Horoskop

Horoskop na sobotę. U większości znaków pojawią się prorocze sny

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 17 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Dzisiaj na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity, która wiąże się z łatwym i bezproblemowym odrzucaniem tego, co jest niekorzystne lub stało się codziennym ciężarem. 

Horoskop dzienny na sobotę, 17 września 2022 r. 

Opozycja Słońca i Neptuna, która uściśli się już dwadzieścia minut po północy, sprawi, że dzień będzie pełen mistycznych przeczuć i duchowych wizji. U wielu znaków zodiaku pojawią się w nocy prorocze sny, które po przebudzeniu warto zapisać. U osób urodzonych w znaku Bliźniąt, Panny i Ryb mogą pojawić się jakieś spontaniczne wizje z elementami jasnowidzenia. Dla pozostałych znaków zodiaku może to być trudny dzień pełen zagubienia i zwątpień.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na sobotę, 17 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz w nastroju do buszowania w szafie, wyrzucania, oddawania i pozbywania się rzeczy. Jeśli masz działkę, postanowisz zgrabić liście i spalić pozostałości po lecie. Energia będzie cię roznosić, ale jeśli nie wykorzystasz jej mądrze, możesz zużyć ją w jakimś błahym i niezbyt produktywnym celu.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj na niebie odbędzie się Trzecia Kwadra Księżyca w sąsiadującym znaku Bliźniąt i jakby na zawołanie odezwą się twoi sąsiedzi. Będziesz musiał czegoś wysłuchiwać lub cierpliwie znosić czyjeś dokazywanie. Możliwa impreza, remont lub inne hałasy biegnące z lokalu obok. Idź na spacer, nie denerwuj się.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Malejący Księżyc będzie dzisiaj w Trzeciej Kwadrze właśnie w twoim znaku zodiaku. Jeśli definitywnie chcesz się czegoś pozbyć, z kimś pożegnać, coś wreszcie zakończyć, to nie mogłeś zamówić sobie lepszego układu na niebie. Z lekkością i bez żalu oddasz komuś klucze, dokumenty bądź dopełnisz dawnych zobowiązań i z lekkim sercem odwrócisz się na pięcie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

To będzie dla ciebie dość trudny i niespokojny dzień. Srebrny Glob znajduje się w znaku Bliźniąt, co wpłynie niezbyt korzystnie na twoje kontakty z innymi. Zapragniesz się izolować i ukryć się gdzieś przed otoczeniem, ale jak na złość wszyscy będą się do ciebie wpraszać. Dopiero późnym wieczorem poczujesz spokój.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To będzie senna, męcząca i dość kłopotliwa sobota, ale musisz przezwyciężyć te nastroje. Nie jesteś w formie, aby brylować w towarzystwie, czy zabawiać gości jak to masz w zwyczaju, ale dzisiaj ktoś bardzo mocno na ciebie liczy. Nie chcesz zawieść oczekiwań osoby, na której ci zależy. Zrobisz coś wbrew sobie.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Szykuje się jakieś starcie i to nie na żarty. Trzecia Kwadra Księżyca odbywa się kwadraturze do twojego znaku, co mocno cię rozsierdzi. Nie będziesz mieć dzisiaj na względzie żadnej taryfy ulgowej dla osób, które wchodzą ci w drogę lub nie szanują twojej prywatności. Opozycja Słońca i Neptuna natchnie cię do tego, aby nie użalać się nad kimś, kto na to nie zasługuje.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj będziesz mieć czas dla siebie i w większym niż zazwyczaj wymiarze postawisz na katalogowanie swoich wspomnień i swoiste czyszczenie pamięci. Uporządkujesz sobie w głowie stan twoich relacji i nazwiesz wreszcie pewne sprawy po imieniu. Nie masz ochoty z kimś się spotkać czy utrzymywać znajomości, to po prostu nie będziesz robić i już.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj ulegniesz jakiejś manii porządkowania i czyszczenia. Możesz zacząć segregować guziki! Twoja gderliwość i zrzędliwość będzie bardzo ciężka do zniesienia dla bliskich. Stajesz się zrzędą, która rozkazuje domownikom gasić każdą żarówkę i jeść czerstwe bułki. Pomyśl, czy nie jesteś byt surowy w obejściu?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiejsza Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt, jak również trudna opozycja Słońca i Neptuna może trochę zachwiać twoją wewnętrzną równowagą. Ktoś będzie próbował cię omamić i uśpić twoją czujność. Obiecywałeś sobie wiele razy, że nie ulegniesz tym czarom, ale może się okazać, że kolejny raz twoja wola jest zbyt słaba.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Niebo szykuje dla ciebie dość uciążliwe towarzystwo w sobotę. Nie będziesz mógł się wymigać od uczestnictwa w jakimś spotkaniu bądź imprezie, chociaż bardzo byś chciał. Niestety nie ma lekko. Trzeba trzymać się konwenansów i grać w etykietę. Uważaj na to, aby twoje auto nie zostało gdzieś zadrapane lub uszkodzone, nie parkuj na styk.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj uda ci się wyjść obronną ręką z jakiejś całkiem poważnej opresji. Możesz się gdzieś spóźnić i okaże się, że to najlepsze co mogło się stać. W sobotę z niczym się nigdzie nie spiesz, nie narzucaj swojej obecności, nie idź tam, gdzie nie zostałeś zaproszony. Planety zalecają lekką izolację od większego towarzystwa.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj aktywny będzie twój patron, czyli Neptun, co może obudzić twoją i tak mocno rozdmuchaną intuicję. Przeczucia, obawy, sny, wizje mogą towarzyszyć ci przez cały dzień. Będziesz mieć poczucie wewnętrznego niepokoju i zastanawiać się, czy coś ci nie grozi. W ogromnej większości przypadków zrobisz z igły widły.

Horoskop ziołowy - mięta

Osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września przypisywane są do mięty. Ta jest pracowita i oszczędna, wszystko lubi mieć pod kontrolą, istna perfekcjonistka. To osoby niezwykle twardo stąpające po ziemi, ale także doświadczone przez życie. Przez to bywają zamknięte w sobie i spięte, bywa, że za bardzo boją się krytyki i zranienia. Warto pracować nad odpuszczaniem.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości