Horoskop

Horoskop na wtorek. Porządki będą się robić same

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop
Moment RFHoroskop dzienny na wtorek 25 stycznia 2022 r.

Co przynosi horoskop dzienny na wtorek 25 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku? Gładko i bez większych problemów pozbędziemy się niechcianych papierów z biurka czy zbędnej korespondencji ze skrzynki mailowej. Z łatwością odeprzemy natrętów i będziemy odmawiać bardziej asertywnie niż zazwyczaj. Dzisiaj porządki będą się robić niemalże same.

Horoskop dzienny na wtorek 25 stycznia 2022 r.

Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie dojdzie do Trzeciej Kwadry naszego naturalnego satelity.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Horoskop dzienny - Baran

Planety wywierają na Ciebie mocną presję, co może negatywnie odbić się na Twoim samopoczuciu, a także na kontaktami z otoczeniem. Dzisiaj będziesz wybuchowym nerwowy, kłótliwy bez powodu, a każdą uwagę pod swoim adresem możesz odbierać jako atak. Lepiej nie rzucaj się na głęboką wodę.

Horoskop dzienny - Byk

Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona daje Ci znak, że trzeba zrobić porządek z Twoimi sprawami partnerskimi. Dzisiaj wyjątkowo łatwo poradzisz sobie z zaprowadzeniem ładu nawet tam, gdzie do tej pory był jedynie chaos. Masz w sobie niezwykłe pragnienie oczyszczenia swojego otoczenia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj w Twoim związku ponownie rozkwitnie namiętność. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Skorpiona podpowie Ci, jak uporać się ze stagnacją czy nudą. Masz możliwość wzbudzić w kimś bardzo gorące uczucia. To dobry dzień na pozbycie się jakiegoś długu.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą bardzo korzystny dzień, jeśli chodzi o interesy i sprawy zawodowe. Możesz podjąć ważną i pozytywną decyzję biznesową. Podróż lub przemieszczanie się z ulicy na ulicę okaże się owocne, ponieważ dużo zyskasz małym nakładem sił.

Horoskop dzienny - Lew

Niestety ten dzień nie sprzyja Twojej dyplomacji. Możesz nawet całkowicie zapomnieć, że coś takiego istnieje. Trzecia Kwadra Księżyca w nieharmonijnym znaku Skorpiona wyciągnie z Ciebie ciemną stronę natury. Pokażesz kły i pazury, aż ktoś się przestraszy. Może i dobrze.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień niesie dużo plusów. Masz możliwość szybko i skutecznie pozbyć się czegoś raz na zawsze. Twój poziom determinacji wzrośnie. Uda Ci się zlokalizować jakieś toksyczne powiązanie, z którym będziesz mogła ekspresowo się uporać. To dzień sprzątania.

Horoskop dzienny - Waga

Wtorek okaże się pełen pozytywnych emocji. Coś, przed czym czułaś respekt i czego się obawiałaś, może być dziecinną igraszką. Dzień poprowadzi Cię sam. Samotne Wagi mogą poczuć do kogoś ogromny, wręcz magnetyczny pociąg.

Horoskop dzienny - Skorpion

To dzień Twoich rozrachunków z przeszłością, którym sprzyja Trzecia Kwadra Księżyca w Twoim znaku. Czas uporać się z niewygodnymi wspomnieniami, skasować nieprzydatne kontakty w telefonie, wyrzucić starą korespondencję. Dzisiaj pożegnania przyjdą Ci lekko.

Horoskop dzienny - Strzelec

Trzeba będzie zasięgnąć języka w pewnej sprawie. Ktoś ma informacje, które Cię interesują, ale niestety nie będzie chciał się nimi podzielić bez pewnych korzyści. Być może trzeba będzie zaprosić kogoś na kawę albo do kina, aby uzyskać sojusznika w jakiejś ważnej dla Ciebie kwestii. Jesteś zmuszony trochę grać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzień w pracy potoczy się płynnie i zgodnie z oczekiwaniami. Uzyskasz od pracowników to, co Ci obiecali. Wieczorem zapali się światełko rezerwy w Twoim akumulatorze. Zbyt długo i intensywnie pracujesz. Pamiętaj, aby zregenerować swoje siły, ponieważ zbyt mocno się eksploatujesz, odczujesz to.

Horoskop dzienny - Wodnik

To będzie trudny dzień, w którym ciężko zapanować nad wzruszeniem. Coś Cię dogłębnie poruszy, coś zaskoczy. Pewna osoba swoim zachowaniem mocno Cię wzruszy. Na chwilę przestaniesz analizować i uprawiać intelektualne dysputy. To dzień, w którym najważniejsze są sprawy serca.

Horoskop dzienny - Ryby

Relacja z bliską Ci osobą okaże się jeszcze bardziej satysfakcjonująca niż myślałaś Rybko. Będziesz prowadzić udany i głęboki dialog, który wzbudzi w Tobie uczucia, które są tak ważne – bliskość i intymność. Dzisiaj postawisz na wspólne dzielenie się emocjami.

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Znaczenie Domu I w astrologii

Jego symbolika podobna jest do znaku Barana, którą określa się jako "życie, czyli ja". Planety oraz znaki, które się w nim znajdują, określają samodzielność danej osoby oraz sposobu jej wyrażania. Ma podobne znaczenie, jak ascendent, a zatem wschodzący punkt zodiaku zaczynającego ten dom.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: David Wall/Getty Images

Pozostałe wiadomości