Horoskop

Horoskop na sobotę. Ten dzień będzie nerwowy dla jednego znaku zodiaku

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 8 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słonce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Po godzinie 17:56 Srebrny Glob przejdzie do znaku Barana, w którym będzie przygotowywać się do pierwszej jesiennej Pełni Księżyca.  

Sobota będzie wyjątkowo mocnym energetycznie dniem, który może dać nam trudne zadania do rozwiązania. Będziemy czuć się przytłoczeni nadmiarem bodźców. Wiele osób może sobie nie poradzić z kontrolowaniem swoich odruchów i reakcji. Dzisiaj nie rozpoczynajmy ważnych rozmów o przyszłości związku, nie inicjujmy dyskusji na drażliwe tematy, ponieważ temperatura dysputy może przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania. Jakby tego było mało, Pluton, który od wielu miesięcy retrograduje w znaku Koziorożca, w południe rozpocznie ruch prosty. Możemy odczuć ogromną zmianę w jakości energii. Osoby wrażliwe mogą odczuwać niewspółmierne w stosunku do okoliczności pobudzenie. Na świecie mogą odezwać się uśpione wulkany.

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień rozpocznie się jeszcze dość łagodnie, ale w miarę upływu godzin będziesz czuć się coraz bardziej pobudzony i niespokojny. Po przejściu Księżyca do twojego znaku uprzesz się na jakieś rozwiązanie, którego nie będą akceptować domownicy lub partner. Nie będą do ciebie docierać żadne tłumaczenia, możesz na próby rozmowy reagować złością.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Sobota będzie upływać dla ciebie szybko i nerwowo. Sam sobie coś narzucisz i będziesz wymagał od siebie jakiegoś gigantycznego postępu w pewnych zalegających sprawach i zadaniach. Przykręcisz sobie śrubę ponad normę, więc nie zdziw się jeśli wieczorem przypłacisz to uporczywym bólem zatok lub podwyższonym ciśnieniem.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Chociaż w planach możesz mieć leniuchowanie, przyjemności i relaks, nic z tego. Nadchodząca Pełnia Księżyca weźmie cię w swoje władanie i pobudzi cię na tyle, że nie będziesz wiedział w co się zaangażować najpierw, ponieważ ilość pomysłów może być przytłaczająca. Będziesz bardzo pobudzony i bardzo późno zakończysz ten dzień.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Zbliża się niezbyt lubiana przez ciebie Pełnia Księżyca w znaku Barana. Możesz czuć dziwne, wewnętrzne ciśnienie emocjonalne, a nawet przymus, aby z kimś się pokłócić. Przedmiot sporu tak naprawdę jest nieistotny. Chodzi tylko o rozładowanie tego męczącego napięcia. Jeśli szukasz konfliktu, to powód się znajdzie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzień okaże się dla ciebie wyjątkowo budujący. Energia zbliżającego się Księżyca Myśliwych będzie wspierać cię fizycznie i zasili twoją psychikę. Poczujesz się dobrze sam ze sobą, zrozumiesz, że masz wiele atutów, o których ostatnio zapomniałeś. Sobotę spędzisz nawet sympatyczniej niż myślałeś, ale nie zapomnij o kontrolnych pomiarach ciśnienia.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Może cię opanować jakiś niepokój bez żadnej, wyraźnej przyczyny. Od rana będziesz wynajdywać sobie zajęcia, które mają odciągnąć cię od myślenia i zająć umysł czymś pożytecznym. Nie przeforsuj się i nie przesadzaj z myciem okien, trzepaniem dywanów czy też bieganiem na długim dystansie, ponieważ twoja kondycja nie jest dzisiaj taka jak myślisz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Nie zdziw się, jeśli poczujesz, że ktoś próbuje wciągnąć cię w jakiś konflikt. Dzisiaj możesz próbować się zdystansować do czyjegoś zachowania, ale nie będzie to łatwe. Osoby w twoim otoczeniu będą dolewać oliwy do ognia, a ty nie wiesz jak temu zapobiec. Wieczorem możesz być mocno zestresowana.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Wokół ciebie zaroi się od mocnych doznań i ciekawych spotkań. Twój patron czyli Pluton od kwietnia poruszał się ruchem wstecznym, ale dzisiaj koniec z tym. Poczujesz jakby ktoś zwolnił jakąś niewidzialną blokadę, która od dawna cię ograniczała. Złapiesz głębszy wdech i zrzucisz z pleców jakiś ciężar.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Masz tyle propozycji jak spędzić tą sobotę i taką ilość opcji do wyboru, że naprawdę nie będziesz wiedział jak postąpić. Możesz czuć się przeładowany energetycznie. Rosnący Księżyc w ognistym znaku Barana rozgrzeje twoje serce do czerwoności. Jest naprawdę mało prawdopodobne, że spędzisz ten wieczór w samotności.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Przebywający w twoim znaku zodiaku Pluton właśnie rusza do przodu. Ma to wpływ na wszystkich przedstawicieli tego znaku, ale w szczególności na Koziorożce urodzone w ostatnim dekanacie. Poczujesz, że nie chcesz, nie możesz lub nie potrafisz odsuwać już dłużej od siebie pewnych wyborów lub deklaracji. Dzisiaj coś dobitnie dotrze do twojej świadomości.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj będziesz jeszcze bardziej odważny i bezkompromisowy niż zazwyczaj. Nie zechcesz się z nikim bawić w żadne subtelności. Jasno i głośno sprecyzujesz czego chcesz i oczekujesz. Jest duża szansa na to, że otrzymasz wszystko na czym ci zależy. Jeśli powiesz bliskiej osobie, że pragniesz żebyście niebawem się przeprowadzili, pewnie się na to zgodzi.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc popołudniu opuści twój znak zodiaku i poczujesz, że czas oczyścić swoje terytorium z różnego rodzaju kłopotliwych znajomości lub pourywać obciążające cię energetycznie kontakty. Zbliżająca się Pełnia Księżyca w znaku Barana doda ci odwagi i nie będziesz już sobie wyrzucać żadnych ostrzejszych słów, które użyjesz wobec osób, które na to zasłużyły.

Karty Tarota - Wieża

Wieża to 16 karta Wielkich Arkanów i podobnie jak karta 15, śmierć, budzi negatywne uczucia. Jej znakiem zodiaku jest Baran, planetą Mars, a żywiołem Ogień. W podstawowym ułożeniu świadczy o nieszczęściu, ale też oszustwie. Możliwy jest rozpad dotychczasowych ideałów oraz przekonań, możliwe, że pojawi się rozpad jakiejś relacji, ale też katastrofa, która może stać się nowym początkiem. W pozycji odwróconej świadczy o niemożliwości dokonania zmian, autodestrukcji oraz utraty wolności.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: peshkov/Getty Images

Pozostałe wiadomości