Horoskop

Horoskop na wtorek. Czas nawiązywania kontaktów z innymi

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Symbole miesięcy na tle nieba
Lidiia Moor / Getty ImagesHoroskop dzienny na wtorek 3 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 3 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Przed nami dzień rozrywkowych spotkań w niezobowiązującej, sympatycznej konwencji.

Horoskop dzienny na wtorek, 3 maja 2002 r.

Na niebie we wtorek brak większych układów planetarnych. Będzie więcej luzu. Wzrastający Srebrny Glob, który przebywa w ciekawskim i towarzyskim znaku Bliźniąt, zachęci nas do nawiązywania kontaktów z innymi. Atmosfera na spotkaniach, spacerach i świątecznych obiadach będzie bardzo gwarna i przyjazna. Przed nami dzień rozrywkowych spotkań w niezobowiązującej, sympatycznej konwencji. Uważajmy jedynie, aby nadmiernie nie pofolgować sobie w poruszaniu tematów dotyczących prywatnego życia innych.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na wtorek, 3 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Przed Tobą miłe wibracje. Twoje siły witalne będą na wysokim poziomie. Aura wokół Ciebie jest przyjazna. Jeśli dojdzie do rodzinnego zjazdu, możesz liczyć na sympatyczne chwile w gronie krewnych i znajomych. Będziesz czyimś mile widzianym gościem.

Horoskop dzienny Byk

Uważaj na drodze i zachowaj respekt dla przepisów. Układ na niebie nie jest dla Ciebie najlepszy, jeśli chodzi o szarżowanie lub podejmowanie niebezpiecznych zachowań. Atmosfera na spotkaniu rodzinnym również nie będzie sielska. Trzeba będzie wiele przemilczeć.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Twoje serce i umysł dzisiaj odetchną. To będzie przyjemny dzień, który da Ci odczuć ludzką życzliwość i partnerskie wsparcie. Szykuje się doskonały wypoczynek i różnego rodzaju atrakcje, które będą Twoim udziałem. Będziesz spędzał dzień na pełnych obrotach.

Horoskop dzienny Rak

Dzisiaj Twoje zdrowie nie będzie na najwyższym poziomie. Możesz czuć się zmęczony nadmiarem wrażeń ostatnich dni i zapragniesz wycofać się do swojej jaskini. W tym dniu zapragniesz komfortu i higieny psychicznej bez zbędnych ekscesów czy głośnej muzyki.

Horoskop dzienny Lew

W dzień ruszysz z pełną parą. Wykażesz się siłą, radością i przebojowością. Swoich bliskich niemal ozłocisz ze szczęścia. Twoim doskonałym humorem zapragniesz się podzielić z innymi, dlatego zorganizujesz coś, aby ważne dla Ciebie osoby miały radość i rozrywkę.

Horoskop dzienny Panna

Nie daj się wciągnąć w dyskusje na tematy, które są dla Ciebie niewygodne. Być może starsze osoby z rodziny będą dopytywać kiedy dziecko, ślub bądź narzeczony, ale od razu ucinaj te rozmowy, ponieważ nie wyniknie z nich nic dobrego. Dzisiaj możesz czuć się zmęczona nadmiarem kontaktów i pytań.

Horoskop dzienny Waga

Dzisiaj będziesz czuć się wygrana i w każdym możliwy sposób akceptowana. Jesteś pod dobrym, planetarnym parasolem. Pojawią się różne zaproszenia, z których będziesz mogła skorzystać w najbliższych dniach. Rozmowy z innymi popłyną gładko.

Horoskop dzienny Skorpion

Nie będzie Ci lekko. Od rana możesz bić się z myślami. Jechać, nie jechać, odmawiać czy się godzić? Dzisiaj w Twojej głowie będzie pełno dylematów i pytań bez odpowiedzi. Za dużo analizujesz. Daj sobie odetchnąć.

Horoskop dzienny Strzelec

Możesz zostać w jakimś sensie wyróżniony. Ktoś opowie o Tobie w ciepłych słowach lub przedstawi Cię w dobrym świetle. Wieczór może przynieść towarzyskie lub romantyczne spotkanie, które całkiem zawróci Ci w głowie. Ostrożnie z alkoholem.

Horoskop dzienny Koziorożec

Przed Tobą ciężki dzień, mimo tego, a może właśnie dlatego, że masz wolne. Osoby z Twojego bliskiego otoczenia będą wymagać od Ciebie żebyś niemal stanął na głowie i pogodził to, czego pogodzić się nie da. Z ulgą przyjmiesz wiadomość, o tym, że już wieczór i każdy musi zająć się swoimi obowiązkami, którymi Ty też się wykręcisz.

Horoskop dzienny Wodnik

Ktoś będzie próbował zbliżyć się do Ciebie i przełamać ostatnie, niezbyt sympatyczne wrażenie. Spróbuj dać tej osobie kolejną szansę, nie skreślaj znajomości tylko dlatego, że ktoś Cię rozdrażnił nietrafionymi decyzjami. Dzisiaj łatwo dojdziecie do porozumienia.

Horoskop dzienny Ryby

Dzisiaj obudzisz się w kiepskim nastroju. Wszystko wydawać może się zbyt trudne lub bez sensu. To tylko chwilowy zjazd spowodowany Księżycem w znaku Bliźniąt, dlatego nie zmuszaj się do rozmów czy zwierzeń. Pogaduszki ze znajomymi odniosą odwrotny skutek.

Koniunkcja Księżyca ze Słońcem - nów

Osoby, które mają takie ustawienie planetarne w swoim horoskopie urodzeniowym, mają wiele tajemnic. W ich życiu pojawia się wiele sytuacji, które są ukryte dla osób postronnych. Zgodnie ze współczesną wiedzą psychologiczną takie ustawienie cechuje osoby bardzo introwertyczne. Wszystko dlatego, że koniunkcja jest w okresie nowiu, kiedy Księżyc jest całkowicie zaciemniony. 

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Lidiia Moor / Getty Images

Pozostałe wiadomości