Horoskop

Horoskop na środę. Czas zagmatwanych historii miłosnych

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop 27102021

Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Obydwa najważniejsze ciała niebieskie znajdują się w trygonie wody. Dodatkowo wpływ wody spotęguje kwadratura Wenus i Neptuna. Aktywny władca mórz i oceanów sprawi, że możemy spodziewać się jakiegoś tajfunu (na szczęście nie w naszych szerokościach geograficznych), kłopotów przez wodę, zagubienia się statków i ładunków, ale przede wszystkim zagmatwanych historii miłosnych. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 27 października 2021r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Dzisiaj ciężko będzie się nam połapać, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Opadną Nas wątpliwości, dzisiaj łatwo będziemy ulegać presji, manipulacji i zbyt szybko wierzyć plotkom.

Horoskop dzienny na środę, 27.10.2021r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj powinieneś bardziej zająć się sobą niż problemami innych ludzi. Nie dasz rady zadowolić wszystkich. W kwestiach sercowych sytuacja może się trochę wymknąć spod kontroli. Wpływ Neptuna spowoduje u Ciebie nerwówkę, jeśli chodzi o terminy w miejscu pracy. Wieczorem możliwy ból pleców.

Horoskop dzienny - Byk

Twoja patronka, czyli Wenus odbiera nieciekawy wpływ ze strony Neptuna. Możesz czuć się dzisiaj zagubiony i niepewny swoich poczynań. Szczególnie Byki, które ostatnio przechodziły kryzys rodzinny lub w związku, powinny dzisiaj zwolnić tempo i nie sugerować się opiniami osób, które niezbyt dobrze Wam życzą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Kolejny dzień, w którym musisz działać na pełnych obrotach, nie rozpraszać się sprawami innych i mocno pilnować swojego harmonogramu. Dzisiaj bardzo łatwo będziesz mógł paść ofiarą swojego niedopatrzenia, sprowokować jakąś pomyłkę, zrobić banalny błąd. Nie tykaj w tym dniu alkoholu, bo skutki mogą być dość bolesne.

Horoskop dzienny - Rak

To ważny dzień dla Ciebie, ponieważ uda się coś, co nie mogło przejść od kilku tygodni. Dzisiaj będziesz na prowadzeniu w pracy lub szkole. Nie wahaj się wykorzystać swojego wpływu na pewną osobę, która może pomóc w załatwieniu jakiejś kwestii formalnej. Trudny układ dla innych, będzie Twoją szansą.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj będziesz podrażniony i odrobinę złośliwy. Ktoś w miejscu pracy zacznie działać Ci na nerwy i nie będziesz mógł się na niczym skupić. Najbliżsi również będą niezadowoleni, że nie masz czasu na obiecane wcześniej czynności – podwiezienie czy wspólne zakupy. Ten dzień zakończysz z bólem głowy, ciesząc się, że jest już za Tobą.

Horoskop dzienny - Panna

Kwadratura Wenus i Neptuna podziała na Ciebie bardzo mocno. Nie możesz sobie z niczym folgować, nie możesz pokusić się o jakąś taryfę ulgową. Dzisiaj każdy Twój błąd, każde potknięcie, będzie od razu widoczne. Wieczorem możesz czuć się wyjątkowo zmęczona, odezwą się bóle stóp. Warto wziąć gorącą kąpiel.

Horoskop dzienny - Waga

Wenus, która zazwyczaj działa na Ciebie jak balsam, dzisiaj nie będzie w formie. Będziesz mieć przysłowiowe urwanie głowy, zarówno na gruncie zawodowym, jak i rodzinnym. Musisz dwoić się i troić, żeby wszystkiemu podołać, a i tak ktoś pod koniec dnia będzie kręcił nosem na Twoje poczynania. To nie będzie dzień relaksu, wręcz przeciwnie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Korzystny wpływ Słońca i Księżyca pomoże Ci pozałatwiać wszystkie ważne sprawy, w tym również te trudne formalności, które do tej pory nie chciały ruszyć z miejsca. Szybko i sprawnie uporasz się z zadaniami w pracy, a po południu jeszcze pomożesz w obowiązkach najbliższym. Dzisiaj będziesz skuteczny, miły i pomocny dla innych.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przebywająca w Twoim znaku zodiaku Wenus będzie w trudnym położeniu z Neptunem, co wystawi Twoje uczucia na jakąś próbę. Ktoś może popsuć Ci humor i nie będziesz mieć pomysłu na to, jak spławić natręta. W tym dniu wszystko będzie szło inaczej, niż zakładałeś. Możesz czuć się poirytowany. Wieczorem nareszcie spokój.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzień przyniesie Ci spore okazje do dużych zmian w pracy bądź edukacji, jednak będziesz niepewny swoich uczuć. Zazwyczaj nie wahasz się i łatwo podejmujesz decyzje, dzisiaj opanują Cię jakieś wątpliwości. Z ciężkim sercem będziesz musiał dokonać wyboru, ale nie przyniesie Ci on zadowolenia. Wieczorna rozmowa da Ci ulgę.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie będziesz mógł wstać z łóżka. Ciężka głowa, ciężkie nogi będą Cię ciągnąć z powrotem w krainę snu. Niestety nie możesz sobie pozwolić na wylegiwanie się. Lepiej szybko zabieraj się do obowiązków, bo ktoś niepostrzeżenie będzie próbował wślizgnąć się na Twoje miejsce w pracy bądź szkole. Wieczorem nieprzyjemne plotki o kimś bliskim zburzą Ci spokój.

Horoskop dzienny - Ryby

Neptun, który jest władcą znaku Ryb, ustawi się dzisiaj w kwadraturze z boginią miłości, czyli Wenus. Kilka spraw nagle się pokomplikuje, możesz poczuć się gorzej. Ktoś zawiedzie Twoje oczekiwania i nadużyje zaufania. Będziesz mieć twardy orzech do zgryzienia. W tym dniu lepiej nie deklaruj się w żadnej ważnej sprawie.

Uroczystość Tara – co to jest i kto ją obchodził?

Z angielskiego Feast of Tara, z irlandzkiego feis Temro. Było to starożytne święto, które obchodzono do VI wieku n.e. w związku z inauguracją nowego irlandzkiego króla w Tara, w hrabstwie Meath. Święto mogło być również obchodzone w związku z zawarciem nowych małżeństw, wygraniem wojny czy udanych najazdów na wrogie plemiona. W tym dniu ustanawiano nowe prawa i obowiązki, a Wielki Król wyznaczał reprezentantów, którzy mieli egzekwować jego rządy i prawa, a także mianował namiestnika dla Irlandii.

Zobacz wideo:

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości