Horoskop

Horoskop na wtorek: dzień będzie pełen niepokoju

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Surasak Suwanmake/Getty ImagesHoroskop dzienny na wtorek, 7 grudnia 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po 12:48 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Wodnika. Ponadto na niebie Wenus utworzy kwadraturę z boginią niezgody Eris, a Merkury ustawi się również w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na wtorek, 7 grudnia 2021 r.

Horoskop dzienny na wtorek, 7.12.2021 r.

Wtorek będzie pełen niepokoju, zgrzytów, prób wywołania konfliktu na małą bądź większą skalę. Zarówno w domach, jak i w miejscu pracy będziemy się z łatwością denerwować i ulegać jakimś niesprawdzonym informacjom. Dzisiaj wyjątkowo łatwo będzie o pomyłkę, zarówno na drodze, jak i w dokumentach.

Horoskop dzienny - Baran

Nie powinieneś oglądać się za siebie. Dzisiaj nie czas na roztrząsanie tego co było. Trzeba podjąć trudne i konieczne decyzje, aby ocalić coś, co jeszcze jest do uratowania. Nie dyskutuj i nie negocjuj z osobami, o których wiesz, że są Ci nieżyczliwe, bo nic dobrego z tego nie będzie.

Horoskop dzienny - Byk

Kwadratura Wenus i boginki niezgody czyli Eris przyniesie Ci chwile zwątpienia. Twój stan psychiki nie będzie dzisiaj zadowalający, a kondycja fizyczna również pozostawi wiele do życzenia. Nie zamartwiaj się, Twoje działania okażą się słuszne, a decyzje trafione, ale o tym przekonasz się za kilka dni.

Co przyniesie grudzień?
Co przyniesie grudzień?
Dzień Dobry TVN

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój patron Merkury ustawi się dzisiaj w mylącym aspekcie z Neptunem. Sam możesz zwątpić w słuszność swoich myśli i poczynań. To nie będzie lekki czas, będziesz sam sobie czynić jakieś wyrzuty, że czegoś nie dopełniłeś lub nie dopilnowałeś. Wieczorem atmosfera zmieni się na lżejszą.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj podwiezie Cię gwiezdny Wielki Wóz dokąd tylko zechcesz. Masz okazję zaprezentować swoje możliwości i skorzystać z dobrotliwego wpływu niektórych układów. W tym dniu odmłodniejesz i odniesiesz towarzyski sukces – będziesz mieć poczucie, że wszystko jest do naprawienia i na nowo możliwe.

Horoskop dzienny - Lew

W Twoim otoczeniu pojawią się jakieś mniej przyjemne opcje. Ktoś będzie rzucał Ci piach w oczy i najzwyczajniej w świecie robił na złość. Pokażesz na co Cię stać kiedy wstaniesz z łóżka lewą nogą i rykniesz na osoby w Twoim otoczeniu. Bardzo dobrze, ponieważ ostatnio byłeś zbyt spolegliwy, czas przypomnieć kto rządzi.

Horoskop dzienny - Panna

Kwadratura Merkurego i Neptuna będzie podkopywać Twoją fizyczną i psychiczną wydolność. Nie podołasz dzisiaj ze wszystkimi zobowiązaniami z powodu silnego zmęczenia. Nie szarżuj w trakcie jazdy, nie patrz w telefon na przejściu dla pieszych, dzisiaj roztargnienie będzie przyczyną Twoich kłopotów.

Horoskop dzienny - Waga

Wenus ustawi się w kwadraturze z boginką niezgody czyli Eris. To trudny aspekt, który wywołuje konflikty i nieprzyjemności. Pojawi się jakaś próba sił, którą przeprowadzisz z osobami w Twoim otoczeniu. Nie możesz się ugiąć, ani poddać, ponieważ w ten sposób pokażesz swoją słabość. Dzisiaj musisz walczyć.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzień przygotował dla Ciebie sporą dawkę emocji, ale wynika ona raczej z działania innych osób, niż Twoich wyborów. Na niebie szaleją układy, które dotkną głównie inne znaki zodiaku. Ty będziesz mógł się przyglądać niezbyt trafionym decyzjom i poczynaniom w Twoim otoczeniu i wyciągać wnioski.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie będzie Cię stać na chłodny ogląd sytuacji, co bardzo by Ci się przydało. Znowu o czymś zapomnisz, znowu coś gdzieś zostawisz. Dzisiaj będziesz nosił głowę w chmurach i oczywiście narobisz sobie w związku z tym kłopotów. Nie złość się, ani nie okazuj swojego zadowolenia. Może nikt nie zauważy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz okazywać swoją pewność siebie i podkreślać swoją pozycję. Uważaj, aby nie przesadzić, ponieważ możesz w ten sposób kogoś do siebie zniechęcić. Chcąc zabłysnąć, możesz obrócić sytuację na swoją niekorzyść. Dzisiaj podliczysz stan posiadania i okaże się, że czegoś brakuje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Poranek będzie niekomfortowy i trudny. Nie będziesz mieć ochoty na żadną pracę, ale niestety trzeba wziąć się za obowiązki. Dopiero po południu, kiedy Księżyc przejdzie do Twojego znaku, rozkręcisz się i odnajdziesz przyjemność w towarzystwie innych osób, a nawet zaczniesz żartować.

Horoskop dzienny - Ryby

Los będzie od Ciebie wymagał współdziałania w grupie i współpracy, chociaż nie będziesz mieć na to ochoty. Kwadratura Merkurego i Twojego patrona – Neptuna postawi Cię w szerszym towarzystwie i zmusi do głośnych wypowiedzi oraz prowadzenia jakiś spotkań bądź dyskusji. Poświęcisz się dla dobra innych i wykonasz zadanie.

Co to jest kwadratura w astrologii?

Jest to odległość kątowa pomiędzy planetami. Oznacza się ją, kiedy kąt pomiędzy nimi wynosi 90 stopni, a planety ustawione są w znakach żywiołów nieharmonijnych. Sama kwadratura oznacza brak harmonii i poprawnej współpracy. Kiedy się pojawia może oznaczać życiowe problemy i trudności, ogólne przeszkody, a także konflikty. Dlaczego tak się dzieje? Chociaż 90 stopni może kojarzyć się z idealnym kątem, to bardziej powinien nam się on kojarzyć, jak ostry zakręt (życiowy), który ciężko pokonać spokojnie, trzeba się do niego przygotować.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości