Horoskop

Horoskop na wtorek. Czas zatroszczyć się o bliskich i ich potrzeby

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
nevarpp/Getty ImagesGettyImages-973431206

Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Srebrny Glob znajduje się w tym samym, wodnym żywiole co nasza gwiazda, zatem dzisiaj najważniejsze staną się kwestie emocjonalne i uczuciowe. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 26 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Będziemy bardziej otwarci na drugiego człowieka, chętni do pomocy i rozmowy. Przypomnimy sobie o sprawach serca i jego potrzebach. Skontaktujemy się z kimś bliskim, wyrazimy troskę, zadzwonimy z prostym pytaniem ,,jak leci’’?

Horoskop dzienny na wtorek, 26.10.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Nie możesz się spodziewać spokojnego dnia. Niestety aura planet nie sprzyja znakom ognistym. Będziesz się miotać z jakimiś czynnościami, które nie będą chciały się zrealizować. Z kondycją fizyczną także słabo. Pojawią się jakieś dolegliwości, szczególnie w obrębie gardła i głowy. Ten dzień powinieneś skończyć wcześniej niż zwykle i odpocząć w łóżku.

Horoskop dzienny - Byk

Dzień okaże się dla Ciebie łaskawy. Będziesz pod szczególną ochroną. Odwrócą się negatywne tendencje w Twojej pracy. Ktoś weźmie Twoją stronę, ktoś inny zrozumie swój błąd. Pojawi się również lepsza perspektywa dotycząca Twoich finansów. Wieczorem całkiem miłe chwile tylko we dwoje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To nie będzie najlepszy dzień w tym tygodniu. Energie planet są skupione na żywiole wody. Dzisiaj nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, będziesz musiał się kimś zająć, kogoś pocieszyć, wykazać się jakąś empatią i przejąć na siebie cudze obowiązki. Na Twoje własne potrzeby i pragnienia nie starczy już czasu.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie doskonały wtorek. Zmartwienia pójdą w kąt. Dzisiaj wszystko ułoży się jak sobie zamarzyłeś Raczku. W pracy doskonale, w portfelu również powody do radości. Dzisiaj będziesz tryskać dobrym humorem, zagadywać do osób wokół i dzielić się dobrą energią. Wieczorem ktoś rozbawi Cię do łez.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj w cenie będzie prawda. Ten towar jest deficytowy i niewiele osób może sobie na nią pozwolić, ale Ty tak. Powiesz komuś prosto w oczy co myślisz o jego/jej ostatnich działaniach. Nie będziesz owijać w bawełnę ani bawić się w uprzejmości. Bardzo dobrze, ponieważ tej osobie od dawna był potrzebny zimny prysznic. Kiedyś Ci za to podziękuje.

Horoskop dzienny - Panna

Przed Tobą bardzo udany dzień w pracy, w szkole czy na uczelni. Twoje wysiłki zostaną dostrzeżone i docenione. Zaczniesz patrzeć z większym optymizmem na swoje sprawy zawodowe i uwierzysz, że wreszcie coś się w tej dziedzinie zmieni. Po południu będziesz mieć sympatyczną i podnoszącą Cię na duchu rozmowę.

Horoskop dzienny - Waga

Na niebie nie Twoje klimaty, więc możesz czuć się rozdrażniona Wago. Dzisiaj możesz mieć poczucie, że życie robi Ci na złość, nie mówiąc już o otaczających Cię ludziach. Z Twoją kondycją fizyczną też nie będzie najlepiej, będziesz mieć problemy głównie ze strony układu pokarmowego. Wieczorem zalecany wcześniejszy odpoczynek.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj poczujesz, że życie ma dla Ciebie smak! Wszystko idzie zgodnie z oczekiwaniami, a nawet lepiej. Świat będzie miał jakąś radosną niespodziankę. W perspektywie pojawi się jakaś podróż, którą chętnie weźmiesz pod uwagę. Jakaś osoba z Twojego otoczenia wysyła Ci jednoznaczne sygnały, że jest Tobą zainteresowana.

Horoskop dzienny - Strzelec

W tym dniu Twój wewnętrzny płomień nieco przygaśnie. Na niebie przeważa żywioł wody i możesz poczuć się niepewnie i niespokojnie. W szczególności będziesz obawiać się przez jakieś informacje z miejsca pracy. Nic się nie martw, wieczorem okaże się, że plotki były mocno przesadzone. Ktoś Cię wysłucha i przytuli.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Na niebie Księżyc ustawi się w opozycyjnym względem Ciebie znaku Raka. Sprawy rodzinne i osobiste wysuną się na plan pierwszy. Praca na chwilę straci priorytet. Być może zdecydujesz się nawet na jakiś dzień urlopu, aby pomóc w obowiązkach najbliższym. Będziesz dzisiaj serdeczny i nad wyraz troskliwy.

Horoskop dzienny - Wodnik

W pracy pojawią się jakieś niespodziewane trudności, ktoś będzie chciał dołożyć Ci obowiązków lub obciąć pensję. Możesz poczuć się rozgoryczony czy wręcz oszukany lub wykorzystany. Nie załamuj rąk, to taki chwilowy wpływ, już za kilka dni odzyskasz swoją pozycję. Po południu jakieś nietrafione zakupy.

Horoskop dzienny - Ryby

Sprzyja Ci zarówno Słońce w znaku Skorpiona, jak i Księżyc w znaku Raka. To będzie udany zawodowo dzień. Wieczorem będziesz mieć możliwość spędzić czas w ciepłej, emocjonalnie przyjaznej atmosferze. Poczujesz się bezpiecznie w czyimś towarzystwie. Ktoś zaspokoi Twoje potrzeby i spełni prawie każde życzenie.

Październikowe powiedzenia

Każda pora roku ma swoje powiedzenia, np. w marcu jak w garncu, kwiecień plecień to przeplata, trochę zimy trochę lata. Jakie są zatem powiedzenia związane z październikiem? Części z nich, możesz nie znać:

 • Gdy październik mroźny, to nie będzie styczeń groźny
 • Gdy październik ciepło trzyma, to nie będzie mroźna zima
 • Grzmot październikowy - niedostatek zimowy
 • Gdy jesień zamglona, to zima zaśnieżona
 • Październik chodzi po kraju, cichnie ptactwo w gaju
 • Gdy październik z wodami, to grudzień z wiatrami
 • Gdy w końcu października chłodna pogoda, to lutemu mrozu doda
 • Październik stoi u dwora, wykop ziemniaki z pola
 • Babie lato w październiku, kobiety mają roboty bez liku
 • W październiku, gdy liść z drzewa niemrawo opada, późną wiosnę zapowiada
 • Jaki październik, taki marzec - doznał tego niejeden starzec
 • W październiku kawek gromada, słotne dni nam zapowiada

Zobacz więcej:

Zobacz wideo:

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości