Horoskop dzienny na wtorek. Przed nami dzień pełen niespodzianek

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop dzienny 14.09.2021

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Przed nami skomplikowany dzień, pełen trudnych niespodzianek. Rano możemy obudzić się niewyspani z powodu niepokojących snów i przeczuć. Uważajmy, aby nie przysnąć w kluczowych sytuacjach, dzisiaj będziemy rozkojarzeni! Poznaj horoskop dzienny na wtorek 14. września dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na wtorek, 14.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Po godzinie 13:33 Srebrny Glob przeniesie się do fazy Koziorożca. Na niebie dojdzie do opozycji Słońca, które znajduje się w znaku Panny z Neptunem rezydującym w znaku Ryb. Bardzo możliwe kłopoty w ruchu morskim. Jakiś incydent z naruszeniem wód terytorialnych lub wyciekiem ropy bardzo prawdopodobny.

Baran

Mars szykuje się do zmiany znaku, zatem będziesz postawiony przed koniecznością modyfikacji swojego zachowania. Zapragniesz zająć się sprawami, które od dawna nie były w kręgu Twoich zainteresowań i porosły już kurzem. Zaległe kwestie urzędowe lub niedokończone spory nagle zaczną przykuwać Twoją uwagę. Psychicznie nie będziesz w najlepszej formie, coś Cię uwiera.

Byk

Dzisiaj wpadniesz na jakiś doskonały pomysł zarobkowy. Zaczniesz brać się za porządki w kwestiach podatków lub rachunków. Po południu całkiem zmienisz zainteresowania. Staniesz się bardziej uduchowiony i zaczniesz wsłuchiwać się w głos swojej intuicji i jej podszeptów. Możesz również mieć jakieś ważne przeczucie, które się sprawdzi.

Bliźnięta

Dzisiaj musisz mieć oczy dookoła głowy. Słońce i Neptun utworzą kwadraturę do Twojego znaku i na chwilę możesz utracić nad sobą kontrolę. Coś wyskoczy jak Filip z konopi i oby to było tylko jakieś nieporozumienie. Możesz spodziewać się jakichś pomyłek lub fałszywych informacji. Ktoś może je przysłać celowo, pamiętaj o tym.

Rak

Chociaż rano będziesz jeszcze nie w sosie, od południa zaczniesz czuć wiatr w żaglach. Słońce w opozycji z Neptunem natchną Cię romantycznymi zamiarami. Będziesz marzyć na jawie i śnić o tym, co chciałbyś żeby się niebawem stało. Twoje plany całkiem szybko mogą się zrealizować. Ktoś da znać jeszcze dzisiaj.

Lew

Poranek jeszcze jako-tako, ale dzisiaj po południu wybitnie nie będzie Ci się chciało pracować ani uczyć. Twoje myśli będą poza sferą Twoich obowiązków. Będziesz się zachowywać, jakby ktoś na Ciebie rzucił jakiś czar. Wszystko leci z rąk, a na dodatek zapominasz o ważnych spotkaniach lub wydarzeniach. Nie zgub głowy, jutro się jakoś ułoży.

Panna

Dzisiaj stanie się dla Ciebie bardzo ważne, to co ukryte, niewidoczne na pierwszy rzut oka. Porzucisz swój zwykły sceptycyzm i racjonalność. Dasz się wciągnąć w jakieś dyskusje na tematy duchowe. Być może duży wpływ na to będą miały Twoje niezwykłe sny. Może coś lub ktoś, kogo spotkałeś po drodze da znak, że życie nie jest takie czarno-białe.

Waga

Dzisiaj życie postawi przed Tobą większe wymagania niż się spodziewałaś. Twój wysiłek może pozostać niedoceniony. Chociaż na nic nie masz ochoty, nie barykaduj się po pracy czy szkole w domu. Wyjdź do ludzi, to poprawi Twój kiepski dzisiaj nastrój.

Skorpion

Czeka Cię bardzo ciekawy dzień. Możesz dostać jakieś nietuzinkowe zaproszenie i otrzymać niespodziewane komplementy. Układ na niebie przedstawi Ci różne możliwości i pozwoli na przyjemności, które do tej pory były dla Ciebie niedostępne. Dzisiaj mogą otworzyć się zamknięte do tej pory drzwi.

Strzelec

Coś może pójść zupełnie nieprzewidywalnie. Mogą pojawić się jakieś wycieki informacji, których wolałbyś nikomu nie zdradzać. Ktoś, kto starał się przykuć Twoją uwagę na dłużej, może nie mieć skrupułów i próbować wyjawić jakieś Twoje sekrety, aby tylko zatrzymać Cię przy sobie. Przed Tobą skomplikowane decyzje.

Koziorożec

Wkroczenie Księżyca do Twojego znaku przyspieszy po południu działanie osób w Twoim otoczeniu. Pamiętaj jednak, że dzisiaj jest dzień pomyłek, zatem ktoś może zrobić jakiś fałszywy ruch, a odpowiedzialność spadnie na Ciebie. Uważaj na piratów drogowych.

Wodnik

Poranek będzie rześki i szybki, ale po południu ważne dla Ciebie kwestie zaczną się opóźniać. Niewiele planów pójdzie zgodnie z założeniami. Może się okazać, że zbyt szybko podzieliłeś skórę na niedźwiedziu i ktoś wycofa się z jakiejś umowy. Wieczorem poczujesz ogromne zmęczenie.

Ryby

W tym dniu będziesz stąpać po kruchym lodzie. Opozycja Słońca i Twojego patrona – Neptuna ma bardzo silny wpływ na Twój układ nerwowy. Dzięki temu aspektowi możesz spalić wszystkie niepotrzebne energie i uwolnić zalegające emocje, ale musisz dać im dojść do głosu. Nie hamuj ani łez, ani złości. Dzięki temu poczujesz, że się wyzwalasz.

Triskelion – co to za znak i co oznacza?

Jest to spiralny symbol, nazywany również ślimacznicą. W kulturze występował w formie pojedynczej i potrójnej. Pierwsza z nich jest triskelionem celtyckim, a druga wersją neolityczną. Jego znaczenie powiązane jest z rozwojem oraz rywalizacją. Najstarszym znaleziskiem, na którym odnaleziono znak jest obiekt datowany na 4400-3600 rok przed naszą erą. Symbol wykorzystywany w Irlandii w okresie chrystianizacji został wcielony do kultury chrześcijańskiej i symbolizował Trójcę Świętą.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor:Astrolog Merkurja