Horoskop

Horoskop na wtorek. Czeka nas niespokojny dzień

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
kostki ze znakami zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 9 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Dzisiaj rano na niebie utworzy się opozycja pomiędzy Wenus a Plutonem. Ten układ nie wróży spokojnego dnia, jeśli chodzi o relacje.

Możemy czuć, że odbywa się jakaś walka o pozycję, rację, uznanie lub o to, kto ma więcej do powiedzenia na dany temat. Srebrny Glob w znaku Koziorożca dodatkowo rozdmucha ambicjonalne podejście do wszelkich konfliktów i nikt nie będzie chciał cofnąć się nawet na krok. W układach i związkach miłosnych będzie się dzisiaj gotować. Możemy być bardzo podejrzliwi i zazdrośni o swoją drugą połówkę.

Horoskop dzienny na wtorek, 9 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Księżyc w znaku Koziorożca tworzy kwadraturę z twoją fazą zodiaku. Będziesz zawadiacki i skory do kłótni Baranie. Za wszelką cenę będziesz chciał udowodnić swoją rację bądź wyższość w jakiejś kwestii. To nie jest dobra droga, ponieważ przeciwnik jest mocniejszy niż myślisz.

Horoskop dzienny - Byk

Opozycja pomiędzy Wenus a Plutonem tworzy dla ciebie bardzo gorącą aurę. Twoje kontakty i relacje z innymi będą przesycone emocjami i nie pozwolą ci stanąć w cieniu czy też pozostać obojętnym. Dzisiaj możesz odczuć, że ktoś odsłonił się ze swoimi prawdziwymi intencjami i zamiarami wobec ciebie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie licz dzisiaj na beztroskę. Układy na niebie są twarde i wymagają twardych reakcji. Trzeba będzie zachować dyscyplinę lub niemal musztrę. Pamiętaj, aby być na czas w umówionych miejscach i wywiązywać się ze swoich zobowiązań, ponieważ konsekwencje dzisiejszych niedopatrzeń będą surowe.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Rak

Przebywająca w twoim znaku Wenus będzie tworzyć opozycję z Plutonem. Dzisiaj będziesz działać zdecydowanie i bezkompromisowo. Czas na negocjacje minął. Nie pozwolisz sobie w kaszę dmuchać. Pokażesz otoczeniu swoje twardsze oblicze.

Horoskop dzienny - Lew

To nie jest dzień, który będzie spełniał twoje zachcianki. Dzisiaj wszystko układa się pod włos. Niestety możesz spotkać się z jakimiś fochami i wyśrubowanymi wymaganiami. Ktoś w twoim otoczeniu będzie mieć o sobie wygórowane mniemanie bez żadnych ku temu podstaw. Niestety trzeba grać dyplomatycznie.

Horoskop dzienny - Panna

Na niebie będą układy, które wytworzą dla ciebie atmosferę pełną szans i możliwości. Inne znaki zodiaku w większości będą odczuwać zwolnienie tempa lub doświadczać utrudnień, ale nie ty Panno. Dzięki pochwałom i docenianiu twojej pracy, urosną ci u ramion skrzydła. Możesz uzyskać znaczny przychód, niekoniecznie w stałej pracy.

Horoskop dzienny - Waga

Uważaj i bądź gotowa na każdą ewentualność. Dzisiaj niebo zaleca ci sporą ostrożność. Opozycja Wenus i Plutona tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku, co świadczy o tym, że możesz być potraktowana co najmniej nieuprzejmie. Twoja relacja może sprawiać niespodziewane kłopoty. Lepiej trzy razy wszystko sprawdzać i dmuchać na zimne.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed tobą mocne rozmowy i ekscytujące spotkania. Za sprawą opozycji Wenus i twojego patrona Plutona nic co będziesz dzisiaj robić nie pozostawi cię obojętnym. Spotkasz na swojej drodze osobę, która wywrze na tobie silne wrażenie, bądź odwrotnie, sam kogoś oczarujesz niemal mimowolnie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Lepiej nie szalej i nie podejmuj kolejnych wyzwań. Możesz dzisiaj odczuwać większe zmęczenie i poczuć się przytłoczony przez sytuacje, w których będziesz brał udział. Szef lub ktoś na wyższym od ciebie stanowisku będzie się domagać wyjaśnień, których tak naprawdę nie możesz teraz udzielić.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przebywający w twoim znaku, wzrastający Księżyc, jak również opozycja Wenus i Plutona zgotują ci dzień pełen zdziwienia. Zostaniesz postawiony przed wyborem, którego później już nie będzie można zmienić. Wiele osób w twoim otoczeniu zachowa się nieprzewidywalnie i nierozsądnie, co spotka się z twoją dezaprobatą.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed tobą dzień pełen ciśnienia, czego nie znosisz. Nie potrafisz zaakceptować sytuacji, w której ktoś wywiera na ciebie presje. Wolisz wycofać się i coś stracić niż poddawać się szantażom. Tak możesz się dzisiaj czuć. Spokojnie, nie podejmuj decyzji, aż do dnia Pełni Księżyca, jeszcze wszystko może się odwrócić.

Horoskop dzienny - Ryby

Możesz liczyć na nagłe polepszenie się twojej sytuacji, praktycznie bez twojego wysiłku. Dzisiaj kilka spraw potoczy się korzystniej niż zakładałaś. Pojawi się przyjemne rozprężenie związane z tym, że ktoś zdejmie z ciebie nadmiarowy ciężar. Jeśli miałaś dolegliwości, twoja rekonwalescencja przebiega prawidłowo.

Ważne gwiazdy w astrologii – Gwiazda Epi

Gwiazda Epi chociaż niewielka, daje duże bogactwo. ustawiona w 22 stopniu Wagi ma charakter Wenus i Marsa, a przez to świadczy o silnych konotacjach ze sztuką. osoby z takim ustawieniem łączą w sobie ducha nauki i piękna, to często artyści, tacy jak wytwórcy perfum, osoby zajmujące się sztuką i techniką, a także kwestiami technicznymi, np. udźwiękowieniem.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: aronia / Getty Images

Pozostałe wiadomości