Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Ostrożnie z finansami

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na sobotę, 18 września 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Sobotę będziemy spędzać aktywnie i czuć wewnętrzny przymus do wydawania pieniędzy. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 18 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie będzie miał miejsce trudny układ pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Wagi, a Neptunem, który znajduje się w znaku Ryb.

Możemy zbyt łatwo ulegać jakimś pseudo okazjom i dać się nabrać na jakieś niepełnowartościowe produkty. Zalecana ostrożność, jeśli chodzi o operacje finansowe. Pod sam koniec dnia, o godzinie 22:22., Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb, co sprawi, że będziemy bardziej uczuciowi i zdecydujemy się na imprezy typu domówki.

Horoskop dzienny na sobotę, 18 września dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Od rana będziesz na nogach. Dzisiaj wokół Ciebie pojawi się kilka spornych sytuacji, głównie w Twoim partnerstwie. Będzie namiętnie i burzliwie. Głośne argumenty będą dobiegać z Twojego domu bądź mieszkania. Nie dopuść do tego, aby coś Was na poważnie poróżniło. Co prawda nigdy tego nie robisz, ale ustąp pierwszy, a czekać Cię będzie naprawdę doskonały wieczór.

Horoskop dzienny - Byk

Weekend przyniesie Ci chwilę wytchnienia. Nareszcie ktoś będzie o Ciebie zabiegał i odgadywał Twoje potrzeby. Po południu poczujesz się wyjątkowo i pozwolisz sobie na korzystanie z pewnych luksusów. Większość dania poświęcisz na to, aby się zrelaksować i odzyskać dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą pełna wysiłku sobota. Nie rozpamiętuj tego, co powinno być i na co liczyłeś, skup się po prostu na tym, co jest do zrobienia. Im szybciej się za to zabierzesz, tym lepiej. Rajd po sklepach to nie jest dobra myśl. Kwinkunks pomiędzy Twoim patronem Merkurym a zwodniczym Neptunem może sprawić, że wydasz więcej, niż mógłbyś sobie na to pozwolić. Wieczór poświęć na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Rak

Rano i przed południem będziesz mógł znaleźć odrobinę relaksu w przyjaznej okolicy i dobrym towarzystwie. Bardzo możliwe, że zaczniesz weekend od spacerów, joggingu bądź jazdy na rowerze. Po południu i wieczorem skoncentruj się na sprawach rodzinnych i domowych. Osoba, która jest blisko Ciebie tęskni za Twoją uwagą na wyłączność. Wieczorem niespodziewany gość.

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc w opozycyjnym znaku Wodnika przyniesie Ci perspektywę udanego imprezowania w gronie znanych i lubianych osób. Pamiętaj jednak, abyś nie przesadził z wydatkami. Możesz w tym dniu być zbyt hojny i rozrzutny. Zakupy, które poczynisz, są po prostu zbędne, a rachunki za wspólną zabawę mogą być bardzo wysokie. I nie chodzi tylko o pieniądze.

Horoskop dzienny - Panna

Opiekun znaku Panny, czyli Merkury nie będzie dzisiaj w formie, zatem Ty również możesz nie czuć się w stu procentach na chodzie. Niewiele uda Ci się zaoszczędzić, a jakaś dobra okazja zniknie Ci sprzed nosa. Jeśli możesz odpuścić sobie jakieś dłuższe wyprawy, to tak zrób i skup się na sprawach domowych lub posiedź w samotności.

Horoskop dzienny - Waga

Czekają Cię dzisiaj różnego rodzaju wizyty, odwiedziny i zmiany miejsca pobytu. Twój portfel będzie otwarty bardzo szeroko i możesz zbyt mocno zaszaleć, jeśli chodzi o fundowanie komuś jakichś prezentów. W tym dniu możesz być nastawiona na spełnianie zachcianek innych osób i zapominać o sobie. Szczególnie wieczorem będziesz mieć problem z brakiem asertywności.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wciągną Cię jakieś rozgrywki partnerskie i towarzyskie. Dzień przyniesie Ci sporą aktywność i dużą poprawę humoru. Wieczór możesz spędzić na udanej zabawie ze znajomymi. Ponieważ Księżyc w nocy przejdzie do przyjaznego Ci znaku Ryb, dalszą część imprezowania możesz przenieść do swojego domu bądź mieszkania, zatem nie zdziw się, jeśli pojawią się nadprogramowi goście.

Horoskop dzienny - Strzelec

Do południa możesz być pełen wigoru i energii. Zbyt entuzjastyczne podejście może Cię dużo kosztować. Przypadkowo spotkane osoby, które wydawać Ci się będą sympatyczne, mogą stać się źródłem Twoich kłopotów. Pod wieczór układ planet będzie dla Ciebie trudny, dlatego nie decyduj się na samotną wyprawę do pubu bądź dyskoteki.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W tym dniu masz szansę zatrzeć jakieś złe wrażenie i odzyskać czyjąś sympatię. Dzisiaj powinieneś wykazać się wrażliwością, empatią i umiejętnością słuchania, dzięki czemu ktoś ponownie zacznie się do Ciebie uśmiechać. Dla Koziorożców, które są w związkach, sobota przyniesie możliwość zacieśnienia relacji i spędzenia produktywnego czasu na wspólnych pracach i przyjemnościach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ktoś będzie Cię dzisiaj prosił o pomoc, w drobnych, ale również i w ważnych sprawach. Postaraj się nie odmawiać, bo Los niebawem odpłaci Ci dobrą monetą. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która będzie wysyłać Ci sygnały, że jest Tobą zainteresowana. Daj jej szansę na przedstawienie bliżej swoich zalet. Wieczór spędzisz w towarzystwie.

Horoskop dzienny - Ryby

To nie jest dobry dzień na składanie deklaracji ani na podpisywanie poważnych zobowiązań. Merkury jest w kwinkunksie z patronem znaku ryb, czyli Neptunem. Dzisiaj możesz błądzić we mgle, gubić drogę, źle kogoś zrozumieć, udzielić błędnych informacji. Bądź dzisiaj ostrożny, jeśli chodzi o pieniądze.

Czym są czakry?

Nazwa pochodzi od sanskryckiego słowa ćakra. Jest to punkt w ciele, w którym skrzyżowanych jest wiele kanałów energetycznych, inaczej nazywane są ośrodkami energetycznymi. W miejscach tych skrzyżowań magazynuje się nasza życiowa moc – prana. To z tego punktu rozsyłana jest energia do poszczególnych części ciała. Powinna ona mieć właściwą wibrację dla właściwych funkcji danych organów, do których dociera. Sama prana jest niezbędna do życia, zwłaszcza człowieka. Praca nad czakrami umożliwia rozwój wewnętrzny oraz duchowy. W wierzeniach indyjskich umożliwia osiągnięcie duchowego wyzwolenia.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy mężczyźni czytają horoskopy?

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości