Horoskop

Horoskop na sobotę. Dobry dzień na przeanalizowanie swoich kontaktów z innymi

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Lidiia Moor/Getty ImagesHoroskop dzienny na sobotę 29 stycznia 2022 r. 

Co zapowiada horoskop dzienny na sobotę 29 stycznia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wodnika, a Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca. Po godzinie 10:08 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Koziorożca. Na niebie utworzy się niepokojąca koniunkcja Merkurego i Plutona. Dzisiaj możemy spodziewać się niespodziewanego.

Horoskop dzienny na sobotę 29 stycznia 2022 r.

Media będą pełne informacji o zagrożeniach militarnych. Nie powinniśmy ulegać panice, ale myśleć na zimno i rozsądnie. To dobry dzień na przeanalizowanie swoich kontaktów z innymi i ograniczenie tych, które nie mają na nas dobrego wpływu.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Horoskop dzienny Baran

Układ na niebie zachęca Cię, a nawet zmusza do głębszego przyjrzenia się sprawom rodzinnym. Trzeba przeanalizować, czy gdzieś nie popełniłeś ostatnio błędu. Nietrafione decyzje towarzyskie z przeszłości również dadzą się we znaki i mogą przynieść niechciane kłopoty.

Horoskop dzienny Byk

Dzisiaj trzeba będzie coś poprzestawiać, coś wyremontować, coś naprawić. Skup się na tym, aby spędzić dzień w domu, wśród bliskich, którzy Cię potrzebują. Dzisiaj weź pod lupę swoje złe przyzwyczajenia i nałogi, najwyższy czas podjąć decyzję o rozstaniu z nimi.

Horoskop dzienny Bliźnięta

To będzie dla Ciebie mocny dzień. Twój patron Merkury jest w bliskim uścisku z Plutonem. To czas ogromnych napięć i emocji. Twój umysł działa na najwyższych obrotach, będziesz przenikliwy i bezkonkurencyjny. Nikt nie będzie w stanie niczego przed Tobą ukryć.

Horoskop dzienny Rak

Możesz wydać więcej, niż powinieneś. Uważaj, aby nie ponieść poważnej straty przez swoje zbyt entuzjastyczne zachowanie. Dzisiaj w Twoim otoczeniu mogą pojawić się dziwne osoby, którym nie powinieneś bezgranicznie ufać. Miej głowę na karku.

Horoskop dzienny Lew

Mogą pojawić się jakieś nerwobóle w klatce piersiowej, kłopoty ze stawami lub kręgosłupem. To nie jest najprzyjemniejszy dzień. Dzisiaj będziesz czuł, jakbyś niósł jakiś ogromny ciężar. Lepiej skup się na zadbaniu o swoją kondycję i zdrowie.

Horoskop dzienny Panna

W tym dniu czeka Cię jakaś niezwykła ekscytacja. Masz przed sobą dzień pełen wrażeń i to głównie na tle partnerskim i uczuciowym. Możesz pogodzić się z kimś, z kim od dłuższego czasu byłeś na wojennej ścieżce lub nie mogłaś znaleźć wspólnego języka. Spłyną do Ciebie sensacyjne wiadomości.

Horoskop dzienny Waga

Pewne stare sprawy po raz kolejny staną się aktualne i nie pozwolą o sobie zapomnieć. Dzisiaj trudno będzie Ci zagrzać gdzieś miejsce i nie będziesz mogła znaleźć wewnętrznego spokoju. Ktoś może zabiegać o Twoje towarzystwo, ale Ty zbywasz te zaloty.

Horoskop dzienny Skorpion

Przed Tobą dzień pełen fajerwerków. Koniunkcja Merkurego i Plutona obudzi w Tobie ogromną, wewnętrzną siłę. Poczujesz, że chcesz raz na zawsze pozbyć się tego, co jest Ci niemiłe bądź uciążliwe. W portfelu powody do zadowolenia.

Horoskop dzienny Strzelec

Będziesz musiał uporać się z jakimiś wyznaniami miłosnymi czy deklaracjami kierowanymi pod Twój adres. Niestety, nie są to mile widziane przez Ciebie słowa. Wolałbyś, aby ktoś dał Ci więcej swobody i spokoju. Nic z tego, dzisiaj nie pobędziesz sam.

Horoskop dzienny Koziorożec

W Twoim znaku zodiaku dojdzie dzisiaj do eskalacji napięcia. Księżyc, Wenus, Merkury i Pluton, wszystkie te ciała niebieskie działają ze zdwojoną siłą właśnie na Ciebie. Możesz czuć presję, że ktoś czegoś od Ciebie wymaga, że od Twojego zdania zależy coś więcej. Trzeba się skonfrontować, brzmi gong.

Horoskop dzienny Wodnik

To będzie niespokojna sobota i nie ma się co dziwić, na niebie zawierucha. Ciebie też, Wodniku, będzie miotać po różnych miejscach i w różnym towarzystwie. Spróbuj unikać rozmów o finansach, ponieważ niczego to nie wniesie, a tylko wprowadzi nerwową atmosferę i popsuje wieczór.

Horoskop dzienny Ryby

Dzisiaj możesz mieć różne przeczucia, które będą powodować u Ciebie ciarki na plecach. Poniekąd to wina atmosfery strachu wokół, która przenika Twoją osobę na wylot. Wyłącz tv, nie słuchaj informacji. Zrób kubek rozgrzewającej herbaty i włącz komedię romantyczną. Od razu zrobi Ci się lepiej. Jesteś za wrażliwa na pełne lęku wiadomości.

Znaczenie domu V w astrologii

Dom V w astrologii odpowiada znakowi Lwa. Traktowany jest jako "dom radości". Obecnie symbolizuje on wewnętrzne dziecko, które drzemie w każdym z nas, jest figlarny i lekkoduszny, ale jednocześnie pozwala czerpać radość. Może też świadczyć o skłonnościach do miłostek, romansów i flirtów, ale także do nadmiernego umiłowania w grach i różnego rodzaju rozrywce.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Lidiia Moor/Getty Images

Pozostałe wiadomości