłości. Szczególnie Wagi z trzeciego dekanatu będą borykać się z tym, czego nie chciały dopuścić do głosu przez ostatnie miesiące. Trzeba będzie zakasać rękawy, ale ten dość wymagający układ pomoże Ci zerwać raz na zawsze z przeszkodami wynikającymi ze źle podjętych kroków. 18 lipca Twoja patronka wkracza do znaku Raka i zaczniesz widzieć, że rodzina wiele dla Ciebie zrobiła. Powrót do formy czeka od 22 lipca. Słońce, które przejdzie do znaku Lwa, pomoże Ci zadbać o to, aby znowu wyglądać przepięknie.

Trudności

Jeśli nie zareagujesz wystarczająco szybko, fala zmiany może być dla Ciebie nieprzyjemna. Już 2 lipca będziesz się czuć poganiana i naciskana. Otoczenie będzie na Tobie coś wymuszać. Superpełnia Księżyca w znaku Koziorożca (13.07) sprawi, że poczujesz się stłamszona przez jakieś przepisy, zakazy i odgórne wymagania. Mogą pojawić się problemy z ojcem, szefem, bądź innym autorytetem.

Horoskop miesięczny - Skorpion

Szanse

Lipiec nie pozwoli Ci cieszyć się w kącie z intymności i spokoju tak, jakbyś sobie tego życzył, gdzieś w zaszyciu, na uboczu. Bardzo prawdopodobne, że stoczysz poważną walkę o teren, dominację albo o względy wybranej osoby. Drugiego dnia miesiąca na niebie utworzy się kwadratura Marsa i Twojego patrona – Plutona. Stawisz komuś czoła i wygrasz. Ten chrzest bojowy pomoże Ci w ustawieniu sobie na nowo życiowych priorytetów. Nagrodę za swoją niezłomną postawę otrzymasz przy okazji Superpełni w Koziorożcu (13.07). Kolejnym ważnym układem, dającym Ci możliwość wskoczenia na półkę wyżej jest opozycja Słońca i Plutona (20.07). Generalnie przed Tobą miesiąc wielkich szans i dużej ekspansji. Do połowy lipca nie wybieraj się na wakacje, ponieważ powinieneś być na miejscu i korzystać.

Trudności

Kłopoty, utrudnienia, opóźnienia oraz zgrzyty na linii Ty – Twoi bliscy pojawią się po wkroczeniu Słońca do znaku Lwa (22.07). Nów Księżyca, który odbędzie się dla Ciebie w trudnej konfiguracji (28.07) to czas konfliktów i dużego, psychicznego napięcia. Jeśli coś nie będzie wychodzić, pomimo dużych starań, najlepiej zrezygnować i poczekać na bardziej dogodny termin.

Horoskop miesięczny - Strzelec

Szanse

Chociaż pierwszy miesiąc lata rozpocznie się dla Ciebie z gorzkim posmakiem, pod koniec lipca nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do osiągnięcia czy wykonania! Poczekaj, na przejście Słońca, do Twojego – ognistego żywiołu (22.07). Odzyskasz siły, nawiążesz nowe kontakty biznesowe, a zagranica otworzy szeroko ramiona, aby Cię przyjąć. Wszelka aktywność związana z ekspansją zawodową i prywatną zacznie nabierać rumieńców już od wkroczenia Merkurego do znaku Lwa (19.07). Ogarną Cię wielkie namiętności, w których możesz się wręcz zatracić. Wielki potencjał niesie ze sobą trygon Merkurego i patrona Strzelców czyli Jowisza (23.07), który sypnie Ci złotych monet pod nogi i da możliwość okazyjnego wyjazdu w fantastyczne miejsce praktycznie bez nakładów finansowych. Twoja samoocena i poczucie atrakcyjności bardzo wzrosną po Nowiu Księżyca w znaku Lwa (28.07), który stanie się dla Ciebie jakimś ważnym punktem zwrotnym.

Trudności

Początek lipca to głównie sztuczne konwenanse i konieczność dostosowania się do długoletnich tradycji czy też oczekiwań dziadków bądź rodziców. Możesz czuć, że nie jesteś sobą i brakuje Ci swobody bądź przestrzeni. Zawirowania będą trwać aż do Superksiężyca w znaku Koziorożca (13.07). Możesz zostać wtłoczony w jakiś garnitur lub garsonkę i asystować na uroczystościach rodzinnych.

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Szanse

Pełnia, która odbędzie się najbliżej w stosunku do Ziemi, w tym roku odbywa się właśnie w Twoim znaku zodiaku! Możesz poczuć, że energie planetarne wzięły Cię na celownik i to właśnie w Twoim życiu jak w soczewce skupiają się wszystkie potencjały i zagrożenia. Zaczniesz stawiać sobie trudne pytania dotyczące sensu Twojej dotychczasowej pracy, związku czy też miejsca zamieszkania. To bardzo dobrze, ponieważ nareszcie znajdziesz satysfakcjonujące Cię odpowiedzi. Masz teraz możliwość zawalczyć o swoje własne miejsce na świecie, choćby miało to być tylko M-3 albo decyzja o założeniu rodziny. Lipiec będzie dla Ciebie łaskawy również pod względem materialnym i finansowym. Zyskasz więcej niż zakładałeś. Korzystaj również z dobrej passy do zdawania egzaminów i zdobywania uprawnień, ale spiesz się z tym do 19.07. Później Merkury przejdzie do znaku Lwa i pojawią się utrudnienia oraz przesuwanie terminów.

Trudności

Wystrzegaj się głębszego wchodzenia w relacje zawodowe. Nie jest to dobry pomysł, aby zaprzyjaźnić się bliżej z osobami, z którymi pracujesz, a już w ogóle fatalny jeśli pragniesz firmowego romansu. Z tego tytułu będą tylko nieprzyjemności. Koniec lipca przyniesie konieczność wykonania profilaktycznych badań i zrobienia sobie przeglądu u stomatologa.

Horoskop miesięczny - Wodnik

Szanse

Lipiec na długo zapisze się w Twojej pamięci! Dla Ciebie będzie to czas odwoływania się do zamierzchłej przeszłości i rozwiązywania zagadek rodzinnych. Można powiedzieć, że po prostu Cię olśni. Od lat widzisz u siebie powtarzający się schemat, w który wchodzisz w pracy, w domu i w relacjach miłosnych, ale nie wiesz jak się od niego uwolnić. Przy okazji Księżyca Gromów (Pełni w Koziorożcu 13.07) zrozumiesz, co leży u podstaw problemów i bardzo prawdopodobne, że jest to brak akceptacji lub bycie niezrozumianym we wczesnym dzieciństwie. Wiele spraw dzięki uzyskanej świadomości stanie się łatwiejsze. Po wkroczeniu Słońca do opozycyjnego znaku Lwa (22.07) oddasz się przyjemnościom, podróżom i błogiemu urlopowaniu w nietuzinkowych miejscach.

Trudności

Najwięcej zaskoczenia, a w tym również niemiłych niespodzianek przyniesie kwadratura Merkurego i Twojego opiekuna Urana, która zbiegnie się z Nowiem Księżyca w znaku Lwa (28.07). Pod koniec miesiąca spodziewaj się nagłego i niczym nieuzasadnionego zerwania jakiegoś kontaktu. Ktoś ulegnie jakimś plotkom lub propagandzie i bezpodstawnie zmieni o Tobie zdanie. Sprzęt elektroniczny, w tym laptop, alarm, system nawigacyjny mogą kompletnie odmówić posłuszeństwa. Rób kopie na zapas.

Horoskop miesięczny - Ryby

Szanse

Pobyt Słońca w sprzyjającym Ci znaku Raka jak również przejście Marsa do ziemskiego, konkretnego znaku Byka (5.07) wreszcie postawi Ci stopy na podłożu! Zaczniesz myśleć racjonalnie, konkretnie, w sposób logiczny. Odsiejesz to co niewykonalne od realnych planów i projektów. Superksiężyc w znaku Koziorożca (13.07) nauczy Cię co to jest zdrowy, chłopski rozum i nawet będziesz to sobie chwalić. Zazwyczaj masz problemy z oddzieleniem imaginacji i mrzonek od tego co ma rację bytu, ale w połowie miesiąca załapiesz w czym rzecz. Możesz się nawet z sukcesem (takie rzeczy!) zabrać za remontowanie, prace budowlane, malowanie czy też stawianie domku z drewna na działce. To będzie konstruktywnie spędzony miesiąc. Twoje zdrowie poprawi się i masz możliwość pożegnać jakąś chroniczną dolegliwość.

Trudności

Zanim pozbierasz się w całość i zorganizujesz swoją pracę oraz napiszesz sobie scenariusz na ten miesiąc mogą pojawić się dawne zwidy i omamy. Coś będzie Ci mieszać w głowie i 2 lipca kwadratura Merkurego i Neptuna przyniesie jakieś zguby bądź kłopoty wynikające z zapominalstwa. Kwadratura Wenus i Neptuna (14.07) powoduje, że ktoś będzie Cię kusił flirtem lub romansem, który nie ma najmniejszych szans na szczęśliwy finał, ale pomarzyć zawsze można…

Astrolog Merkurja życzy Czytelnikom przyjemnego, pełnego lipowego miodu miesiąca oraz satysfakcjonujących wrażeń w trakcie podziwiania Superksiężyca.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: scaliger/Getty Images

Pozostałe wiadomości