Horoskop na środę. Które znaki odzyskają radość życia?

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 22 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc przez cały dzień znajduje się również w znaku Barana. Po wczorajszym nowiu tarcza naszego naturalnego satelity będzie się powoli odnawiać.

Horoskop dzienny na środę, 22 marca 2023 r.

Dzisiaj zaczniemy działać zdecydowanie żwawiej. Wczorajsze kłopoty ze zmianami ciśnienia lub zaburzeniami równowagi, czy też szumami w uszach będą ustępować. W środę znajdziemy w sobie nową energię i zaczniemy budować nowe podstawy. Większa część zodiaku odzyska poczucie bezpieczeństwa i radość życia.

Horoskop dzienny na środę, 22 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Twój potencjał nadal jest na bardzo wysokim poziomie. Możesz się pokusić o jakieś odważne kroki. Nie zabraknie ci determinacji do podejmowania własnych decyzji, nawet takich, które nie zyskają poklasku otoczenia. Odkryjesz jakąś pasję i fantastycznych ludzi wokół, którzy będą mieć taką samą, rewolucyjną wizję.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj nie jesteś na "tak". Propozycje, które będą kierowane do ciebie spotkają się z twoim oporem bądź negacją. Na wszystko możesz kręcić nosem. Zanim coś odrzucisz, przyjrzyj się, czy nie ma w sobie przydatnej dla ciebie wartości. Nie rezygnuj zbyt pochopnie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Pozostań w optymistycznej i otwartej na świat postawie. Nadal płynie do ciebie wielka fala możliwości. Ktoś widzi cię w swoim zespole. Dzisiaj będziesz prowadził wiele inspirujących rozmów, które przyniosą wymierne efekty. W uczuciach budująca atmosfera i wspólne plany.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Księżyc po nowiu nadal przebywa w znaku Barana, co jest dla ciebie obciążające. Atmosfera w pracy i wśród bliskich nadal będzie nerwowa, ale przynajmniej wiesz już co było nie tak i co jest źródłem waszych nieporozumień. W sprawach zawodowych coś drgnęło i widać, że będziesz mieć niebawem lepszą propozycję.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Twoja radość się jeszcze podwoi. Szykuje się korzystny zwrot w twojej karierze zawodowej. W rodzinie jakieś zaskakujące informacje związane z uroczystością rodzinną. Dzisiaj nie będziesz chodził, a skakał. Wszystko się układa w dobrym kierunku. Masz dużo pozytywnej energii, aby dzielić się nią z innymi.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj bierz się ostro do pracy. Powinnaś nadrobić ostatnie dni, w trakcie których dopadło cię znużenie. Efekty twoich wysiłków będą zadowalające. Wenus w pokrewnym znaku Byka ma dla ciebie jakiś drobny upominek lub kwotę, która poprawi ci humor. Ktoś ci się przygląda z daleka, ale możesz to zauważyć.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

W środę pewne złośliwe lub niezbyt sympatyczne osoby mogą narobić ci sporo kłopotów. Ktoś będzie chciał celowo zajść ci za skórę. Możliwe, że utajona do tej pory wrogość wreszcie wyjdzie na światło dzienne. Na szczęście wieczorem możesz liczyć na wyciszenie i uspokojenie. Ktoś cię wesprze i zrozumie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj będziesz próbował podporządkować sobie partnera bądź partnerkę za wszelką cenę, a twoje emocje mogą się wymykać spod kontroli. Przed tobą trudny dzień, również w sprawach zawodowych, więc nie spodziewaj się, że ktoś zrobi coś za ciebie. Wieczorem przeciążenie obowiązkami i trudnymi doświadczeniami da ci się we znaki i możesz potrzebować jakiejś pomocy przy zasypianiu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Nareszcie ktoś wyjdzie z sensowną ofertą, a nie tylko z jakimiś pseudorozwiązaniami. Możesz poczuć, że dochodzisz do dobrego punktu w rozmowach o przyszłości, zarówno w pracy jak i w domu. Rosnący Księżyc w znaku Barana będzie cię nakręcać do fizycznych aktywności, biegania, spacerów i intensywnych treningów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Okaże się, że projekt, na który byłeś nastawiony lub obietnica, która została ci złożona może nie dojść do skutku lub zostać przełożona na bliżej nieokreślony termin. Trzeba będzie skupić się na czymś innym. Dzisiaj nie wszystko będzie się udawało, ale to nie znaczy, że w szerszej perspektywie to źle.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W pracy lub szkole powiew świeżości. Zapowiedź rychłych wycieczek poprawi humory. Dzisiaj będziesz fantastycznie nastawiony do życia i świata. Zapragniesz dzielić się swoim szczęściem z innymi, więc bardzo prawdopodobne, że umówisz się na jakieś wieczorne spotkania w kręgu bliskich znajomych.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj łatwo się zagotujesz. Oczywiście jest to przenośnia, ale może być w tym i ziarenko prawdy. Uważaj na pozostawione bez opieki garnki z daniami, żelazko czy lokówkę. Sprzęty elektroniczne lub kuchenka gazowa nie będą się słuchać. Wieczorem czekają cię gwałtowne dyskusje.

Hades jako planeta hipotetyczna

Hades jako planeta hipotetyczna w horoskopie urodzeniowym łączona jest z wulgarnością, prymitywizmem, brudem i najmniej lubianymi stronami życia. Może zwiastować tajemnice, ale też rzeczy bolesne i antyczne, a nawet chorobę. Może również oznaczać defekt, rozpad i dekompozycję, ale również analizę. 

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości