Horoskop

Horoskop dzienny na wtorek. Nieprzygotowanie nie będzie wybaczone

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN OnlineHoroskop dzienny 12.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Będziemy musieli być bardziej punktualni, dokładni i rzetelni. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 12 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Otoczenie nie będzie wybaczać nieprzygotowania lub niepunktualności, o którą może być dzisiaj, jak na złość, wyjątkowo łatwo.

Warto przygotować sobie dodatkowy kwadrans na zapas, jeśli jedziemy na ważne spotkanie Merkury w trudnym układzie z Uranem, nadal będzie psocił, mylił drogę, psuł sprzęty elektroniczne, powodował awarie lub nieporozumienia. Mediami wstrząsną fake newsy lub jakieś dezinformacje.

Horoskop dzienny na wtorek, 12 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz rozdrażniony wpływem Księżyca ze znaku Koziorożca. W miejscu pracy zostaną wytoczone ciężkie działa. Nie będziesz chętny do ugody, wręcz przeciwnie, zachęcisz swoich oponentów do konfrontacji. W tym dniu lepiej schodzić Ci z drogi również na gruncie domowym.

Horoskop dzienny - Byk

Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Koziorożca zachęci Cię do większego przykładania się w pracy i szkole. Będziesz starał się rozsądnie dysponować swoim czasem i zaspokoić potrzeby wszystkich osób wokół. Twój zawodowy Los może się obrócić na korzyść i masz szansę, na to, że ktoś doceni Twoje kompetencje.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W tym dniu może dojść do jakiegoś zgrzytu pomiędzy Tobą a współpracownikami. Pójdzie o podział obowiązków oraz o to, kto otrzyma więcej profitów. Podobnie będzie w domowych pieleszach. Kłótnia o przysłowiowe skarpetki czy wyniesienie śmieci bardzo prawdopodobna.

Horoskop dzienny - Rak

Księżyc w opozycyjnym znaku Koziorożca przyniesie energię zmiany. Ktoś będzie chciał, abyś zastąpił go na stanowisku, może być również potrzeba, abyś został dłużej w pracy czy szkole. Wieczorem pojawi się okazja do miłego flirtu czy też ocieplenia relacji partnerskich. Będziesz bardziej otwarty na czułości.

Horoskop dzienny - Lew

Nie ryzykuj bez potrzeby. To nie jest dzień, w którym opłacą Ci się jakieś kontrowersyjne zachowania. Ktoś będzie grał Ci na nerwach. Po południu powinieneś odpocząć i złapać oddech. Twoje zdrowie nie będzie dzisiaj na najwyższym pułapie. Mogą odezwać się kolana bądź kręgosłup.

Horoskop dzienny - Panna

Twój patron, czyli Merkury ponownie będzie rozrabiał na niebie. Pomimo najlepszych chęci możesz nie zdążyć z jakimiś ważnymi projektami, nie oddać na czas dokumentów czy pracy domowej. Przedmioty wokół mogą się nagle popsuć bądź zniknąć z pola widzenia. To nie jest najlepszy dzień.

Horoskop dzienny - Waga

Księżyc w znaku Koziorożca roztroi Ci nerwy. Dzisiaj zaprezentujesz otoczeniu swoje trochę inne niż zazwyczaj oblicze. Będziesz niemiła, opryskliwa a wręcz … złośliwa! Z pewnością kilka osób zdziwi ta zamiana, ale pamiętaj, że czasami trzeba pokazać pazur. Wieczorem przyjdzie wyciszenie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Czeka Cię polepszenie humoru i kondycji. Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Koziorożca na tyle poprawi Ci nastrój, że postanowisz uporać się z ostatnimi kłopotami. W pracy zdążysz z czymś w ostatniej chwili, ale nikt nie zauważy. W domu postanowisz wynagrodzić swoim bliskim ostatnią szorstkość.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czeka Cię większy wysiłek i jakieś ciężkie obowiązki. Dzień nie będzie Ci pobłażał i trzeba zakasać rękawy. Księżyc w znaku Koziorożca zachęca Cię do skrupulatności, rozsądku, planowania i przeliczenia wszystkiego raz jeszcze. Sprawdź saldo na koncie, coś może się nie zgadzać.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj możesz starać się o czyjąś uwagę. Będziesz zabiegać o względy jakiejś osoby. Księżyc przebywający w Twoim znaku rozmiękczy Cię i zaostrzy Twój apetyt na bliskość i czułości. W pracy do przodu. Dzień będzie udany również pod kątem materialnym.

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz pod wrażeniem trudnej konfiguracji Merkurego i Twojego patrona Urana. Wiele kwestii pójdzie inaczej, niż zakładałeś. Pojawią się jakieś nowe dane, nowe okoliczności. Uważaj, abyś nie podejmował szybkich, pochopnych decyzji, ponieważ będą one najprawdopodobniej błędne i mogą narazić Cię na straty finansowe.

Horoskop dzienny - Ryby

Księżyc w znaku Koziorożca postawi Cię na nogi. Powrócisz do rzeczywistości i solidnie zabierzesz się za swoje obowiązki. Dzisiaj gładko pójdą kwestie formalne i oficjalne. Ze swoich osiągnięć w pracy czy szkole będziesz nawet zadowolona. Wieczorem ustabilizowanie sytuacji domowej.

13. znak zodiaku – wężownik

Przyjęło się, że w horoskopie jest 12 znaków zodiaku, ich ilość pasuje do ilości miesięcy w roku. W rzeczywistości jednak słońce przechodzi przez 13 gwiazdozbiorów. Ostatnim i zapomnianym znakiem jest więc wężownik, który przypada na dni 29 listopada – 17 grudnia. Bywa, że ostatnim dniem jest też 13 grudnia – daty zakończenia tego zodiaku są więc sporne.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Horoskop na październik

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości