Horoskop

Horoskop na sobotę. W tym dniu wiele osób ulegnie pokusom

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob znajduje się w znaku Panny, a jego tarcza maleje i przygotowuje się do pierwszego, jesiennego Nowiu Księżyca. Na niebie utworzy się opozycja pomiędzy Wenus znajdującą się w znaku Panny a Neptunem przebywającym w znaku Ryb.

Dzień będzie pełen rozmarzenia, wysokich, religijnych idei oraz emocji związanych z przeżywaniem duchowych doświadczeń. W tym dniu wiele osób ulegnie pokusom idealizowania swoich wybranków bądź wybranek. Kino, muzyka, teatr i film będą na ustach szerokiego grona. W tym dniu znane postacie związane ze światem filmu i telewizji będą szeroko komentowane, w kontekście jakichś sensacyjnych wiadomości.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Możesz czuć się ożywiony i pobudzony. Jakieś ekscytujące spotkanie chodzi ci cały czas po głowie i energia nosi cię z miejsca na miejsce. Dzisiaj będziesz prawdziwą wiercipiętą, przemieszczając się od znajomych do znajomych, zanim się zorientujesz, przemierzysz kilka kilometrów. To będzie sobota pełna wrażeń.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Rozmarzysz się nie na żarty. Zbieranie jesiennych, kolorowych liści, kasztany pod stopami i ostatnie, cieplejsze promienie będą cię nastrajać do romantycznych wyznań i randek. Wenus znajduje się w objęciach Neptuna, więc trochę odlecisz. Dzisiaj dasz się ponieść fantazji… byle nie za daleko.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Słońce, które znajduje się w sprzyjającym ci znaku Wagi, jest bardzo dobrą prognozą nie tylko na dzisiaj, ale na najbliższe tygodnie. Będziesz takim marzycielem z realnymi podstawami. Dzisiaj zapragniesz spełnić jakieś swoje pragnienie i wykonasz to w sposób sprawny i satysfakcjonujący, a ktoś z radością ci w tym potowarzyszy.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Niestety układ na niebie nie jest ci w smak i sprawy rodzinne mogą się lekko pokomplikować. Szczególnie Raki z pierwszego dekanatu mogą odczuć zaostrzenie się tonu sporów wśród domowników. Reszta przedstawicieli znaku spędzi dzień głównie przed telewizorem lub, co bardziej przyjemne, w kinie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj z powodzeniem pogodzisz ze sobą jakieś dwa odmienne światy. Może chodzić o osoby, które nie mogły znaleźć sposobu na to, aby zażegnać jakiś spór, ale równie dobrze o jakieś pozornie wykluczające się opcje. W sobotę zjesz ciasteczko i będziesz mieć ciasteczko i nawet nikomu nie przyjdzie do głowy cię krytykować.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przebywająca w twoim znaku Wenus znajdzie się w opozycji z Neptunem. To rozczuli cię i zmiękczy twój bezustanny racjonalizm. Może nawet uronisz łzę na jakimś rzewnym melodramacie? Księżyc, który znajduje się w twoim własnym znaku, odkryje cieplejsze, bardziej czułe warstwy twojej osobowości.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To będzie pierwszy, niesamowity dla ciebie jesienny weekend. Twoja opiekunka Wenus znajdzie się w kontakcie z Neptunem. To postawi cię w sytuacji obcowania z dziełami sztuki, filmem, muzyką lub po prostu z zapierającym dech pięknem przyrody. Ktoś będzie szeptał ci do ucha jakieś romantyczne, gorące słówka.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj staniesz się, trochę wbrew woli, centrum zainteresowania dla innych. Osoby przebywające w twoim otoczeniu będą skupiać się na tobie, na twoim wyglądzie, na tym, co mówisz, co robisz, z kim przyszedłeś na jakąś imprezę. Staniesz się obiektem obmowy i niezdrowych emocji. No cóż, nikt nie pozostanie obojętny.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Słońce w sprzyjającym znaku Wagi to trochę za mało na udaną sobotę. Będzie ci przeszkadzać Księżyc w znaku Panny, jak również niekorzystna dla ciebie opozycja Wenus i Neptuna. Dzisiaj wyjdą na jaw jakieś nieścisłości, czy mówiąc prosto z mostu, partnerskie kłamstwa i kłamstewka. Nie będzie komfortowo.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Nie chcę, ale muszę. To chyba najlepiej odzwierciedli dla ciebie atmosferę tego dnia. Trzeba będzie stawić się w jakimś miejscu, a na dodatek prezentować się doskonale i być w świetnym humorze, którego dzisiaj wyjątkowo ci brakuje. Przebrniesz przez to bez szwanku, nie obawiaj się. Wieczór twój.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Masz szansę kogoś olśnić swoją oryginalnością, intelektem lub wyglądem. Pierwszy weekend jesieni wyciąga po ciebie ręce, aby porwać cię w wir imprez i towarzyskich atrakcji. Uważaj jedynie na napoje wyskokowe. Dzisiaj będziesz mieć problemy zdrowotne, jeśli przesadzisz z bąbelkami.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Możesz odpłynąć. Dosłownie i w przenośni. Jakaś duża woda typu morze lub jezioro w tle będzie cię kusić. Może zamienisz akwen na saunę? Opozycja Wenus i Neptuna jest dla ciebie okazją do tego, aby zbliżyć się z kimś na poziomie duchowym i intymnym. To doskonały czas na zwierzenia.

Karta tarota - Kapłanka

Kapłanka bywa nazywana również Papieżycą. Jej znakiem astrologicznym jest Księżyc, a numer arkanu to 2. Litera alfabetu hebrajskiego przepisana do Papieżycy to ג - gimiel. Ogólne znaczenie karty to tajemnica. Może wskazywać na sferę duchowości i doświadczeń astralnych. Jest silnie powiązana z kartą Kapłana i stanowi archetyp dobrej żony, matki oraz panny. Tajemniczość Kapłanki może polegać na jej wewnętrznym życiu duchowym, które nie tylko jest tajemnicą dla postronnych, ale również dotyka pewnego sacrum.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: MARK GARLICK/SCIENCE PHOTO LIBRARY/Getty Images

Pozostałe wiadomości