Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Warto zachować ostrożność i trzymać się przepisów

Horoskop

Moment RFSurasak Suwanmake/Getty Images

Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Barana. Na niebie dojdzie dzisiaj do dwóch bardzo trudnych układów, które mogą powodować komplikacje i niespodziewane wydarzenia, zarówno na gruncie prywatnym, jak i na świecie. Merkury w znaku Bliźniąt utworzy zwodniczą kwadraturę z Neptunem w znaku Ryb. Mars będzie w opozycji z Plutonem, co spowoduje wybuchowość i trudności w kontrolowaniu emocji. Warto zachować szczególną ostrożność i podróżując trzymać się przepisów. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 5 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na sobotę, 5.06.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj możesz nie skontrolować w porę swoich emocji. Ktoś celowo będzie Ci wbijał szpilkę w czułe miejsce, aż zareagujesz. Musisz uważać, starać się na chłodno podchodzić do tego, co Cię spotyka i nie brać wszystkiego do serca. Złość podziała na Twoją niekorzyść.

Horoskop dzienny - Byk

Dzień upłynie Ci w dobrej kondycji. Masz szansę wygrać z konkurencją praktycznie na każdym polu. Pomimo tego, że jest to sobota, masz możliwość pomyślnie pozałatwiać wiele spraw praktycznych i papierowych. Być może dokonasz jakichś ważnych poprawek w swoich zawodowych projektach.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Uważaj. Dzisiaj musisz mieć oczy dokoła głowy. Twój patron Merkury tworzy kwadraturę z Neptunem. Łatwo dzisiaj przeliczyć się z siłami. Możesz też zostać opacznie zrozumiany. Będziesz chciał zażartować, a ktoś weźmie Twoje słowa całkiem na serio i będzie mieć Ci to za złe. Lepiej ugryź się w język.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą aktywny, udany i pełen spotkań dzień. Nie obejdzie się bez randki i flirtów. Będziesz w nastroju do miłych słów i przytulania się. Nie spędzisz tego dnia w samotności. Być może zaskoczy Cię czyjeś zaangażowanie. Daj temu się rozwinąć.

Horoskop dzienny - Lew

To nie jest Twój wymarzony dzień. Stanie w korkach, gubienie drogi, zły obieg informacji. Na dodatek mogą się pojawić nieporozumienia partnerskie. Lepiej dzisiaj niczego nowego nie zaczynaj, skup się na tym, aby powoli dokończyć rozpoczęte sprawy i szczęśliwe dobrnąć do celu.

Horoskop dzienny - Panna

Opiekun znaku Panny, czyli Merkury będzie dzisiaj w niekorzystnym położeniu. Możesz zawieść się na kimś, możesz usłyszeć niemiłe informacje. Nie będzie to wymarzony czas. Pamiętaj jednak, aby nie brać wszystkiego za pewnik i poczekać, aż sytuacja wyjaśni się na sto procent.

Horoskop dzienny - Waga

Powinnaś bardziej szanować swój układ nerwowy i nie wikłać się w cudze konflikty. W innym wypadku będą Cię dzisiaj trapić problemy z zasypianiem, bóle brzucha bądź migrena. Pamiętaj, że nie można być rozjemcą tam, gdzie nikt Cię o to nie prosi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed Tobą jakaś poważna konfrontacja. Ktoś z kim miałeś coś do wyjaśnienia będzie się z Tobą kontaktować. Nie martw się, w tym dniu masz naprawdę masę energii i ciężko będzie Cię czymkolwiek zaskoczyć. Ponieważ jesteś w bojowym nastroju, lepiej schodzić Ci z drogi.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie możesz liczyć na leniwą i spokojną sobotę. Łatwo dzisiaj będziesz się irytować, nie będziesz chciał grać w cudze gierki. Z łatwością wyłapiesz fałsz i intrygę w swoim otoczeniu i zdecydujesz się powiedzieć wprost, co o tym myślisz. Z wiadomym skutkiem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wbrew trudnym aspektom na niebie, będziesz czuł się na siłach podołać dzisiejszym wyzwaniom. Udzielisz dobrej rady innym, zapobiegniesz jakimś kłopotom. Ktoś będzie niezadowolony z tego, że idzie Ci tak dobrze, ale niezbyt przejmiesz się cudzym marudzeniem. Z powodzeniem zrobisz swoje.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą dzień dylematów. Będziesz chciał uczestniczyć w jakimś projekcie, bądź ważnym spotkaniu, ale jednocześnie będziesz się tego obawiać. Nie masz sam dla siebie dobrej rady, bo cokolwiek dzisiaj zrobisz, będziesz z tego trochę niezadowolony.

Horoskop dzienny - Ryby

Poczujesz, że musisz gdzieś wyjść, coś zrobić, zmienić otoczenie, bo w innym wypadku wewnętrzne ciśnienie emocjonalne będzie zbyt trudne. To doskonały pomysł. Idź na łono przyrody, złap świeże powietrze w parku czy w lesie, nie daj się podpuścić do partnerskich czy rodzinnych sprzeczek, bo dzisiaj będą one wyjątkowo bolesne.

Astrolog Merkurja

Horoskop na czerwiec 2021

Czerwiec to miesiąc, który jest poświęcony radosnym "godom", dobieraniu się w pary i beztroskiemu spędzaniu czasu na łonie natury. To wtedy obchodzimy wywodzące się z tradycji słowiańskiej święto miłości, czyli Noc Kupały, najkrótszą noc w roku.

Łacińska nazwa tego miesiąca wywodzi się od imienia rzymskiej bogini Junony, która była patronką kobiet i małżeństw. Samo imię bogini pochodzi od łacińskiego "juvenis" oznaczającego młodych ludzi, generalnie młodzież. Nawet w starożytności wybryki, miłosne igraszki czy też romanse były dozwolone. W czerwcu nastąpi konieczność powrotów do o przeszłości i trudne wybory. Merkury w ruchu wstecznym, a więc utrudnienia komunikacyjne w szczególności w terminach bliskich 10.06.

Zobacz wideo: Horoskop na czerwiec – czego się spodziewać?

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości