Horoskop

Horoskop na sobotę. Jeden znak będzie brylować, błyszczeć i zachwycać

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 3 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce znajduje się w znaku Panny. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale już trzydzieści dziewięć minut po północy przejdzie do znaku Strzelca. Na niebie utworzy się bardzo obiecująca opozycja pomiędzy Merkurym a Jowiszem, która pomoże nam rozwinąć interesujące relacje.

Horoskop dzienny na sobotę, 3 września

Wielu przedstawicieli zodiaku otworzy się na zwiedzanie i stanie się przysłowiowymi niedzielnymi kierowcami, którzy wyprowadzają na weekend auto z garażu. Zapragniemy wyjść poza swoje cztery ściany, zobaczyć coś ciekawego, przeżyć coś ekscytującego. Będziemy tym bardziej mobilni i ciekawscy, ponieważ wieczorem uściśli się pierwsza kwadra Księżyca w znaku Strzelca, która sprzyja ożywionym kontaktom towarzyskim, imprezom i wspólnym podróżom.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na sobotę, 3 września dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

To będzie perfekcyjna, mocna i bardzo ciekawa sobota. Dotrą do ciebie ekscytujące wiadomości, zapowiedzi dalszych podróży oraz sensacyjne wieści o rodzinie. Nie będziesz mógł spokojnie usiedzieć na miejscu. Wieczór spędzisz w szerszym gronie z uśmiechem na twarzy.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj wiele twoich planów może spalić na panewce. Coś może się przedłużyć, skomplikować albo pójść w sposób, którego sobie nie życzysz, Byku. Możesz poczuć się źle zrozumiany lub zlekceważony przez otoczenie, ale to wszystko okaże się wynikiem pomyłki.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Merkury przebywający w znaku Wagi ustawi się w opozycji z Jowiszem, który przebywa w znaku Barana, co bardzo pozytywnie wpłynie na twój nastrój i zmobilizuje Cię do wszelakich działań. Na dodatek dzisiaj wieczorem pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Strzelca również wzmocni twoją pozycję towarzyską. Będziesz rozchwytywany.

Horoskop dzienny - Rak

Na niebie dzisiaj nie za wesoło. Przynajmniej nie dla ciebie. Innym może być do śmiechu i śpieszno do żartów, ale ty będziesz mieć na głowie mały armagedon. Ilość sprawunków do załatwienia, drobnych napraw czy też wsparcia dla innych może być zbyt duża. Wieczorem poniosą cię nerwy.

Horoskop dzienny - Lew

To będzie sobota, w trakcie której będziesz brylować, błyszczeć i zachwycać. Masz dzisiaj szczególny dar zjednywania sobie ludzi i zaskarbiania sobie sympatii, gdziekolwiek się pojawisz. Bardzo prawdopodobna jakaś mała bądź dłuższa wycieczka, która będzie bardzo udana. Graj w gry liczbowe.

Horoskop dzienny - Panna

Merkury będzie dzisiaj w opozycji z Jowiszem. Chociaż odbywa się to w niekompatybilnych z twoim znakiem żywiołach, możesz się spodziewać, że dla ciebie również pojawi się jakaś pozytywna możliwość skorzystania z sukcesów innych osób. Ktoś będzie chciał podzielić się z Tobą swoją radością.

Horoskop dzienny - Waga

Przebywający w twoim znaku Merkury utworzy opozycję z Jowiszem. Dzisiaj powinnaś przebywać między osobami, które dużo podróżują, zajmują się ciekawymi projektami, ciągle się uczą i rozwijają. Ta kreatywna atmosfera będzie motywować również ciebie, aby wziąć się za szlifowanie swoich kompetencji, chociażby językowych.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj możesz czuć, że dobra zabawa trafia się innym, ale nie tobie. Możesz mieć poczucie, że coś zostało podzielone niesprawiedliwie. Pamiętaj, że nie zawsze można być na szczycie fali, czasami trzeba odpuścić, aby następnie zyskać więcej. Odpuść sobie spory.

Horoskop dzienny - Strzelec

To będzie naprawdę udany dzień. Po pierwsze Kwadra Księżyca w twoim znaku zodiaku sprzyja zdobywaniu nowych przyjaciół, tworzeniu nowych powiązań towarzyskich i biznesowych oraz ubijaniu lukratywnych interesów. Po drugie opozycja Merkurego i Jowisza znowu aktywuje twoją dobrą rękę do zakładów liczbowych. Zatem graj i drap.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Niestety możesz obejść się smakiem. Opozycja Merkurego i Jowisza układa się w półkrzyż z twoją fazą zodiaku, zatem będziesz czuć, że ktoś naciągnął cię na jakieś zakupy, większe wydatki czy też wykorzystał twoją pomoc, nie dając nic w zamian. Bywa i tak...

Horoskop dzienny - Wodnik

Niebo będzie się dzisiaj do ciebie uśmiechało. Twój trzymany od kilku dni w sekrecie plan się świetnie uda. Sprawdzi się to, co przewidywałeś. Możesz mieć poczucie, że gwiazdy ci sprzyjają, bo tak właśnie jest. Wieczorem ktoś rozgrzeje twoje zmysły.

Horoskop dzienny - Ryby

Energie planetarne skupiają się na znakach ognistych, co podziała na ciebie drażniąco. Pierwsza Kwadra Księżyca odbywa się w kwadraturze do twojego znaku, co nie wróży spokojnego dnia. Dzisiaj propozycje otoczenia, wspólne wycieczki lub zakupy mogą być dla ciebie po prostu nużące.

Liczby anielskie - 5, 55 i 555

Liczby 5 i 55 świadczą o nadchodzącej motywacji i aktywności. To czas na działanie zgodnie ze swoim sumieniem, a czasem nawet niekonwencjonalne rozwiązania. W tym momencie możemy poczuć się naprawdę wolni. Z kolei liczba 555 świadczy o tym, że pora puścić to, co do tej pory trzymaliśmy i poddać się losowi, pora na prawdziwe wyzwania, które zakończą się wspaniale.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości