Horoskop

Horoskop dzienny na środę. To będzie radosny i pełen pozytywnej energii czas

Horoskop

Aktualizacja:
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Słońce przebywa w znaku Panny. Księżyc, rozpoczynając dzień, znajduje się w znaku Bliźniąt. O godzinie 7:25 Srebrny Glob przeniesie się do fazy zodiakalnej Raka. Na niebie utworzy się pozytywny trygon Saturna i planety karłowatej Ceres. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 1.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj większa część osób będzie radosna i pełna dobrej energii. Rozpoczynający się właśnie rok szkolny wypełni serca uczniów pozytywnymi odczuciami. Z chęcią powrócimy do pracy i nauki, a umysły młodych przedstawicieli zodiaku będą żądne wiedzy i kontaktów z rówieśnikami.

Horoskop dzienny na środę, 1 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Księżyc w znaku Raka sprawi, że sam nie będziesz do końca wiedział, o co Ci chodzi. Ktoś do Ciebie zatelefonuje i ten nagły kontakt może wybić Cię z rytmu. Staraj się wyciszać swoje emocje. Na szczęście zawodowo lepiej i finanse do przodu.

Horoskop dzienny - Byk

Musisz być przygotowany na konieczność odbycia nagłej podróży. W kwestiach firmowych coś się zmodyfikuje i wyjdzie na to, że trzeba się szybko zdecydować i zgarnąć szansę. Wieczorem ktoś będzie chciał Cię zdominować i narzucić swoją wolę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przebywająca w Twoim znaku Ceres ułoży się w korzystnym trygonie z Saturnem. Masz możliwość zrobić jakiś popłatny interes. Otrzymasz też zaproszenie na jakąś radosną uroczystość. Dzisiaj będziesz z sukcesem łączyć przyjemne z pożytecznym.

Horoskop dzienny - Rak

Możesz liczyć na znajomych, przyjaciół i dobre towarzystwo. Poczujesz się silniejszy i w lepszej kondycji niż ostatnio. W sprawach zawodowych bądź edukacyjnych dzień zapowiada się udanie. Jedynie wieczorem poczujesz się nieco osłabiony nadmiarem wrażeń.

Horoskop dzienny - Lew

W tym dniu możesz zrozumieć, że ktoś gra z Tobą nieuczciwie. Masz szansę to dostrzec, ale zbyt wcześnie na to, aby podejmować w związku z tym jakieś działanie. Twoja kondycja będzie lepsza i ostatnie kłopoty trochę odpuszczą. Nie zapomnij oddzwonić, ktoś czeka.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj możesz otrzymać informacje o reformach w firmie, planowanych szkoleniach i wyjazdach, które niebawem nastąpią. To dobre wiadomości, ponieważ możesz liczyć na osobisty rozwój i na to, że ktoś traktuje Cię poważnie. W kwestiach partnerskich, bez fajerwerków.

Horoskop dzienny - Waga

Musisz zebrać siły na poważną rozmowę z osobą, która jest dla Ciebie istotna. Unikasz tego jak ognia od dłuższego czasu, a sytuacja robi się coraz bardziej niezręczna. Nie bój się, nadszedł czas na poczynienie pewnych deklaracji, bądź jasne określenie swojego stanowiska, zarówno w pracy, jak i na gruncie domowym.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ten dzień będzie pełen wysiłku i trudnych emocji. W uczuciach będziesz bardzo zaborczy i zazdrosny. Uważaj, aby nie przeholować i nie narazić na szwank i tak już napiętych ostatnio relacji z drugą połówką. Na szczęście w pracy Twoje działania opłacą się i możesz liczyć na pochwałę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj będzie wymarzony dzień, aby zająć się sprawami domu, ogródka bądź działki. Możesz z radością zabrać się za sezonowe prace, na które przyszła pora. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na cały dzień na świeżym powietrzu, przynajmniej po południu i wieczorem skorzystaj ze spacerów lub jazdy na rowerze.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Trzeba będzie podporządkować się regułom, z którymi nie do końca się zgadzasz, ale nie Ty je ustalałeś. Ten dzień będzie wymagał od Ciebie punktualności, dokładności i bycia miłym w trakcie spotkań, na które nie masz ochoty. Wieczorem możesz nie czuć się najlepiej.

Horoskop dzienny - Wodnik

Układ na niebie będzie Cię wspierał w Twoich firmowych lub edukacyjnych aktywnościach. Ludzie na Twojej drodze będą Ci przyjaźni, a w kwestiach uczuciowych czeka Cię przyjemne zaskoczenie. Dzisiaj możesz skorzystać z pomocy jakiegoś eksperta.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj powinnaś zaryzykować i postawić się jakiejś osobie, która wymaga od Ciebie więcej, niż możesz dać. Nie rezygnuj ze swoich priorytetów, nawet jeśli ktoś będzie okazywał swoje niezadowolenie. Wieczorem możesz liczyć na to, że w potrzebie wesprze Cię niezawodny przyjaciel.

Czy między znakami zodiaku występują zależności?

Horoskop miłosny może pomóc określić szansę na stworzenie trwałej relacji. Według niego niektóre znaki zodiaku to idealni kochankowie, którzy, połączeni w parę są w stanie zbudować naprawdę silne związki. Wytwarzają między sobą chemię, szybko pojawia się też namiętność. Takie pary z pewnością nie mogą narzekać na rutynę - między nimi jest prawdziwa iskra. Dopełniają się na wielu płaszczyznach i mimo że nieraz zdarza się, że coś "zgrzyta", nie krzywdzą się, a szukają rozwiązań problemów. Inni z kolei, mimo najszczerszych chęci, nie będą w stanie stworzyć relacji, która będzie miała szansę przetrwać miłosne zawirowania. Żeby sprawdzić, które znaki zodiaku do siebie pasują warto zerknąć do horoskopu partnerskiego.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Merkurja. Rytuał mapa marzeń

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości