Horoskop na wtorek. 3 znaki zodiaku powiedzą sobie: teraz albo nigdy!

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 21 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Po godzinie 17.00 nasz naturalny satelita przejdzie do fazy Barana, gdzie wkrótce nastąpi koniunkcja ze Słońcem. O godzinie 18.22 dojdzie do pierwszego, wiosennego Nowiu Księżyca w znaku Barana. To czas odrzucania od siebie ciężarów przeszłości. Nie będziemy się patyczkować z przeciwnikami, ani użalać nad wiecznymi marudami.

Horoskop dzienny na wtorek, 21 marca 2023 r.

Większa część zodiaków postawi na siebie i realizowanie swoich planów, celów i marzeń. W szczególności Barany, Lwy i Strzelce powiedzą sobie jasno i wyraźnie – teraz albo nigdy! Staniemy się odważniejsi, ale niektórzy zaczną przesadzać z ekspansją i mogą swoim bezpardonowym zachowaniem urazić co wrażliwszych przedstawicieli zodiaku. Od dzisiejszego wieczora aż do pierwszej, wiosennej Pełni Księżyca w znaku Wagi (6.04.) mamy idealny termin na wykonanie rytuału zwanego Mapą Marzeń, aby nowy, zodiakalny rok, pomógł spełnić nam wszystkie plany.

Horoskop dzienny na wtorek, 21 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To arcyważny dzień dla wszystkich Baranów. Na niebie szykuje się celebryckie spotkanie Słońca, Księżyca, Merkurego, Chirona i Jowisza nie gdzie indziej, tylko właśnie w w twoim znaku. To jak zgarnięcie kumulacji! Dawno nie było tak mocnej inauguracji wiosny, więc masz powody do radości. Dostaniesz dodatkową, solidną porcję energii i inspirujących impulsów. Od dzisiejszego wieczoru będziesz mieć wrażenie, że z pozytywnym nastawieniem, zaczynasz coś ciekawego i nowego, co zagości w twoim życiu na długo.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj możesz poczuć, że ktoś, dla kogo miałeś być priorytetem, nie wywiązuje się ze swoich obietnic. To nie będzie łatwy dzień. Najdą cię ciężkie, dość trudne do przyjęcia emocje. Nów Księżyca odbywa się w twoim dwunastym domu, więc możesz czuć się w jakimś stopniu opuszczony bądź nieważny. Może to nie stan faktyczny tylko chwilowe doznanie?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Wtorek szykuje dla ciebie liczne i miłe niespodzianki. Niebo o ciebie dba. Nareszcie pojawią się ułatwienia, a nie tylko wyzwania bądź testy. Wieczorem nastanie doskonały moment, aby podjąć jakąś strategiczną decyzję. Napisać CV o zmianę stanowiska, złożyć gdzieś swoją ofertę, przedstawić kandydaturę oraz oczywiście zadbać o życie partnerskie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Możesz mieć wrażenie, że Nów Księżyca w znaku Barana wywraca twój codzienny rytm życia do góry nogami. Wszystko jest trudniejsze, zajmuje więcej czasu, a przy okazji twoim działaniom towarzyszą nerwy i poczucie, że z niczym nie wyrabiasz się na umówioną godzinę. We wtorek pośpiech od rana do nocy.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj poczujesz, że wraca moc! Tak, jakbyś nalał do pustego baku paliwa rakietowego. Wszystko pójdzie szybciej i sprawniej. Pojawi się odpowiednia kompania do tego, abyś przypomniał innym, że potrafisz się świetnie bawić i być duszą towarzystwa. Rozdajesz cuda na zawołanie w pracy i w domu.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Będziesz się trochę miotać i złościć, że z twoich sporych wysiłków niewiele wychodzi. Masz wrażenie, że utknęłaś między młotem a kowadłem. Na niewiele zdadzą się negocjacje. Zaakceptuj to, że w pewnych sytuacjach nie ma dobrego wyboru. Wieczorem poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pojawi się świeża energia, która w znaczny sposób ożywi twoją dotychczasową relację lub umożliwi nawiązanie jakiejś interesującej znajomości. Niby nie dzieje się nic znaczącego, ale czujesz intuicyjnie, że z tej jednej wymiany zdań może być dalszy, ważny ciąg. Otwórz się na nowych ludzi, wyjdź wieczorem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Znajdziesz w sobie jakieś zadry i jakieś ciężkie wspomnienia, które będą wiązały się z osobą znaną w przeszłości. Być może ktoś wyrządził ci krzywdę i dzisiaj nadszedł ten dzień, w którym trzeba to wybaczyć i puścić za siebie. We wtorek będziesz głównie rozpamiętywał i dzielił włos na czworo, również w miejscu pracy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Coś takiego nie zdarza się często! Wiosna dokonała sprzężenia z Nowiem Księżyca, a to wszystko we wspaniałym trygonie z twoim znakiem zodiaku. Dzisiaj już nikt nie wmówi ci, że masz czekać czy też zastanawiać się jeszcze nad podjęciem decyzji. To właśnie teraz poczujesz całym sobą, że chcesz biec do przodu. Brawurowo pokonasz każdą przeszkodę!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nów Księżyca odbywający się w kwadraturze do twojego znaku sprowadzi jakieś mniejsze i większe kłopoty w partnerstwie, zarówno tym sercowym jak i biznesowym. Nie musztruj swoich bliskich i nie ustawiaj do pionu współpracowników, ponieważ dzisiaj to wyjątkowo ryzykowne działanie. Wszyscy reagują bardzo wybuchowo.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Spodziewaj się dobrych wieści. Ktoś cię doceni i wyraźnie ci o tym zakomunikuje. Coś się wyraźnie przetarło i nareszcie możesz dostrzec, że jesteś ważny, jesteś istotny wraz z tym co robisz w pracy i w domu. W twoim świecie wszystko stanie się prostsze i mniej skomplikowane niż dotychczas. W sercu pojawi się dużo radości.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj zwolnij, wyluzuj, spuść ciśnienie ze swojego wnętrza i nie wchodź w żadne słowne utarczki. Wiele osób będzie szukało zaczepki, ale nie daj się sprowokować. Działaj na swoją korzyść, skup się na swoich sprawunkach. W domu miej więcej wyrozumiałości dla wyjątkowo pobudzonych bliskich.

Hades jako planeta hipotetyczna

Hades jako planeta hipotetyczna w horoskopie urodzeniowym łączona jest z wulgarnością, prymitywizmem, brudem i najmniej lubianymi stronami życia. Może zwiastować tajemnice, ale też rzeczy bolesne i antyczne, a nawet chorobę. Może również oznaczać defekt, rozpad i dekompozycję, ale również analizę.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości