Horoskop

Horoskop na sobotę. Trzy znaki zodiaku będą nieprzyjemnie kapryśne i marudne

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop
nevarpp/Getty ImagesHoroskop dzienny na sobotę, 23 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 23 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc zaczyna dzień w znaku Koziorożca. Z łatwością rozprawimy się z zaległościami, stertami prania lub kurzami na szafkach. Dowiedz się, co mówią gwiazdy.

Horoskop dzienny na sobotę, 23 kwietnia 2022 roku

Po godzinie 8.16. naturalny satelita Ziemi przejdzie do znaku Wodnika. Na niebie dojdzie dzisiaj do Trzeciej Kwadry Księżyca. Ta faza Srebrnego Globu sprzyja oczyszczaniom i zabiegom depilacji bądź eksfoliacji. Niestety część zodiaku będzie nieprzyjemnie kapryśna i marudna dla reszty otoczenia. W szczególności tyczy się to Byków, Wodników i Ryb.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na sobotę, 23 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Nie będziesz dzisiaj zbyt stały w uczuciach. Kilkakrotnie zmienisz plan działania i scenariusz, który masz na ten dzień. Poczujesz głód nowości. Księżyc w znaku Wodnika wyprowadzi Cię poza dom czy mieszkanie i zaproponuje spotkania towarzyskie z rozmachem.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj musisz trochę zwolnić. Ostatnie bardzo intensywne dni w pracy czy szkole odbiją się na Twojej kondycji fizycznej. Dzisiaj odpocznij, nie przysparzaj sobie dodatkowych obowiązków czy kłopotów. Najlepiej wyłącz telefon. Nie ma Cię dla nikogo.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Księżyc przechodzi do sprzyjającego Ci znaku Wodnika i poczujesz się raźniej. Podziałasz ze skutecznością i rozmachem. Dzisiaj spotkasz się z licznymi osobami, które będą Cię obdarzać swoją życzliwością. Zakupy sprawią Ci wiele przyjemności.

Horoskop dzienny - Rak

Ktoś będzie dzisiaj nastawiony do Ciebie nieszczerze i postanowi wyciągnąć od Ciebie informacje, którymi nie masz ochoty się dzielić. Nie daj się podejść i zachowaj czujność w rozmowie. Po południu będziesz mieć ochotę na jakieś zabiegi oczyszczające, peeling lub wizytę w salonie piękności.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj trzeba będzie odbyć ciężką, ale oczyszczającą rozmowę. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Wodnika będzie Cię motywować, aby coś posprzątać, czegoś się pozbyć, coś wreszcie wyjaśnić. To, co dzisiaj odchodzi, odchodzi dla Twego dobra.

Horoskop dzienny - Panna

Unikaj wybuchów zazdrości, ponieważ w niczym nie pomogą. Dzisiaj nie będziesz zadowolona z obrotu spraw partnerskich. Ktoś nie spełni Twoich oczekiwań, mało tego, zachowa się zupełnie inaczej, niż zakładałaś. Trzeba będzie się poważnie zastanowić nad tym, jakie są perspektywy na przyszłość.

Horoskop dzienny - Waga

Przed Tobą perspektywa udanej soboty. Dobre porozumienie z bliskimi stanie się dla Ciebie źródłem radości. Poukładasz sobie grafik według własnego uznania. Nawet jakiś kłopot z poprzednich dni po południu rozwiąże się właściwie sam.

Horoskop dzienny - Skorpion

To nie jest najlepszy dzień na wielkie wyzwania. Musisz szczególnie uważać na to, aby nie nabawić się jakiegoś urazu. O kontuzję będzie w Trzecią Kwadrę Księżyca wyjątkowo łatwo. Dzisiaj pojawi się spora ilość problemów do rozwiązania, ale przecież na słabego nie trafiło.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj będziesz bardzo szczodry w okazywaniu swoich uczuć i sympatii. Niestety poczujesz również pociąg do większego wydawania pieniędzy. Nie szastaj na prawo i lewo, ponieważ widać już dno w Twojej skarbonce. Wieczorem zmobilizujesz się do porządków.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Możesz mieć jakieś problemy z natłokiem kontaktów. Dzisiaj nie będziesz w nastroju na odwiedziny, ale spodziewaj się, że popołudniu bądź wieczorem dojdzie do niechcianej wizyty. W tym dniu na wiele trzeba będzie się zgodzić, chociaż plany są inne.

Horoskop dzienny - Wodnik

W Twoim znaku zodiaku uściśli się dzisiaj Trzecia Kwadra Księżyca. To sprawi, że będziesz porządkował rzeczywistość wokół Ciebie, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Ktoś spowoduje, że poczujesz się nieco rozgoryczony. Decyzje nie będą należały do łatwych, ale niestety do tych koniecznych.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj ciężko będzie się porozumieć nawet z bliskimi przyjaciółmi. Dopadną Cię wahania nastrojów. Będziesz zarzucać komuś, że Cię nie wspiera, a niekoniecznie jest to prawdą. Coś Ci nie pasuje, coś Cię drażni, ciężko Ci dzisiaj dogodzić. Może zjedz… batona?

Niebezpieczny obszar nieba – via combusta

Via combusta – tak nazwana jest trasa pomiędzy połową znaku Wagi do połowy znaku Skorpiona. Jest to odcinek szczególnie złowrogi dla planet, nazywany drogą spaloną, ognistą lub zniszczoną. Planety, które znajdują się na tym odcinku uznawane są za mało skuteczne w działaniu i osłabione, a zatem nie mogą oddziaływać ze swoimi aspektami pozytywnymi. Jednocześnie negatywne aspekty są również osłabione. 

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: nevarpp/Getty Images

Pozostałe wiadomości