Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek. Czas na zajęcie się finansami

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN OnlineHoroskop dzienny na wtorek 07092021

Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob również znajduje się w znaku Panny. Na niebie dojdzie do Czystego Nowiu Księżyca, którego archetyp jest związany z porządkowaniem, rytuałami oczyszczającymi, układaniem spraw finansowych, oszczędnościami i dbałością o higienę fizyczną i psychiczną. Ponadto na niebie utworzy się ziemski trygon pomiędzy Słońcem a Uranem, który zachęci Nas do poszukiwania nowej pracy oraz zadbania o swoje interesy. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 7 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj warto zastanowić się nad stanem swojego portfela i podjąć jakieś konkretne decyzje, mające na celu zapełnienie go.

Horoskop dzienny na wtorek, 7 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj może wyjść na jaw coś, o istnieniu czego wolałbyś zapomnieć. Unikaj rozsiewania plotek i przekazywania niesprawdzonych informacji, ponieważ w ciągu kilku dni może to do Ciebie wrócić w sposób, którego wolałbyś uniknąć. Zalecana jest Ci ostrożność i spokój we wszystkich działaniach.

Horoskop dzienny - Byk

To może być perfekcyjny dzień. Na niebie wspiera Cię zarówno Nów w ziemskim znaku Panny, jak i trygon Słońca i znajdującego się w Twoim znaku Urana. Masz wspaniałą energię do przyciągania pieniędzy i dobrych zbiegów okoliczności. Warto w coś zainwestować, podpisać jakąś umowę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Postaraj się obracać dzisiaj tylko w sprawdzonym towarzystwie. Atmosfera wokół Ciebie będzie ciężka. Nie będziesz wiedział jak sobie poradzić ze swoimi trudnymi emocjami. W związku niepokoje, w pracy natłok obowiązków. Trzymaj nerwy na wodzy, zaciśnij zęby i rób swoje. To się niebawem skończy.

Horoskop dzienny - Rak

Na niebie będzie Cię dzisiaj witał dobry układ. Wokół Ciebie zmieni się energia na bardziej przyjazną, a ludzie staną się milsi i bardziej pomocni. Możesz korzystać ze sprzyjających zbiegów okoliczności i okazji do lukratywnych transakcji. Coś, czego się obawiałeś, nie wydarzy się.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj ktoś będzie próbował wykorzystać jakieś informacje przeciwko Tobie. Nie dasz się w to wplątać i wyjdziesz obronną ręką z sytuacji, ale uchroni Cię przed tym tylko czujny i bystry umysł. Niestety na gruncie domowym wywiążą się niepotrzebne dyskusje i wzajemne obwinianie się o jakieś niedopatrzenie.

Horoskop dzienny - Panna

To będzie mocny dzień. Nów Księżyca w Twoim znaku umożliwi Ci nowy start, bez obciążeń z przeszłości. Dzisiaj śmiało możesz podpisywać długofalowe zobowiązania, czynić jakieś większe zakupy, składać CV w upatrzone miejsce pracy oraz wysłać sygnał, że jesteś kimś na poważnie zainteresowana Panno.

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz dzisiaj działać na nieznanym albo niekomfortowym dla Ciebie terenie. Dotkną Cię niebrane wcześniej pod uwagę zmiany. Nie będziesz w nastroju do żartów. Czyjeś zachowanie będzie Ci bardzo nie na rękę, ale musisz się zgodzić na to, że to ktoś inny będzie dyktował warunki. Odpoczniesz wieczorem, raczej w samotności.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed Tobą kolejny udany dzień. Praca, którą wykonałeś wcześniej, właśnie zaczyna przynosić Ci zysk i działać na Twoją korzyść. Nabierzesz chęci do życia i działania. Prawie wszystko będzie się układać po Twojej myśli. Dzisiaj masz przed sobą doskonałe perspektywy i źle byłoby z nich nie skorzystać. W związku proś o co chcesz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj prawie nic nie będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne. Na niebie aż roi się od trudnych układów, które będą Cię zmuszać do wysiłku prawie ponad możliwości. Unikaj unoszenia się honorem i rzucania papierami bądź składania nieodwołalnych deklaracji. Ten dzień trzeba znieść z pokorą, może tego chce Cię nauczyć Nów w Pannie?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Mocno zasilony trygon ziemi natchnie Cię energią, radością życia i optymizmem. Rzadko zdarzają Ci się wybuchy dobrego humoru i niczym niezmącony nastrój, a dzisiaj może Cię spotkać właśnie taki dzień. Wszystko będzie szło jak z płatka. Układy na niebie wspierają Cię i pozwolą zrealizować partnerskie i zawodowe cele.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą dzisiaj sporo kłopotów, niedomówień i istna komedia pomyłek. Czekają Cię też komunikacyjne niedogodności oraz nieporozumienia z najbliższymi. To będzie trudny dzień, pod którego koniec będziesz się cieszył, że już się skończył i możesz wreszcie odpocząć.

Horoskop dzienny - Ryby

Masz dzisiaj szansę znaleźć się pośród takich wydarzeń, które odbudują Twoją pozycję w miejscu pracy. Możesz wiele zwojować i osiągnąć to, co zakładałaś sobie od tygodni. Nów Księżyca w opozycyjnym znaku Panny natchnie Cię świetnymi pomysłami. Poczynisz pierwszy krok, który przybliży Cię do partnerskiego szczęścia.

Horoskop egipski - jakie znaki w nim występują?

Jak wiadomo, starożytni Egipcjanie wierzyli w wielu bogów, którzy, oprócz tego, że byli patronami poszczególnych dziedzin życia, mieli się także opiekować osobami urodzonymi w określonych okresach czasu. I tak:

  • Thot – bóg księżyca i mądrości, patron osób urodzonych pomiędzy 15 a 31 stycznia
  • Amon – bóg urodzaju i płodności, opiekun urodzonych pomiędzy 1 a 14 lutego
  • Hathor – bogini radości, miłości, opiekunka urodzonych pomiędzy 15 lutego a 31 marca
  • Sebek – bóg siły, opiekujący się urodzonymi pomiędzy 1 kwietnia a 14 maja
  • Ozyrys – bóg odrodzonego życia ( i śmierci) opiekował się urodzonymi między 15 maja a 30 czerwca
  • Ptah – najwyższy z bogów, stwórca, czuwający nad osobami urodzonymi pomiędzy 1 lipca a 15 sierpnia
  • Horus – bóg opiekujący się egipskimi faraonami, a także osobami urodzonymi pomiędzy 16 sierpnia a 15 września
  • Neftyda – bogini śmierci, patronującą urodzonym pomiędzy 16 września a 31 października
  • Anubis – bóg życia pozagrobowego, opiekun się urodzonymi pomiędzy 1 listopada a 30 grudnia
  • Izyda – bogini rodzin i osóburodzonymi pomiędzy 31 grudnia a 14 stycznia

Zobacz wideo:

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości