Horoskop dzienny na wtorek. Będziemy korygować dotychczasowy kierunek działania

Horoskop

Moment RFSurasak Suwanmake/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w fazie Ryb. Merkury przygotowuje się do zmiany znaku zodiaku, podobnie jak Jowisz. Będziemy czuć napięcie związane z koniecznością skorygowania dotychczasowego kierunku działania. Wiele osób zdecyduje się wycofać z podjętych wcześniej decyzji. Możemy zmieniać rezerwacje bądź modyfikować daty, które wybraliśmy na urlop. Poznaj horoskop dzienny na wtorek 27 lipca 2021 r.

Horoskop dzienny na wtorek 27.07.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj nie będziesz sobie odmawiać żadnych przyjemności. Staniesz się dla siebie pobłażliwy i pełen wyrozumiałości. Ciężko Ci będzie w tym dniu wykazać się silną wolą w jakiejkolwiek sprawie.

Horoskop dzienny - Byk

Możesz odkryć jakiś sekret, tajną informację, usłyszeć niespodziewanie kilka słów za dużo. Być może w Twoim otoczeniu jest osoba, która ostatnio sabotowała Twoje działania i dzisiaj zdemaskujesz jej intencje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W tym dniu możesz liczyć na dużo szczęścia jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe. Słońce w znaku Lwa nadal dodaje Ci wiary w siebie i swoje zalety. Po południu czekają Cię trudne rozmowy z finansami w tle. Być może zaszalałeś ponad miarę.

Horoskop dzienny - Rak

Aura sprzyja Twojej otwartości na świat i otoczenie. Być może urządzisz sobie rajd po sklepach w otoczeniu przyjaciółek. Po południu przyjdzie do Ciebie korzystna informacja. Dzień będzie dla ciebie pomyślny.

Horoskop dzienny - Lew

Możesz mieć jakieś spięcie na gruncie zawodowym. Ktoś będzie z Tobą rywalizował i zechce udowodnić swoją wyższość. Na szczęście nie pójdzie mu z Tobą tak łatwo. Powoli odsuwasz od siebie zagrożenie i zabezpieczysz swoją pozycję. W domu harmonijnie.

Horoskop dzienny - Panna

Zachowanie osób w Twoim najbliższym otoczeniu może Cię dzisiaj niemiło zaskoczyć. Ten dzień może być trudny i obarczony nadmiernymi obowiązkami. Wieczorem musisz poświęcić więcej czasu na regenerację. Dobrze zrobi Ci kąpiel w soli.

Horoskop dzienny - Waga

Trzeba będzie zachować zimną krew, wykazać się refleksem i opanowaniem. Wtedy wyjdziesz z trudnej sytuacji obronną ręką. Nie stawaj dzisiaj pomiędzy zwaśnionymi stronami, ponieważ czyjaś złość skupi się na Tobie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoje sprawy w znaczący sposób przyspieszą. Niebo sprzyja Ci jeśli chodzi o szukanie korzystnych okazji do inwestycji, większych zakupów bądź składania CV w nowe miejsca. Wieczorem swobodna i przyjacielska atmosfera pozwoli Ci się rozerwać.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz dzisiaj zapominać o ważnych sprawach i potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu przedmiotach. Przez roztargnienie możesz coś stracić. Sprawdź kalendarz, czy nie przegapiłeś jakiegoś istotnego terminu? Ktoś czeka na odpowiedź.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W tym dniu ustawi się do Ciebie kolejka petentów. Pewne osoby będą zabiegać o rozmowę z Tobą, o radę, bądź aprobatę. Będziesz musiał rozwiewać cudze wątpliwości, bądź podejmować za kogoś decyzje. Wieczór spokojniejszy, ale pracowity.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień jest doskonały, aby rozerwać się w miłym, dobrze znanym Ci gronie. Nie będziesz mieć głowy do analiz i rozdrabniania problemów. Odsuniesz od siebie obowiązki i przesuniesz je na inny termin. Dzisiaj masz głowę w chmurach.

Horoskop dzienny - Ryby

To idealny moment, aby zabrać się za zaległe sprawy urzędowe, formalne i administracyjne. Możesz zrobić remanent w biurku i wyrzucać stare papieru. Wieczorem pogorszenie aury i możliwa partnerska sprzeczka.

Kamienie szlachetne w horoskopie Majów

Kamienie szlachetne w horoskopie Majów określają cechy charakteru osób, do których są przypisane, a także mają zapewnić im ochronę oraz powodzenie we wszelkich poczynaniach, w relacjach z ludźmi i w pracy. Sprawdź, jaki kamień szlachetny jest twoim patronem:

 • turkus - urodzeni 1.02-21.02
 • onyks - urodzeni 22.02-13.03
 • diament - urodzeni 14.03-2.04
 • rubin - urodzeni 3.04-22.04
 • szafir - urodzeni 23.04-12.05
 • agat - urodzeni 13.05-1.06
 • chalcedon - urodzeni 2.06-21.06
 • selenit - urodzeni 22.06-10.07
 • szmaragd - urodzeni 11.07-30.07
 • topaz - urodzeni 31.07-19.08
 • jadeit - urodzeni 20.08-9.09
 • karneol - urodzeni 10.09-30.09
 • lazuryt - urodzeni 1.10-20.10
 • opal - urodzeni 21.10-9.11
 • akwamaryn - urodzeni 10.11-30.11
 • koral - urodzeni 1.12-20.12
 • ametyst -urodzeni 21.12-9.01
 • malachit - urodzeni 10.01-31.01

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza".

Zobacz także:

Lew i jego horoskop - jakie cechy charakteryzują ten znak zodiaku?

Sennik. Co oznacza sen o wygranej w lotto?

Co oznacza w senniku siostra rodzona, zakonna lub w ciąży?

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF