Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Będziemy pozbywać się zbędnych rzeczy i niekorzystnie patrzeć na partnerstwo

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN OnlineHoroskop dzienny na sobotę, 4.09.2021

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Lwa i zmniejsza swoją tarcze dążąc do Nowiu. Będziemy wydatkować zgromadzoną energię i zastanawiać się nad tym, czego zbędnego by się jeszcze pozbyć. Z niebezpiecznych układów, Wenus przebywająca w znaku Wagi znajdzie się w kwinkunksie z Neptunem przebywającym w znaku Ryb, co wpłynie niekorzystnie na nasze postrzeganie partnerstwa. Dzisiaj możemy przypisywać drugiej połówce więcej wad niż w rzeczywistości posiada. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 4.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na sobotę, 4 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Wpływ malejącego Księżyca zmusi Cię do zaprowadzania ładu i porządku wokół Ciebie. Nie chodzi tylko o kwestie bałaganu, ale raczej o emocje i energie. W sprawach partnerskich nie możesz dzisiaj liczyć na wyrozumiałość drugiej połówki. Jedno potknięcie i kłótnia gotowa.

Horoskop dzienny - Byk

Twoja patronka – Wenus, która jest dzisiaj w kwinkunksie z Neptunem utrudni Ci kontakt z uczuciami. Zarówno swoimi jak i partnera. Możesz czuć się pogubiony i nieco zakłopotany. Wieczór rozpocznie się problemami i nie spełni Twoich oczekiwań.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Masz szansę, aby łapać ostatnie promienie lata i zdecydować się na jakąś wycieczkę. Masz możliwość zastanowić się nad tym, co i kto są dla Ciebie priorytetem. Dzisiaj będziesz rozmawiać z ciekawymi osobami, które będą dla Ciebie inspiracją do rozwoju.

Horoskop dzienny - Rak

Powinieneś pozwolić sobie na jakąś rozrywkę. Wyjdź z domu, odpocznij. Czekają Cię liczne spotkania towarzyskie, które będą udane i przyniosą Ci sporą ulgę po ostatnim przygnębieniu. Zakupy, które zrobisz tylko na własne potrzeby sprawią Ci sporą satysfakcję.

Horoskop dzienny - Lew

Ostatnio żyjesz w ciągłym stresie i napięciu, a to nie sprzyja Twojemu zdrowiu, które nie jest w idealnym stanie. Warto poświęcić dzisiaj nieco uwagi swojemu ciału fizycznemu. Spa, kąpiel z olejkami, fryzjer, masaż? Warto odwiedzić aptekę i zakupić kilak suplementów. Skup się na sobie.

Horoskop dzienny - Panna

To co będzie się działo, w ciągu najbliższych dni ma również swoją ukrytą stronę. Dzisiaj możesz spotkać na swojej drodze osobę, która będzie obecna w Twoim życiu przez dłuższy czas partnersko bądź biznesowo. Musisz jednak uważać na używki, w szczególności alkohol.

Horoskop dzienny - Waga

Ponieważ Twoja patronka – Wenus nie jest dzisiaj w najlepszej formie, Ty również nie będziesz się czuć królową balu. Możesz gorzko rozczarować się co do kilku osób. Z kogoś wyjdzie egoizm, z innej osoby skrajna nieuprzejmość. Dzięki tym zachowaniom łatwiej Ci będzie zamknąć pewne kontakty na zawsze.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj do południa nie bardzo będziesz wiedział co ze sobą zrobić. Możesz brać się wielu czynności, ale niestety niewiele z nich ukończysz. Okoliczności zewnętrzne będą wymagały od Ciebie podporządkowania się planom innych osób. Dopiero wieczorem będziesz mieć trochę swobody.

Horoskop dzienny - Strzelec

W tym dniu może Cię spotkać pewna sercowa niespodzianka. Będziesz mieć w planach miłą randkę, ale coś może stanąć na przeszkodzie. Ktoś z domowników będzie mieć pretensje, że nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków. Zrobi Ci się przykro, ponieważ uważasz zarzuty za niesprawiedliwe.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą męczący dzień, a sytuacje, które będą Cię spotykać, nie będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami, wręcz przeciwnie – niemile Cię zaskoczą. Ktoś wprawi Cię w irytację swoją skrajną nieodpowiedzialnością, będziesz musiał kogoś przywołać do porządku.

Horoskop dzienny - Wodnik

Możesz liczyć na luźniejszą atmosferę. Księżyc w opozycyjnym znaku Lwa nakieruje Twoją uwagę na miłe spędzanie czasu z osobami, z którymi czujesz się doskonale i nadajesz na tych samych falach. Nie opuści Cię dobre poczucie humoru. Wieczorem poczujesz się usatysfakcjonowany.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj uruchomią się liczne kontakty towarzyskie. Aura planet zachęci Cię do rozrywki, w tym do krótkiego wyjazdu, którego mogłeś wcześniej nie brać pod uwagę. Ktoś bardzo liczy na Twoją obecność i będziesz mieć okazję do przeprowadzenia ważnej rozmowy.

Znaki zodiaku u Indian z ameryki północnej – horoskop indiański

Większość kultur dążyła do pewnej klasyfikacji ludzi. Dzięki horoskopom łatwiej można było odczytać nie tylko charakter, ale również ludzkie przeznaczenie. Podobnie rzecz miała się w Ameryce Północnej – tamtejsza rdzenna ludność, podobnie jak w Europie, ustaliła swój horoskop.

Znaki w indiańskim horoskopie:

 • wydra: 1 stycznia – 18 lutego,
 • wilk: 19 luty – 20 marca,
 • sokół: 21 marca – 20 kwietnia,
 • bóbr: 21 kwietnia – 21 maja,
 • jeleń: 22 maja – 21 czerwca,
 • dzięcioł: 22 czerwca – 22 lipca,
 • łosoś: 23 lipca – 23 sierpnia,
 • niedźwiedź: 24 sierpnia – 23 września,
 • kruk: 24 września – 23 października,
 • wąż: 24 października – 22 listopada,
 • sowa: 23 listopada – 21 grudnia,
 • gęś: 22 grudnia – 1 stycznia.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości