Horoskop dzienny na wtorek. Czas zacząć działać. Układ planet ułatwi podejmowanie decyzji

Horoskop

Surasak Suwanmake/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 20 lipca 2021 roku? Dzień będziemy spędzać aktywnie i odrzucimy od siebie poniedziałkowe smuteczki. Srebrny Glob w ognistym znaku podpowie Nam, że prawdziwe rozwiązanie problemów idzie poprzez działanie, a nie bezproduktywne myślenie. Dodatkowo na niebie utworzy się konstruktywny układ pomiędzy Merkurym a Uranem, co ułatwi Nam błyskawiczne podejmowanie trafnych decyzji i kroków.

Horoskop dzienny na wtorek, 20 lipca 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Czeka Cię niezapomniany dzień. Będziesz bardzo chętny do tego, aby rzucić wszystko i zacząć pakować walizki. Jeśli ktoś bliski miał opory przed towarzyszeniem Ci, dzisiaj znajdziesz argumenty, które będą przekonywujące i doprowadzą do wspólnego urlopu.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą owocny dzień, w trakcie którego rozwiążesz jakieś zagmatwane problemy z przeszłości. Twój intelekt będzie działał bez zarzutu i w lot zrozumiesz o co chodzi pewnej osobie, która spróbuje się pokrętnie tłumaczyć. Finansowo nieprzewidziany wpływ.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój opiekun czyli Merkury będzie dzisiaj w błyskotliwym układzie z Uranem. Możesz pokazać swoje genialne umiejętności w dedukcji i wnioskowaniu. Ktoś będzie Tobą zachwycony. Możliwa oferta współpracy.

Horoskop dzienny - Rak

Przebywający w Twoim znaku Merkury doda Ci polotu i szybkości. Zazwyczaj jesteś dość powściągliwy przy podejmowaniu decyzji i nieufny jeśli chodzi o zawieranie znajomości. Dzisiaj to może się zmienić i Twoje odważne kroki wyjdą Ci na dobre.

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc w ognistym Strzelcu pomoże Ci w odpowiednim ukierunkowaniu swojej energii. Będziesz mieć wspaniałą, biznesową intuicję i wpadniesz na rewelacyjny pomysł. Uważaj jednak, aby ktoś nie podkradł Ci projektów lub zasług i się pod nimi nie podpisał, jako własnymi.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj będziesz szybka jak błyskawica i równie celna. W firmie otrzymasz plakietkę z napisem – wzorowy pracownik. W domu wszystko pójdzie zgodnie z planem, a Twoje pomysły na usprawnienie życia codziennego znajdą wśród najbliższych uznanie.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja sytuacja uczuciowa nieco się dzisiaj pokomplikuje. Ktoś nie będzie chciał słuchać Twoich argumentów, ani tłumaczeń. W miejscu pracy również nie za wesoło. Ponownie będziesz brać na siebie cudze obowiązki. Wieczorem oczekiwany relaks uda się w zupełności.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed Tobą bardzo udany dzień, w trakcie którego możesz pomnożyć swój stan posiadania. Warto wypróbować szczęście do gier liczbowych, ale pod warunkiem, że Ty sam wybierzesz swoje numerki. W kwestiach sercowych jakaś mała niespodzianka, wieczorem otrzymasz interesującą wiadomość.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc w twoim własnym znaku podziała na Ciebie jak gaz rozweselający. Twoja uwaga będzie skupiona na towarzystwie, zabawie i miłym spędzaniu czasu. Nie będziesz mógł odnaleźć się w firmie. Praca nie będzie twoim mocnym punktem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą dobre układy na niebie, które sprawią, że poukłada Ci się zawodowo i prywatnie. Dzisiaj będziesz bardziej otwarty w rozmowach z innymi, wyluzowany i pełen pozytywnego podejścia do życia. W Twoim przypadku, coś takiego?

Horoskop dzienny - Wodnik

Korzystaj i czerp profity z dobrego układu pomiędzy Merkurym, a Twoim patronem Uranem. Będziesz mógł przeforsować swój pomysł, podpisać korzystną umowę, zrobić jakiś promocyjny zakup. Twoje rozmowy z innymi przyniosą Ci jakąś ploteczkę, którą później użyjesz w ważnym celu.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj nie będziesz w nastroju do żartów. Wszystko potraktujesz śmiertelnie poważnie. Jeśli ktoś będzie starał się swoimi głupimi dowcipami rozbawić Cię, to źle trafił. W kwestii obowiązków zawodowych również będziesz dla siebie bardzo wymagająca, możliwe, że zostaniesz po godzinach, a w domowe czynności skończysz późno w nocy.

Astrolog Merkurja

Chonsu w kulcie Księżyca

Chonsu, czy inaczej Wędrowiec, to tebański bóg Księżyca. Swoje funkcje i atrybuty przejął od hermopolitańskiego Thota. Uważany był w Tebach za syna Amona i Mut. Związany był także z kultami Szu i Horusa, a u schyłku Nowego Państwa zyskał aspekt boga-uzdrowiciela. W okręgu Amona w Karnaku miał własną świątynię. Przedstawiany był w postaci ludzkiej jako mężczyzna lub dziecko, a także w postaci człowieka z głową sokoła lub ibisa. Podobnie jak Ozyrys i Ptah, odziany był w rodzaj całunu, a na głowie nosił dysk księżycowy.

Więcej o kulcie lunarnym w horoskopie tygodniowym.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Autor: Astrolog Merkurja