Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Szybko, intensywnie i nerwowo

Horoskop

Horoskop dzienny 21082021.jpg

Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w fazie Wodnika i już tylko doba dzieli go od osiągnięcia stuprocentowo widocznej tarczy, czyli od pełni. Dzień będzie upływał nam szybko, intensywnie i dość nerwowo. Ilość doświadczeń, które będą udziałem większości znaków zodiaku z pewnością starczyłaby na cały tydzień. Możemy spodziewać się nagłych wybuchów emocji oraz intensywnych rozmów partnerskich. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w sobotę, 21 sierpnia 2021 r.

Horoskop dzienny na sobotę, 21 sierpnia 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Twoja uwaga będzie skupiona na Twoich relacjach partnerskich. Przed Tobą jakieś zaskakujące zaproszenie, którego się nie spodziewałeś, ale którego nie można lekceważyć. Popołudnie zmusi Cię do przyjrzenia się sprawom rodzinnym i podjęcia konkretnej decyzji.

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz wykonywał brudną robotę, a ktoś będzie zbierał za to laury. Niestety ten dzień nie jest dla Ciebie zbyt korzystny. Po południu i wieczorem będziesz się rozliczał z małżeńskich bądź rodzinnych problemów, co pozostawi Cię w kiepskim humorze na resztę dnia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zbliżająca się pełnia Księżyca w żywiole powietrza natchnie Cię dobrą energią i poprawi samopoczucie. Dzisiaj będziesz robił rajd po sklepach i znajomych. Ploteczki przy kawie, ciasteczka i reklamówki z ulubionymi markami w środku sprawią, że uśmiech nie zejdzie Ci z buzi.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj nie znajdziesz czasu na własne przyjemności. Twoja uwaga i zaangażowanie będą krążyć wokół problemów i potrzeb Twoich bliskich. Planety nie będą Cię rozpieszczać i możesz czuć wewnętrzny żal, że nikt nie ma dla Ciebie czasu, ani nie interesuje się tym, co tak naprawdę czujesz. Dopiero wieczorem, ktoś z przyjaciół pocieszy i wysłucha.

Horoskop dzienny - Lew

Za co się dzisiaj nie weźmiesz, to będzie Ci się dosłownie palić w rękach. Przed Tobą krótki wyjazd, nieplanowana wizyta u znajomych, szybkie i korzystne zakupy. Dzień wypełniony po brzegi zajęciami, a wieczorem jeszcze czas miłe chwile we dwoje.

Horoskop dzienny - Panna

Czekają Cię chwilowe rozczarowania. Ktoś sprawi Ci przykrość, ale nie powinnaś tego roztrząsać, ponieważ i tak wina spadnie na Ciebie. Jakieś niespodziewane nowiny wywołają kontrowersje wśród Twoich bliskich. To będzie dzień pełen napięć.

Horoskop dzienny - Waga

Możesz spodziewać się dobrych wiadomości dla Ciebie bądź rodziny. W tym dniu uda się większość Twoich planów. Nie będziesz bać się ani wyzwań, ani o dziwo swoich własnych decyzji. Pomimo tego, że jest sobota warto wziąć się za szukanie w Internecie lepszej pracy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Trudno będzie Ci dzisiaj zachować spokój i równowagę. Zazwyczaj nie masz problemu z ukrywaniem swoich prawdziwych uczuć, jednak tuż przed pełnią w Wodniku będziesz brać udział w pewnym konflikcie i zareagujesz mocniej, niż wypada. Okaże się, że nie możesz na kimś polegać.

Horoskop dzienny - Strzelec

W tym dniu zyskasz swobodę działania i pewną lekkość wokół siebie. Wiatr zmian, który przyniesie niebawem Pełnia w Wodniku, podziała na Ciebie odżywczo i aktywizująco. W sprawach sercowych nareszcie zyskujesz przewagę. Będziesz doceniony i nagrodzony.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj swój wolny czas chętnie spędzisz z rodziną, co nie zdarza Ci się zbyt często. Twój dom może dzisiaj wypełnić się gośćmi. Pojawią się miłe Twemu sercu osoby. Będziesz dla kogoś prawdziwym wsparciem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Księżyc znajduje się już w Twoim znaku i czujesz narastające wewnętrznie napięcie. Energia wywieje Cię z domu i zaczniesz szukać mocnych wrażeń poza miejscem stałego pobytu. Będziesz w nowym otoczeniu, poznasz ciekawe osoby. Układ na niebie przyniesie Ci przypływ ułańskiej fantazji. Zrobisz coś innego niż zazwyczaj.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie unikniesz dzisiaj jakichś pretensji i rodzinnych sporów. Zamiast uciekać w samotność, muzykę czy książki, zdobądź się na szczerą rozmowę. Powiedz jasno, co tak naprawdę od dłuższego czasu Ci się nie podoba. Jeśli nie podejmiesz szansy na rozprawienie się teraz z konfliktem, niedługo urośnie do monstrualnych rozmiarów.

Sen o tęczy - co oznacza?

Sennik widzi tęczę jako zapowiedź końca problemów, trudnych czasów, niepokojów i chorób. Zwiastuje ona nowe szanse i pojawienie się ludzi gotowych ofiarować śniącemu swoją pomoc. Ponadto wierzy się też, iż tęcza objawia się tylko w snach dobrych osób. Dlatego też jej obraz w marzeniu sennym tym bardziej powinno się odczytywać jako dobry znak.

Według wielu źródeł interpretacji sen o tęczy można odnieść do każdej sfery życiowej: prywatnej, towarzyskiej, zawodowej, a nawet duchowej. Tęcza we śnie nie powinna skłaniać do zadawania pytań i szukania odpowiedzi, a wręcz przeciwnie – uspokajać i upewniać w tym, że wszelkie problemy niebawem znikną. Tęcza to po prostu oznaka szczęścia.

Zobacz także:

Sennik: osy. W jaki sposób można interpretować sny z ich udziałem?

Najpopularniejsze przesądy o pająkach

Przesądy związane ze swędzeniem nosa – co one oznaczają?

Obejrzyj wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości