Horoskop

Horoskop na sobotę: jeden ze znaków zodiaków może liczyć na czarujące niespodzianki

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop
Horoskop dzienny na sobotę 30 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę 30 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca przyniesie Nam naprawdę masę ciekawych układów! Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob rozpoczyna dzień w znaku Barana, ale od godziny 2.18 również znajdzie się w fazie Byka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Nowiu Księżyca w tej płodnej, żyznej, ziemskiej i materialnej fazie zodiaku. Będziemy mogli również zaobserwować koniunkcję Jowisza i Wenus, co jest równie przyjemnym dla oka spektaklem, co pożytecznym i dobroczynnym aspektem astrologicznym. Jakby tego było mało, Merkury zmieni znak z Byka na Bliźnięta.

W ostatnim dniu kwietnia z pewnością nie będziemy się nudzić. Możemy spodziewać się znacznego przyspieszenia jeśli chodzi o uczucia i poznawanie nowych osób. Będziemy bardzo aktywni, wręcz wszędobylscy, zainteresujemy się również ploteczkami na temat prywatnego życia innych osób. Chętniej niż zwykle popracujemy z żywiołem ziemi, popielimy, podlejemy, będziemy przycinać krzewy i wyrzucać chwasty.

Horoskop dzienny na sobotę 30 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

To będzie dzień w ruchu. Twoje sprawy finansowe ruszą z miejsca i to na co wyglądałeś nareszcie zacznie się spełniać. Przed Tobą sobota pełna miłych randek lub atrakcyjnych spotkań. Otaczające Cię osoby wykażą się w stosunku do Ciebie dużą sympatią.

Horoskop dzienny - Byk

Spotkanie Wenus i hojnego Jowisza znacznie Cię wzmocni i podniesie na duchu. Możesz spodziewać się przyjemnej atmosfery obfitującej w czarujące niespodzianki. Dzisiejszy Nów Księżyca w Twoim własnym znaku sprawi, że wiele kwestii zacznie się samoczynnie porządkować. Masz rękę do pracy w ziemi.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czekałeś na ten dzień, kiedy Merkury zostawi za plecami znak powolnego Byka i przejdzie do Twojej fazy zodiaku. Nareszcie odzyskasz serce do nauki, wypełniania dokumentów lub uzupełniania luk w wiedzy. Dzisiaj trafi się jakaś gratka jeśli chodzi o zakupy.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Rak

Nów Księżyca w znaku Byka podziała na Ciebie dobroczynnie. Dodatkowo na plus możesz zaliczyć spotkanie Wenus i Jowisza, więc przed Tobą dobre nowiny, Jest duża szansa, że swoim postępowaniem sprawisz bliskiej osobie ogromną radość. Ktoś wręcz Cię wycałuje i wyściska z wdzięczności.

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz dzisiaj lekko zdenerwowany z powodu zbliżającego się Nowiu Księżyca. Z czegoś trzeba zrezygnować, nie pociągniesz tylu zobowiązań i nie będziesz w stanie stawić się na tylu spotkaniach. Nie idź tam, skąd wygania Cię intuicja, ponieważ możesz zostać wplątany w niejasną sprawę.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj możesz być spokojna o wynik ważnych dla Ciebie rozmów czy spotkań. Wenus i Jowisz w znaku Ryb oraz Nów Księżyca w ziemskim znaku Byka da Ci przychylność innych osób. Uwierzysz na nowo w swój talent i swoje możliwości. Coś zacznie się realizować na Twoich oczach.

Horoskop dzienny - Waga

Pojawią się dzisiaj jakieś trudne rozmowy na drażliwe tematy, w tym również te finansowe. Możesz się denerwować tym, że ktoś nie chce dotrzymać obietnicy, albo udaje, że o niej nie pamięta. Nie stresuj się, ciesz się wolnymi dniami i majówką, do tej sprawy wrócisz później.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nów Księżyca w opozycyjnym znak Byka, jak również pozytywne spotkanie Wenus i Jowisza radykalnie poprawią Ci humor. Będziesz cieszyć się z łatwego zrealizowania swoich pomysłów oraz świetnym przebiegiem planów na remonty czy prace ogrodowe. Swoje wolne dni postanowisz spędzić pożytecznie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Opiekun znaku Strzelca czyli Jowisz obdarzy swoim blaskiem i względami Wenus. To jest doskonały moment na absolutne i romantyczne zakochanie się, ale również uzyskanie profitów finansowych. Zagraj dzisiaj w jakąś zabawę lub loterię. Jeśli nawet nie wygrasz koksów to nie stracisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Sobotni układ na niebie natchnie Cię energią do działania. Będziesz jak koło zamachowe wielu spotkań i imprez. Zorganizujesz jakąś rozrywkę, zapewnisz wszystkie produkty i postarasz się o dobry humor osób wokół Ciebie. Nie często wchodzisz w rolę wodzireja, ale dzisiaj tak.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nów Księżyca w znaku Byka nie jest harmonijny z Twoją energią, dlatego możesz czuć się nieswojo. Coś Ci dolega, coś Cię męczy. Sam nie umiesz tego nazwać. Może to być poczucie, że robisz w życiu coś, do czego nie jesteś do końca przekonany. Trzeba to przemyśleć.

Horoskop dzienny - Ryby

W Twoim znaku zodiaku dojdzie do pięknego spotkania Wenus i Jowisza, które można podziwiać nad ranem na nocnym niebie. To dla Ciebie doskonała wiadomość. Z tego układu skorzystają przede wszystkim Ryby urodzone w ostatnich dniach znaku, które mogą poczuć że Los ich rozpieszcza, ale pozostałym również coś dobrego skapnie.

Wenus jako Kasimi w horoskopie urodzeniowym

Wenus jako Kasimi uznawana jest za wielką moc, ma potężny związek ze Słońcem, co wyraźnie widać u osób z tym ustawieniem. Są one obdarzone wręcz magnetyczną siłą przyciągania, mają silną potrzebę odczuwania spokoju i harmonii, ale również piękna. Konkurowanie je odrzuca, podobnie jak agresja. Są to osoby, które idealnie łagodzą wszelkie spory. Wadą może być zbyt wysokie ego bądź zbytnie dążenie do wygód i luksusu.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości