Horoskop na środę. Z początkiem marca odczujemy głód miłości

Źródło:
Astrolog Merkurja
Czy astrologia pomaga w zrozumieniu siebie?
Czy astrologia pomaga w zrozumieniu siebie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 1 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. O godzinie 3.39 Srebrny Glob przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale nasz naturalny satelita rośnie i będzie dzisiaj wyjątkowo silny, ponieważ zawita do zarządzanej przez siebie fazy Raka.

Horoskop dzienny na środę, 1 marca 2023 r.

W tym dniu będziemy bardzo emocjonalni, aktywni uczuciowo i poszukamy kogoś, z kim możemy podzielić się swoimi zmartwieniami czy też wahaniami. Zbliżająca się koniunkcja Wenus i Jowisza, która lśni już mocno na wieczornym niebie, zwraca naszą uwagę na głód miłości. Będziemy chcieli mieć przy sobie kogoś do kochania.

Horoskop dzienny na środę, 1 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Księżyc w znaku Raka roztkliwi cię i pobudzi w tobie czułe strony duszy. Możesz być nadwrażliwy i przejmować się wszystkim z wyjątkowym zaangażowaniem. Dzisiaj krzywda jakiejś osoby lub stworzenia wywrze na tobie spore wrażenie. Jeśli chcesz komuś pomagać, pomagaj rozsądnie, aby nie zaszkodzić.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Pierwszy dzień miesiąca powinien być dla ciebie przyjemny i łagodny. Rozmowy będą się toczyć niespiesznie, na tematy, które cię interesują i są dla ciebie relaksacyjne. Ktoś znajdzie dla ciebie więcej czasu, poczujesz się tym wyróżniony i doceniony. W rodzinie więcej spokoju, ale niestety nie na długo.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj powinieneś odgrzebać jakiś stary, zapomniany już dawno pomysł i się nim zająć, ponieważ właśnie robi się na to popyt. Jest szansa, że szybko napełnisz sobie portfel. Twoja popularność w towarzystwie rośnie, niestety tak, jak ilość niechętnych ci osób. Nie obnoś się ze swoim sukcesem.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rosnący Księżyc znajduje się u ciebie w znaku, co jest dobrą wiadomością na całą środę. Dzięki swojej wrażliwości, urokowi i umiejętności słuchania zrobisz odpowiednie wrażenie na płci przeciwnej. Dzisiaj wszyscy będą sobie ciebie chwalić i uważać, że jesteś balsamem na zbolałe serca i lekiem na całe zło.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Pierwszy dzień marca nie jest po twojej myśli, ale niebo już jutro wynagrodzi ci to z nawiązką, dlatego nie martw się tym, że dzisiaj nie jesteś w szczytowej formie. Możesz być senny i zmęczony, a praca czy jakiekolwiek inne zajęcia budzą w tobie stres i niechęć. Po prostu zbierasz siły na coś większego.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Można powiedzieć, że na co dzień jesteś doskonałym psychologiem i dzięki swoim umiejętnościom analitycznym potrafisz przewidzieć ludzkie zachowania. Dzisiaj będziesz czytać z innych jak z otwartej księgi. Nikt nic nie jest w stanie przed tobą ukryć, a nawet nie będzie chciał. Dowiesz się o jakimś sekrecie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Księżyc ustawia się w kwadraturze do twojego znaku, dlatego możesz czuć, że jesteś pod dziwną presją. Ktoś czeka na twoją decyzję i nie pozwala ci przeciągać sprawy dłużej ani o jeden dzień. Nie zwlekaj z załatwieniem pewnych kwestii, ponieważ są one i tak już strasznie przeciągnięte. Dłuższe wahanie będzie mieć konsekwencje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Księżyc znajduje się w twoim, wodnym żywiole, co pozytywnie wpłynie na twoje dzisiejsze emocje. Będziesz z kimś szukać pokrewieństwa dusz i je znajdziesz. Wspólne tematy, wspólne wartości. Dzisiaj wyjątkowo dobrze ci się z kimś porozmawia i niewykluczone, że za moment będzie tego dalszy, ciekawy ciąg.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj nie chcesz, nie umiesz i nawet nie możesz bawić się w żadną dyplomację. Czy ktoś powiedział o jedno słowo za dużo, czy też spróbuje w czymkolwiek cię oszukać, nie będziesz mieć litości. Jesteś jak przyczajony tygrys, który tylko czeka, żeby zaatakować. Powód to pretekst…

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj sprzyja ci Księżyc w opozycyjnym znaku Raka, który naprowadzi twoje sprawy rodzinne i domowe na właściwe tory. Uda się coś uspokoić, wyciszyć, znaleźć drogę środka. W tym dniu wykażesz się większą cierpliwością i dobrze by było, aby wszyscy z tego skorzystali, ponieważ już jutro czeka cię radykalna zmiana humoru.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W tym dniu będziesz krytykował wszystko i wszystkich. Chociaż nie masz w zwyczaju ostrzenia sobie języka o cudze potknięcia, tak dzisiaj nikomu nie odpuścisz. Jakby coś w ciebie wstąpiło. Będziesz się zachowywał wręcz nieznośnie. Twoi znajomi zapytają ze zdziwieniem, co cię ugryzło? No właśnie, co?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Rosnący Księżyc w pokrewnym ci, wodnym znaku Raka pozwoli ci z łatwością i lekkością poradzić sobie z tym, co przyniesie dzień. Zresztą nie kroi się wiele zmartwień, wręcz przeciwnie. Dzisiaj możesz liczyć na łaskawość nieba i niezbyt surowe wymagania twoich bliskich czy przełożonych. Szykuje się miła środa.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Abdulwahab Muhammad / EyeEm

Pozostałe wiadomości