Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek. Warto załatwiać ważne sprawy i forsować swoje stanowiska

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca i nabiera kształtu, dążąc do pełni. Na niebie będziemy mieli do czynienia z trygonem tych dwóch ciał niebieskich w żywiole ognia. Będzie to czas pełen aktywności, ruchu, gwałtownych zmian i szybkich decyzji. Wtorek to dzień przypisany według tradycji ognistemu Marsowi. Dzisiaj warto załatwiać ważne sprawy i forsować swoje stanowiska w istotnych dla nas kwestiach. Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 17 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na wtorek, 17 sierpnia 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj nie będziesz mógł opędzić się od nadmiaru towarzyskich propozycji. Stajesz się coraz bardziej popularny wśród swoich znajomych i każdy chce mieć Cię wśród przyjaciół. W pracy dostaniesz jakąś szansę, aby zmienić swoje dotychczasowe obowiązki.

Horoskop dzienny - Byk

Ktoś będzie próbował wplątać Cię w jakąś manipulację. Możesz spodziewać się kłopotów ze strony współpracowników bądź domowników. Dzisiaj spadną na Ciebie jakieś nieuzasadnione zarzuty. Trzeźwą i rzetelną argumentacją wybronisz swoje stanowisko.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą dzień, który będzie się wiązał z ważnymi propozycjami. Nie lekceważ żadnych wiadomości e-mailowych i telefonów. Będziesz nadzwyczaj pracowity i wyznaczysz sobie całą masę zadań, które zrealizujesz w tym dniu z powodzeniem. Wieczorem miła rozrywka.

Horoskop dzienny - Rak

W Twoim otoczeniu będzie dzisiaj niespokojnie i kłótliwie. Możesz być rozdrażniony cudzymi wojnami. Pojawią się napięcia psychiczne i fizyczne. Wzajemne oskarżenia wpłyną na Ciebie destrukcyjne, dlatego wycofaj się na bezpieczną pozycję i nie bierz w tym udziału.

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc w znaku Strzelca ożywi Cię i pomoże szybko uporać się z ostatnimi zaległościami. Twoje sprawy finansowe i zawodowe potoczą się w dobrym kierunku. Nie ulegaj pokusie oddania komuś jakiegoś projektu, więcej ugrasz wykonując go sam. Być może będzie to wymagało trochę wysiłku, ale bardzo się opłaca.

Horoskop dzienny - Panna

Nie eksperymentuj dzisiaj z alkoholem ani innymi używkami, ponieważ skutki tego mogą być dla Ciebie niezbyt sympatyczne. W tym dniu musisz zachować pełną świadomość i mieć oczy dookoła głowy, ponieważ ktoś czeka na Twoje rozkojarzenie bądź chwilę nieuwagi. Po południu odpocznij, pij dużo wody, zadbaj o relaks.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj odkryjesz i wykorzystasz swoje nowe talenty. Bardzo prawdopodobne, że będziesz mogła się twórczo zrealizować, przemeblujesz miejsce pracy, zajmiesz się urządzaniem mieszkania. To świetny dzień również partnersko, wieczór spełni Twoje oczekiwania.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj możesz zbytnio pobłażać swoim potrzebom. Pofolgujesz sobie przy stole, będziesz mieć zbyt duży apetyt. Dosłownie i w przenośni. Nie połaś się na coś, czego nie możesz teraz mieć. Uważaj, ponieważ niecierpliwość i brak umiaru mogą stać się źródłem Twoich kłopotów.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz dzisiaj wyjątkowo podatny na zauroczenia. Adrenalina pulsuje Ci w żyłach. Ktoś lub coś zawładnie Twoją uwagą bez miary. Zafascynujesz się nowym marzeniem lub projektem. Ciesz się chwilą, ale nie trać głowy, co prawda nie wiadomo czy do końca tygodnia będziesz mógł ją znaleźć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pieniądze mogą Ci dzisiaj zaprzątać głowę. Okaże się, że nawet Ty nie uciekniesz od pewnych pułapek, czy też kruczków prawnych. Trzeba będzie trochę nagłowić się nad tym, jak uporządkować pewną sytuację formalną. Wieczorem poszukasz sobie swojego miejsca na samotność.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj Los rzuci Ci pod nogi nowe doświadczenia i niecodzienne sytuacje. Relacje z bliskimi ułożą się harmonijnie. W kwestiach urzędowych możesz spodziewać się pomyślności. Następnie spędzisz fantastyczne popołudnie na aktywności fizycznej.

Horoskop dzienny - Ryby

Chociaż będzie to trudne, postaraj się zachować dzisiaj neutralność. Spójrz na chłodno i z dystansu na obie strony sporu. Z łatwością znajdziesz kompromis, ale nikt nie będzie zainteresowany Twoimi radami. Na szczęście nie jest to Twój problem. Wieczór będzie spokojniejszy.

Astrolog Merkurja

Jak przepowiadali przyszłość starożytni Grecy?

Ciekawostką może być fakt, że wróżbita w Starożytnej Grecji wcale nie musiał mieć daru przewidywania, ani nawet zdolności wyjaśniania niezwykłych zjawisk. Aby jednak mógł zostać wróżbitą, musiał zdobyć właściwe wykształcenie formalne i wiedzę z różnych dziedzin. Było mu to potrzebne przy wykonywaniu obrzędowych czynności. Zawód ten był dziedziczny, pozostawał w rodzinie i przekazywano go z pokolenia na pokolenie.

Zobacz wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości