Horoskop

Horoskop dzienny na środę. Będziemy miotać się pomiędzy sprzecznymi pragnieniami

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN OnlineHoroskop dzienny 06.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, w tym samym znaku znajduje się Srebrny Glob. O godzinie 13:05 dojdzie do intensywnego nowiu Księżyca w znaku Wagi. Poznaj horoskop dzienny na środę, 6 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Będziemy skupieni na jakości naszych relacji, będziemy myśleli o tym z kim i dlaczego chcielibyśmy być, jak również poszukamy wokół siebie nowych kontaktów i bodźców.

W tym samym dniu na niebie utworzy się niepokojący kwinkunks pomiędzy Marsem a Uranem. Niestety czeka na nas zamęt i opóźnienia. Będziemy miotać się pomiędzy sprzecznymi pragnieniami. Z jednej strony będziemy chcieli coś kończyć, z drugiej będziemy się tego obawiać. Dzień na świecie bardzo niespokojny, pełen pożarów i wybuchów. Możliwa zwiększona aktywność wulkaniczna i sejsmiczna.

Horoskop dzienny na środę, 6 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny - Baran

Ten dzień kompletnie zmieni Twoje postrzeganie partnerstwa. Będziesz chciał uzyskać ważne informacje, ale okaże się to niezwykle trudne. Dzisiaj postaraj się zachować elastycznie, nie reaguj gwałtownie, chociaż pokusa będzie niezwykle silna. Niebezpieczna aktywność Marsa zagotuje Ci emocje.

Horoskop dzienny - Byk

Środa przyniesie zaskoczenia. Będzie wyjątkowo łatwo o nieporozumienie. Twoje tematy miłosne i partnerskie staną na ostrzu noża. Jeśli chcesz zaangażować się w nową relację, pamiętaj o tym, aby domknąć za sobą drzwi. To samo tyczy się Twoich układów zawodowych. Nie daj się skusić na granie na dwa fronty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj możesz przyglądać się swoim ideałom, ukrytym pragnieniom i wizjom perfekcyjnego związku. Będziesz zastanawiać się, z czego możesz zrezygnować, aby nadal kontynuować pewne relacje, a co jest niemożliwe do poddania negocjacjom. Wieczorem dostaniesz od kogoś mądre wskazówki, zastosuj się do nich.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie ciężki dzień, pełen obowiązków, ale i obaw. Układy na niebie zmuszą Cię do przyjęcia pewnych spraw z pokorą. Przyjrzyj się swoim działaniom, czy przypadkiem sam nie doprowadziłeś do teraźniejszego kryzysu. Dzisiaj warto przeprowadzić szczerą rozmowę samemu ze sobą.

Horoskop dzienny - Lew

Nów w Wadze będzie dla Ciebie łaskawy. Przed Tobą kilka spotkań, kilka ważnych rozmów i doskonałe perspektywy na rozwój. Pojawi się inicjatywa, jeśli chodzi o spotkanie na gruncie sercowym i nie wymiguj się od niego. Ktoś zabiega o Twoją przychylność już od dłuższego czasu.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj chaos będzie na porządku dziennym. Wiele spraw obróci się do góry nogami. Życie będzie Cię zaskakiwać od samego rana. Chociaż lubisz mieć wszystko pod kontrolą, w tym dniu okaże się to niemożliwe. Po prostu zaakceptuj to, co przyniesie dzień.

Horoskop dzienny - Waga

Ten dzień zapamiętasz na długo. Od samego rana Kosmos daje Ci znać, że ma dla Ciebie ważne wiadomości i wskazówki, których nie można przegapić. Będziesz w centrum uwagi, będziesz widoczna dla innych, a Twoje zdanie w pewnej sprawie ma kluczowe znaczenie. Dzisiaj podyktujesz otoczeniu warunki.

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoje namiętności wezmą nad Tobą górę. Siła Twoich uczuć będzie dla Ciebie najważniejsza. Będziesz mieć nową wizję, zarówno jeśli chodzi o perspektywy Twojego partnerstwa, jak i przyszłości kariery zawodowej. Wieczór przyniesie jeszcze jedno zaskoczenie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nów w Wadze przyniesie Ci głód przygody oraz chęć do otwarcia nowego rozdziału, a przynajmniej karty. Dzisiaj wykorzystasz jakieś kontakty z przeszłości, aby wprowadzić do swojego życia świeży powiew. Twoje pragnienie bliskości i nowych emocji w partnerstwie będzie bardzo silne. Twoje pobudzenie wieczorem będzie jeszcze większe i trudno będzie Ci usnąć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj ciężko Ci będzie o równowagę czy też o złoty środek. Kilka osób skutecznie zagra Ci na nerwach i po prostu dłużej nie wytrzymasz. Zrozumiesz, że w pewnych kwestiach czy projektach już się wypaliłeś i musisz szukać nowych dróg. Nów Księżyca w Wadze skutecznie Cię do tego zachęci.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nów Księżyca w przynależnym Ci, powietrznym trygonie pomogą otrząsnąć się z ostatniego letargu. Dzisiaj bądź otwarty na prawdę, ponieważ odpowiedzi na Twoje dylematy przyjdą do Ciebie same. Zastanów się dobrze, w którym kierunku chcesz iść, ponieważ dzisiejsze wybory będą miały długofalowe i poważne skutki.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień postawi przed Tobą pewne ograniczenia. Niektóre sprawy spowolnią i przestaną mieć dla Ciebie aż takie znaczenie. Postanowisz się trochę wycofać i być może zrezygnujesz z pewnych spotkań towarzyskich. To dobra decyzja, ponieważ wieczorem będziesz osłabiona i bez energii.

Jak zrobić świecę sojową do rytuałów?

Wbrew pozorom przygotowanie własnej świecy do rytuałów nie jest trudne. Będzie potrzebny wosk, najlepiej sojowy, barwniki do świec, wybrane olejki eteryczne, naturalny sznurek, długa wykałaczka, naczynie do świecy. Wosk rozpuszczamy w kąpieli wodnej, dodajemy olejek i barwnik. Dokładnie mieszamy. Sznurek zamaczamy w wosku, czekamy, aż wyschnie. Tak przygotowany obwiązujemy na wykałaczce i umieszczamy w naczyniu (wykałaczka ma leżeć na wierzchu naczynia, tak, aby sznurek robił za knot. Wlewamy wosk sojowy i czekamy, aż wystygnie. W trakcie robienia świecy warto dodawać do niej swoje intencje. Gotowe!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Horoskop na październik

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości