Horoskop

Horoskop na środę. Jeden znak pięknieje i nabiera sił

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Para na tle rozgwieżdżonego nieba

Jaki jest horoskop dzienny na środę, 22 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale lato dopiero się rozkręca. Dzisiaj dużo zależy od szybkości naszego działania, refleksu i odwagi do podejmowania błyskawicznych decyzji.

Układ na niebie głównie poprzez Księżyc w znaku Barana doda nam energii, rozpali chęci do spotkań z innymi i podrzuci świetne pomysły. Inspiracje płynące z kosmosu kierują nas na ścieżkę odważnych kroków. Kto się na nie zdecyduje, nie będzie żałował.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na środę 22 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny Baran

Środa przyniesie Ci ożywienie i ciekawe okoliczności życiowe. Masz teraz dar do przyciągania do siebie osób, które wniosą w Twoje życie zawodowe coś istotnego. Po południu poczujesz natchnienie do urządzania przemeblowań i możesz totalnie poprzestawiać biurka, szafy, stół czy książki na półkach.

Horoskop dzienny Byk

Dzisiaj Wenus będzie w ostatnim stopniu Twojego znaku. Zastanów się nad tym, jak wygląda Twoje życie partnerskie i czy znowu przez swoje zbyt długie zastanawianie się nie straciłeś jakiejś okazji. Nie będzie Ci dzisiaj lekko, ponieważ aż do wieczora będziesz nosić w sobie pewien smutek.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Poczujesz się pewniejszy siebie. Środa to dla Ciebie dzień sprzyjający, jeśli chodzi o przyspieszenie działań zawodowych i biznesowych. Dzisiaj nie będziesz się długo zastanawiać, jeśli chodzi o podjęcie pewnej decyzji, która wpłynie nie tylko na Ciebie, ale również na osoby z Tobą współpracujące.

Horoskop dzienny Rak

Dopiero dzisiaj dotrze do Ciebie moc letniego przesilenia i możesz poczuć się tym przytłoczony. Duża zmiana w jakości energii jest dla Ciebie trudna do opanowania, dlatego uważaj na zawroty głowy i nagłe wahania nastroju. Popołudnie będzie już spokojniejsze i milsze.

Horoskop dzienny Lew

Księżyc, który przebywa w znaku Barana, da Ci szansę na ukończenie z sukcesem rozpoczętych kilka dni temu zadań i czynności. Zrealizujesz swój plan dotyczący towarzyskich spotkań. Doprowadzisz do tego, że ktoś umówi się z odpowiednią osobą. Po prostu z powodzeniem wejdziesz w rolę swatki.

Horoskop dzienny Panna

Dzisiaj mogą pojawić się kłopoty z komunikacją pomiędzy Tobą a partnerem i członkami rodziny. Dzień przyniesie sporo nieporozumień i wzajemnych uszczypliwości oraz ogólnie gorsze samopoczucie. To jakiś słabszy układ, ale na szczęście wszystko wskazuje na to, że chwilowy.

Horoskop dzienny Waga

Czeka Cię dzień wytężonego wysiłku i mocniejszej niż zazwyczaj pracy na rzecz dobra innych istot. Ktoś da Ci się we znaku swoimi wyśrubowanymi wymaganiami i ciągłym kręceniem nosem na to, co masz do zaproponowania. Będziesz musiała komuś nadskakiwać, Wago.

Horoskop dzienny Skorpion

Słońce w znaku Raka sprzyja Ci i nie da się ukryć, że pod tym wpływem piękniejesz i nabierasz sił. Z lekkością i wdziękiem będziesz zdobywać dzisiaj poparcie w swoim otoczeniu. Wieczorem możesz odczuwać bóle w skroniach bądź szumy uszne, ale to raczej skutek przesilenia letniego niż poważnych dolegliwości.

Horoskop dzienny Strzelec

Ktoś może Ci robić sceny zazdrości lub czuć się zlekceważony Twoim postępowaniem. Takie zachowanie nie ma realnych podstaw, ale będziesz mieć trudności z wytłumaczeniem tej osobie, że prawda jest inna. Dzisiaj ciężko będzie znaleźć z niektórymi wspólny język.

Horoskop dzienny Koziorożec

Księżyc w znaku Barana i Słońce w znaku Raka będą skupiać na Tobie energię pełną napięcia i stresu. Możesz być nadwrażliwy na pewne słowa bądź niesprawiedliwe zarzuty. Jakaś dobra okazja przeleci Ci przez palce, co jeszcze bardziej Cię rozdrażni. W tym dniu nie wdawaj się w słowne konflikty.

Horoskop dzienny Wodnik

Dzisiaj będziesz składał jakieś wyraźne deklaracje i cieszył się z odbudowania pewnej ważnej dla Ciebie relacji bądź odnowienia kontaktu. To dobry dzień na ponowienia pytania w kwestiach, w których otrzymałeś odmowę. Środa upłynie w pozytywnej aurze.

Horoskop dzienny Ryby

Księżyc w ognistym znaku Barana będzie Cię zachęcać do działania i porzucenia próżnych wahań na rzecz konkretnych kroków. Wykorzystasz inspirujące spotkanie bądź rozmowę, aby spróbować zaistnieć w pewnym środowisku. Nie kalkuluj, zdaj się na łut szczęścia.

Znaczenie Północnego Węzła Księżycowego w 9 domu

Kiedy urodzeniowy Północny Węzeł Księżycowy przebywa w domu dziewiątym, to Południowy Węzeł Księżycowy znajduje się w domu trzecim. To powoduje konflikty na linii sacrum-profanum. Można to rozumieć jako dysharmonię na poziomie tego, co duchowe a rzeczywiste. Szerzej można rozumieć ten konflikt jako problem z wyborem między tym, co prywatne, a tym co globalne, wąskie - szerokie. Jak w większości sytuacji, warto próbować znaleźć środkową ścieżkę w podejmowanych wyborach.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Kit Hoang / Getty Images

Pozostałe wiadomości