Horoskop

Horoskop na środę. Tego dnia liczy się punktualność i rzetelność

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja

Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Po 12:55 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Skorpiona. Pierwszy dzień grudnia przyniesie nam zmianę energii. Sprawdź, jaki będzie horoskop dzienny na środę, 1 grudnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na środę, 1 grudnia 2021 r.

Wiele spraw raptownie przyspieszy, sytuacje, które ugrzęzły w martwym punkcie nagle zaczną się rozwiązywać. Dojdzie też do wielu spotkań, które stały pod znakiem zapytania. Słońce w sekstylu z Saturnem pomoże nam z zapałem wziąć się do pracy i wzorowo wypełnić swoje obowiązki. W tym dniu liczy się punktualność i rzetelność.

Horoskop dzienny - Baran

Nadmiar emocji i energii może Cię dzisiaj rozsadzać, uważaj, aby ktoś nie odebrał Twoich słów inaczej niż miałeś to w intencji. Przez Twoją zwykłą niefrasobliwość możesz sobie narobić kłopotów. Ostrożnie dobieraj słowa w kontaktach z innymi. Więcej słuchaj, mniej mów.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj będziesz czuć, że coś Cię podskórnie niepokoi, że ciężko Ci uwolnić się od złych przeczuć i czarnych wizji. To taki dzień, w trakcie którego niewiele spraw będzie Cię cieszyć. Po prostu tak czasami jest bez wyraźnego powodu. Musisz uzbroić się w cierpliwość i dać sobie więcej czasu na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Szczególnie rano możesz liczyć na jakieś lepsze informacje i ciekawe wydarzenia w miejscu pracy. Pierwszy dzień grudnia szykuje dla Ciebie jakieś niespodzianki. Ktoś ujawni się ze swoim zamiarem po południu, co mile Cię zaskoczy. Wieczorem klimaty randkowe.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie dzień dodatkowych rozliczeń i spraw papierowych. Ktoś Ci o czymś przypomni, co nie będzie dla Ciebie przyjemne. Dzisiaj Twoje zapomniane obowiązki dadzą o sobie znać. Lepiej weź się za to i załatw, zanim przyjdzie popołudnie, jest szansa, że nie będzie konsekwencji.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj Los doceni Twoją odwagę i bezkompromisowość. Powiesz to, co od dawna masz na końcu języka i dobrze na tym wyjdziesz. Ktoś będzie zaskoczony takim obrotem sprawy, ale przyzna Ci rację. Po południu masz możliwość naładować na nowo akumulatory.

Horoskop dzienny - Panna

Planety nareszcie trochę Ci poluzują i zachęcą do nawiązywania nowych kontaktów i dobrej zabawy z innymi. Twoje spotkania będą bardzo udane, a samopoczucie się polepszy. Po południu możesz trafić do jakiejś restauracji i omówić ważną kwestię z kimś zaufanym.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie dzień, w którym wiele zagmatwanych sytuacji się oczyści. Ktoś, kto gra na dwie strony sam zdemaskuje swoją nieuczciwość. Możesz liczyć na zadowolenie z obrotu Twoich spraw zawodowych. Wieczorem przyjdą Ci do głowy fantastyczne pomysły.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiejsza aura planet wyczerpie Cię energetycznie. Bardzo możliwe, że Twoje samopoczucie ulegnie pogorszeniu. W tym dniu będziesz zmuszony do dużego wysiłku intelektualnego i fizycznego. Czeka Cię stresujący dzień, dlatego wieczór za w czasu przeznacz na wcześniejszy relaks.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czekają Cię jakieś przyjemności dotyczące Twojego wyglądu, pielęgnacji urody bądź zdrowia. Dobre zakupy poprawią Ci humor. Kontakty towarzyskie również będą przyczyną Twojego zadowolenia. To będzie udany, pełen dobrej aktywności i pożytecznych działań dzień.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Sekstyl Słońca i Saturna pomoże Ci w sprawach materialnych. Wykażesz więcej inicjatywy w pracy. Pojawi się perspektywa szybkiego wyjazdu, skorzystaj z zaproszenia, ponieważ okaże się ono w szerszej perspektywie korzystne. Wieczorem rodzina okaże Ci swoją wdzięczność.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj czekają Cię jakieś niespodziewane odwiedziny w miejscu pracy i dobre ustalenia dotyczące ścieżki zawodowej. Po południu będziesz w przyjaznym otoczeniu i poświęcisz czas na rozrywkę i relaks. Twoje spotkania towarzyskie będą bardzo satysfakcjonujące.

Horoskop dzienny - Ryby

Do głosu dojdą tłumione przez Ciebie od jakiegoś czasu żale i poczucie krzywdy. Nic nie będzie Ci pasować, nic nie pójdzie zgodnie z planem. Można powiedzieć, że nie tak wyobrażałeś sobie ten dzień. Poczujesz się zbita z tropu, ale wieczorem Księżyc w Skorpionie wyciszy Twoją rozgrzaną ciężkimi myślami głowę.

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach? Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę? Źródło: Dzień Dobry TVN

Jak przebiegają energie aspektów?

Aspekty traktowane są w pewien sposób jako przewody, które łączą planety, a do tego aktywują je. Mogą przebiegać od planety do planety w horoskopie urodzeniowym, np. od urodzeniowej Wenus do Merkurego. Mogą także przebiegać od planety do innych ważnych elementów w urodzeniowych horoskopach, np. od planety do Północnego Węzła Księżycowego itd.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości