Horoskop

Horoskop na środę. Poczujemy ożywienie

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Niebo, gwiazdy
gettyimages/ Haitong YuHoroskop na środę

Jaki jest horoskop dzienny na środę, 11 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj nastąpi oczekiwany ingres Jowisza do znaku Barana.

Ta największa planeta Układu Słonecznego opuści znak Ryb i przejdzie do ognistego znaku Barana. Nareszcie przywitamy wyższe temperatury i więcej Słońca. Powody do radości mogą mieć znaki ogniste, czyli przede wszystkim Barany, ale również Lwy i Strzelce. To Wam od dzisiaj, aż do października będzie przyświecał patron wszelkiej ekspansji, czyli gromowładny Zeus. Pozostałe znaki również poczują ożywienie i większą niż zazwyczaj chęć do działania.

Horoskop dzienny na środę, 11 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Doczekałeś się, chociaż cierpliwość nie jest Twoją mocną stroną. Dzisiaj po godzinie 1.21 Jowisz znajdzie się w Twoim znaku i poczujesz, że nie ma na Ciebie mocnych. Nareszcie większość spraw zacznie Ci się układać tak, jak o tym marzysz. Wiele okazji samo trafi w Twoje ręce. Będziesz czuł się wyróżniony przez życie.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Byk

Ponieważ rosnący Księżyc nadal przebywa w znaku ziemskim, wykonywanie zawodowych obowiązków powinno być dla Ciebie nad wyraz przyjemne. Dobrych nastrojów możesz spodziewać się również w domu, w którym uda się nareszcie coś doprowadzić do ładu bądź pozbyć się uciążliwej awarii.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój patron Merkury zaczął ruch wsteczny w Twoim znaku, zatem trzeba będzie coś skorygować, obejrzeć się za siebie, zrewidować stare poglądy lub znajomości. Na szczęście pomoże Ci w tym Jowisz, który jest ustawiony w doskonałej dla Ciebie pozycji. Nawet trudne zadania okażą się do przejścia.

Horoskop dzienny - Rak

Dzień sprzyja wyjściu poza utarte szlaki. Będziesz mieć pokusę, aby odważyć się na coś i zaryzykować, co jest Ci na co dzień obce. Warto iść za tym głosem, ponieważ Jowisz w znaku Barana, trochę na siłę, ale będzie Cię motywował do dalszego rozwoju. Zapisz się na coś.

Horoskop dzienny - Lew

Nareszcie puszczą jakieś bloki, na które skarżyłeś się od tygodni. Coś, co tkwiło w martwym punkcie, może zostać wreszcie uwolnione. Nikt już nie będzie wchodził Ci w drogę i jest szansa, że nic nie pokrzyżuje Twoich planów. Przed Tobą udany biznesowo i uczuciowo dzień.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj Twoje spotkania z innymi, wizyty w sklepach i urzędach będą udane. Możesz również liczyć na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia. Ktoś będzie dla Ciebie bardzo uprzejmy, może oddać Ci przysługę lub pomóc w załatwieniu jakieś sprawy formalnej.

Horoskop dzienny - Waga

W tym dniu smutki i zmartwienia pójdą w kąt. Możesz poczuć, że Jowisz w opozycyjnym znaku Barana podsuwa Ci na tacy nowe okazje, z których grzech byłoby nie skorzystać. Porzucisz snucie czarnych wizji na rzecz cieszenia się życiem. To dobry wybór.

Horoskop dzienny - Skorpion

Księżyc w znaku Panny będzie sprzyjać sprawom Twojego portfela i konta. Pomyślnie coś sprzedasz bądź kupisz. Znajdziesz korzystne rozwiązania nie tylko dla siebie, ale i dla innych. W kwestiach partnerskich coraz cieplej.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twój opiekun zmienia żywioł z wody na ogień, co jest dla Ciebie fantastyczną wiadomością. Po tygodniach strojenia fochów wreszcie poczujesz się dobrze w swojej skórze. Dzisiaj z ulgą coś od siebie odrzucisz i zrobi to miejsce na nowe doznania i znajomości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj będziesz zaskakiwał sam siebie, niestety nie w tym dobrym sensie. Możesz działać chaotycznie, niespokojnie i bez wcześniejszego planu, co do Ciebie niepodobne. Jowisz w znaku Barana rozdrażni Cię i praca nie będzie szła tak, jak powinna.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą lepsze perspektywy niż wczoraj. Coś uda się dopiąć, coś się wyjaśni na Twoją korzyść. Dzisiaj poczujesz wsparcie Jowisza ze znaku Barana, który podpowie Ci, że są inne, korzystniejsze rozwiązania, niż to widziałeś kilka dni temu. W kwestiach sercowych też ktoś będzie przychylniejszy.

Horoskop dzienny - Ryby

Przed Tobą dzień zmiany jakości codziennego funkcjonowania. Jowisz opuszcza już Twój znak i niestety ktoś już nie będzie patrzył przez palce na Twoje niedociągnięcia. W Twoim ciele mogą odezwać się jakieś stare urazy bądź dawne dolegliwości. Trzeba będzie porzucić dotychczasowe plany i je zmodyfikować względem nowych okoliczności.

Ruch wsteczny planet w horoskopie

Ruch wsteczny planet oznacza retrogradację i cofanie się planety. Nazywany jest także ruchem retrogradacyjnym. Oznacza to, że planeta wędruje "do tyłu", czyli przeciwnie do ruchu danego znaku zodiaku. Przykładowo planeta cofa się ze znaku Skorpiona do znaku Wagi. Przy rozrysowywaniu horoskopu urodzeniowego taką sytuację oznacza się literą R, małą lub dużą, co oznacza po prostu retrogradacje. Oznacza konieczność spojrzenia za siebie, poprawienia swoich błędów i ponownego przemyślenia swoich akcji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Haitong Yu

Pozostałe wiadomości