Horoskop

Horoskop na środę. Co przyniesie pierwszy dzień jesieni?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop dzienny

Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Panny, o godzinie 21:20 wkroczy do znaku Wagi i rozpocznie się astronomiczna jesień. Dzisiaj możemy odczuwać syndrom przesilenia – być ospali, zdenerwowani bez powodu, odczuwać większe niż zazwyczaj zmęczenie oraz łatwo się irytować. Poznaj horoskop na środę 22 września.

Właśnie dzisiaj wypada zrównanie dnia z nocą. Nadchodząca noc będzie trwała tyle samo, co kolejny dzień. Następnie będziemy mieli do czynienia ze skracaniem się dnia w stosunku do nocy. Księżyc będzie przebywał w znaku Barana, co sprawi, że będziemy reagować w wielu sytuacjach mocniej niż trzeba. Merkury w kwadraturze z Plutonem będzie podsycał plotki i stany lękowe.

Horoskop dzienny na środę, 22 września 2021 r.

Horoskop dzienny Baran

Dzisiaj w miejscu pracy wiele zależy od tego, czy potrafisz opanować swoje nerwy. Przesilenie jesienne da Ci popalić i będziesz czuć się totalnie wyeksploatowany. Na szczęście to uczucie szybko minie. Po południu czeka Cię przypływ adrenaliny, jeśli chodzi o kwestie partnerskie. Może być gorąco.

Horoskop dzienny Byk

Teraz nadszedł czas, aby komuś ustąpić, aby wykazać się taktem i spokojem. Jeśli zbyt mocno zareagujesz, więcej popsujesz, niż zyskasz. Na gruncie partnerskim ktoś zasieje w Tobie ziarno wątpliwości. Nie wierz plotkom, nie słuchaj złych podszeptów ludzi zazdrosnych.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Przed Tobą słodko-gorzki przekładaniec. Sprzyjać Ci będzie Księżyc w znaku Barana, jak również wkroczenie Słońca do trygonu powietrza, ale na to wsparcie musisz poczekać do wieczora. Do południa będziesz toczył jakąś walkę. Kwadratura Twojego patrona – Merkurego i Plutona zmusi Cię do intelektualnej pracy na wysokich obrotach.

Horoskop dzienny Rak

Możesz spodziewać się dzisiaj nagłych i niekoniecznie przyjemnych wydarzeń. Układ planet postawi Cię w sytuacji, w których musisz ustosunkować się do czyjejś prośby bądź pytania. Nie da rady przedłużać pewnych terminów. Wieczorem w zaciszu domowym zrelaksujesz się w ulubiony sposób i zaznasz spokoju.

Horoskop dzienny Lew

Będziesz skupiony w większym stopniu na świecie uczuciowym i sprawach sercowych. Dzisiaj ktoś zgarnie całą Twoją uwagę. To może być bardzo przyjemny i owocny dzień, jeśli chodzi o ustalenia partnerskie czy stworzenie wspólnej wizji przyszłości. W tym dniu Twój świat będzie się kręcił razem z kimś.

Horoskop dzienny Panna

Możesz czuć się w tym dniu osłabiona i jakaś taka wewnętrznie rozbita. Kwadratura Merkurego i Plutona spowoduje, że będziesz mieć osłabiony układ odpornościowy. Musisz dzisiaj trochę spuścić z tonu i zająć się swoim dobrostanem, zamiast brać kolejne zlecenia czy dorzucać sobie obowiązków. Zdrowie przede wszystkim.

Horoskop dzienny Waga

Nareszcie Słońce wkracza do Twojego znaku i rozpocznie się przyjemniejszy okres. Dzisiaj mogą popłynąć do Ciebie dodatkowe pieniądze. Kondycja fizyczna również zacznie Ci dopisywać. Zapragniesz zapisać się na jakieś treningi i zadbać o swój wizerunek. Wieczorem coś wygoni Cię z domu na zewnątrz.

Horoskop dzienny Skorpion

W tym dniu postawisz na kulturę, sztukę lub inną rozrywkę. Będziesz na wyżynach intelektualnych. Kwadratura Merkurego i Twojego patrona, czyli Plutona zagoni Cię do jakiegoś ambitnego towarzystwa. Uważaj jednak, aby nie przesadzić z gierkami sercowymi. Dzisiaj czyjaś zazdrość nie wniesie nic pozytywnego, nie daj do niej powodów.

Horoskop dzienny Strzelec

Dzisiaj nie możesz pozwolić sobie na nieuwagę, bujanie w obłokach czy też jakieś nieprzygotowanie. Szef, nauczyciel bądź rodzic szybko sprowadzi Cię na ziemię i pokaże, gdzie jest Twój zakres obowiązków. To już ostatnie tak trudne i niekomfortowe układy na najbliższy czas, więc warto jeszcze trochę się przemęczyć w imię lepszej sprawy.

Horoskop dzienny Koziorożec

Przebywający w Twoim znaku Pluton będzie dzisiaj odbierał trudną energię ze strony Merkurego. Ten układ może sprawić, że na chwilę stracisz przytomność umysłu. Dzisiaj będziesz podatny na manipulacje, próby oszustwa bądź jakieś niskie zagrywki. Nie ulegaj prowokacjom. Zachowaj zimną krew, w ten sposób się wykaraskasz.

Horoskop dzienny Wodnik

W pracy od rana będzie urwanie głowy. Coś trzeba szybko skończyć, coś poukładać, kogoś zastąpić. W tym dniu musisz nastawić się na elastyczność i nie dyskutować o zbędnych kwestiach. Po wkroczeniu Słońca do sprzyjającego Ci znaku Wagi poczujesz wieczorem wyraźną ulgę i przyjemne rozluźnienie. Od jutra będzie lepiej.

Horoskop dzienny Ryby

Ktoś od rana poczęstuje Cię kąśliwymi uwagami, co popsuje Ci humor na kolejne godziny. To będzie dzień, w którego trakcie trzeba się godzić na kompromisy, nie unosić się gniewem czy honorem. Powinnaś nastawić się Rybko na to, aby prześlizgnąć się pomiędzy wybojami i nie narażać na dodatkowy szwank. Wieczorem poczujesz się bezpiecznie.

Równonoc jesienna w wierzeniach Słowian

Dla dawnych Słowian był to moment równowagi między dniem a nocą. To czas, w którym należało wyrazić swoją wdzięczność za wszystko, co dobrego nas spotkało. Święto wiązało się również z podziękowaniem Matce Ziemi za wydany plon i jej ciężką pracę, a następnie odprowadzenie jej na jesienny sen, odpoczynek. Wierzono, że zasypia ona na kolejne sześć miesięcy, aby następnie obudzić się wypoczęta i móc znowu obdarować ludzi owocami i płodami ziemi.

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. Zobacz wideo:

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości