Horoskop

Horoskop na sobotę. Idealny czas na porządki i pranie?

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Koło zodiaku na tle nieba

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Przed nami Czysty Nów, który uściśli się o godzinie 10.16. Jeśli chodzi o układy na niebie, to mamy oberwanie chmury! Sobota będzie niezwykle brzemienna w wydarzenia i ich skutki.

Dzień rozpoczniemy mocnym wpływem kwadratury Wenus i Urana, która wystawi na próbę nasze relacje z innymi oraz podda związki testom na trwałość więzi. Zatrzeszczeć w szwach mogą zarówno układy partnersko-koleżeńskie, jak i te stricte sercowe. Następnie na niebie uściśli się kwadratura Słońca i Marsa, przez którą będziemy szukać dziury w całym i prowokować niepotrzebne kłótnie oraz podgrzewać napięcie. Jakby tego było mało, jeszcze przed południem uściśli się Nów Księżyca w znaku Panny, co będzie prowokować większą część zodiaku do dokonania różnego rodzaju czystek. Zarówno tych związanych ze sprzątaniem, jak i emocjonalnych uwolnień czy też oczyszczeń fizycznych. Dzisiaj na niebie połączy się wyjątkowa moc archetypu higienicznej Panny i oczyszczającej fazy Księżyca w jednym. Pierzemy wszystko do czysta!

Horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Kwadratura pomiędzy Słońcem, a twoim patronem Marsem wpuści cię na jakąś niezbyt udaną imprezę. Możesz się wyjątkowo źle czuć w czyimś towarzystwie i właściwie można powiedzieć, że wolałbyś być gdzie indziej, ale cóż… konwenanse, w które trzeba będzie dzisiaj grać.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj zwiększy się ilość twoich kontaktów z innymi, jak również potrzeba dokonywania rożnego rodzaju wizyt czy wręcz inspekcji. Postanowisz sprawdzić an własne oczy jak radzą sobie twoi podopieczni bądź inne bliskie ci osoby. Po południu przyjdzie pora na ważne zakupy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nów Księżyca w znaku Panny nie jest ci na rękę, ponieważ trzeba będzie się mocno nagimnastykować, aby sprostać oczekiwaniom pewnej ważnej dla ciebie osoby. Ktoś będzie uważał, że tylko on poznał prawdę i ma monopol na rację, co będzie cię ogromnie drażnić, ale ponieważ czegoś potrzebujesz będziesz to znosić.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Nów Księżyca w znaku Panny sam w sobie jest doskonały dla ciebie Raczku, ale dołożą się do niego trochę uciążliwe aspekty. Po południu udadzą się zakupy do domu. Podsumowując, uda ci się załatwić ważne dla ciebie sprawy i ułożyć relacje rodzinne zgodnie z twoimi zamiarami, ale będziesz się tymi działaniami denerwować.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Przyszła pora na jasne i wyraźne zakomunikowanie jak się sprawy mają. Ktoś uporczywie nie przyjmuje do wiadomości tego, że nie chcesz czy też nie życzysz sobie brać w czymś udziału. Trzeba będzie powiedzieć to tak zrozumiale, aby nie pozostawić już cienia wątpliwości. Niestety pewna osoba stanie się niemiła.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Dzisiaj niebo przygotowało dla ciebie szczególnie ważne wydarzenie. Jest to Nów Księżyca w twoim własnym znaku. Będziesz Panno oczyszczać swoje relacje ze współpracownikami, członkami rodziny a przede wszystkim relacje miłosne. Może to przebiegać również na poziomie fizycznym, dlatego nie dziw się, że doskwierają ci różnego rodzaju nerwobóle. Wieczorem nowe rozdanie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Sobota zacznie się dla ciebie bardzo wcześnie i dość niespokojnie. Kwadratura Wenus i Urana przyniesie ci spory saspens jeśli chodzi o twoich znajomych bądź przyjaciół. Na twój telefon spłyną jakieś niesamowite wieści. Dzisiaj nie bierz na siłę udziału w jakiś akcjach ratowania innych, ponieważ nie jesteś w formie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Przez moment możesz skupić na sobie uwagę i spojrzenia, w większym wymiarze niż być sobie tego życzył. Dzisiaj będziesz mieć do czynienia z dużym towarzystwem i dość intensywną wymianą poglądów, która do niczego pozytywnego nie doprowadzi. Nerwy ukoisz wieczorem w domowym zaciszu z dobrym filmem w tle.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jeśli liczysz na lekką, sympatyczną i pełną lenistwa sobotę, to niestety nie w tym tygodniu… dzień będzie cię ganiać od kuchni do łazienki, od targu warzywnego do sklepu z chemią gospodarczą itd. Trzeba zrewidować kosz na pranie i przepatrzeć wszystkie kąty! Dzisiaj masz dyżur z mopem w ręku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nów Księżyca w znaku Panny pozwoli ci dostrzec wyjścia, perspektywy i rozwiązania, których do tej pory nie widziałeś Koziorożcu. Olśni cię w pewnej kwestii domowej. Otworzy ci się umysł i poszerzy świadomość, ale to dopiero po południu. Poranek będzie ciężkawy i zanim złapiesz rozruch, potrzebna będzie mocna kawa.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wenus i twój patron – Uran będą się spotykać na kolizyjnym kursie. Dzisiaj skończysz z uprzejmościami i możesz być złośliwy i dość dosadny w żartach, których nikt poza tobą nie będzie rozumieć. Mogą pojawić się problemy z prądem w gniazdku. Twoje życie partnerskie będzie przechodzić mały kryzys.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Nów Księżyca oraz Mars będą tworzyć półkrzyż z twoją fazą zodiaku. Mogą napłynąć jakieś wiadomości, które będą napawać cię troską o dobro innych. Będziesz nieco zmartwiona losem, który spotyka osoby nieporadne lub wymagające wsparcia, ale niestety całego świata nie zbawisz. Dzisiaj nadmiernie się rozczulisz.

Czysta pełnia księżyca w znaku Panny

Nów księżyca w Pannie nazywany jest Czystym Księżycem. W tym roku przypada 27. sierpnia. Symbolizuje odnowę, a także gruntowną zmianę i porządki w życiu prywatnym. To czas na zadbanie o swoje zdrowie, ale także o duchowe oczyszczenie i naprawę relacji z bliskimi. Warto brać uzdrawiające kąpiele, oczyszczać i okadzać dom, czy przeprosić się ze skłóconą osobą. To także idealny moment na rozpoczęcie moon planningu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Alexey Surgay/Getty Images

Pozostałe wiadomości