Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Kto szuka przygód, ten je znajdzie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop dzienny 16102021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc zacznie dzień w znaku Wodnika. O godzinie 4:21 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Jesteśmy już blisko Pełni Księżyca w znaku Barana. Emocje się gotują, adrenalina buzuje i z każdym dniem, aż do 20.10 coraz ciężej będzie zapanować nad rozbuchanymi energiami. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 16 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Niebo zaleca ostrożność i w miarę możliwości gaszenie pożarów, dopóki są małe. Dzisiaj będziemy bardzo aktywni, a planetarna pogoda będzie nas wyganiać na poszukiwanie mocnych wrażeń poza domem. Kto szuka przygód, ten je znajdzie, tylko czy to będzie bezpieczne?

Horoskop dzienny na sobotę, 16 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj możesz poczuć się przemęczony i przytłoczony. Chociaż to sobota, po całym intensywnym tygodniu czujesz na plecach ciężar wysiłku ostatnich dni. Bądź ostrożny i nie przeceniaj swoich sił. Szczególnie jeśli chodzi o dźwiganie gabarytów. To nie jest również najlepszy dzień na dalekie rajdy samochodem. Powinieneś odpocząć.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą dobra sobota. Masz możliwość pozytywnie zakończyć wiele uporczywych spraw. W partnerstwie zrobi się cieplej, ktoś złoży ważną deklarację. Będziesz miał możliwość korzystnego załatwienia domowych sprawunków i naprawienia wadliwych sprzętów w mieszkaniu. Wieczorem kogoś przytulisz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj dobrze Ci zrobi odrobina stabilizacji. Przez cały tydzień gdzieś Cię nosiło, coś Cię gnało. Teraz masz możliwość usiąść w jednym miejscu i zastanowić się nad tym, co dalej z Twoimi planami. Rozpocząłeś wiele projektów, ale czy wszystkie dokończysz? Poświęć czas rodzinie i wspólnie coś ugotujcie.

Horoskop dzienny - Rak

Nareszcie chwila lekkości i przyjaznych emocji. Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Ryb sprawi, że dobrze się poczujesz we własnym domu. Zasłużyłeś na odpoczynek z ulubioną lekturą, masz możliwość zadbać o swoje potrzeby. Popołudnie i wieczór upłyną na miłych spotkaniach towarzyskich.

Horoskop dzienny - Lew

Ktoś będzie naciskał na jakieś spotkanie, ale czujesz, że ono nie jest dla Ciebie. Jeśli intuicja Cię ostrzega – wycofaj się. Więcej z tego będzie kłopotu niż pożytku. W tym dniu słuchaj głosu serca, a nie umysłu. Wieczorem mogą pojawić się jakieś kłopoty urologiczne, uważaj, aby się nie podziębić. Termofor i do łóżka.

Horoskop dzienny - Panna

Księżyc w opozycyjnym znaku Ryb wygoni Cię z domu. Będziesz spędzać czas z przyjaciółmi, znajomymi bądź członkami rodziny na zakupach i rozrywce. Poczujesz, jakby ktoś na chwilę zdjął Ci kulę u nogi. Ruszysz do przodu i odczujesz radość z zakupów i kontaktów międzyludzkich. Dzisiaj będzie Ci lżej.

Horoskop dzienny - Waga

Powinnaś dzisiaj działać bardzo ostrożnie Wago. Nie pokuś się na jakąś wielką okazję, ponieważ może się okazać, że to zwyczajne oszustwo. Ktoś mocno nadużyje Twojego zaufania. W partnerstwie jesteś zbyt życzliwa i pomocna. Niestety bez wzajemności. Może powinnaś trochę wycofać?

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj będziesz wyjątkowo kreatywny. Poczujesz przypływ sił witalnych i weny twórczej. Może coś zmalujesz? Dosłownie. Wyjdziesz na spore zakupy, przewietrzysz garderobę. Pomyślisz o tym, aby coś zmienić w swoich sprawach zawodowych. Wieczorem pewne spotkanie przyspieszy Ci tętno.

Horoskop dzienny - Strzelec

Księżyc znajduje się w kwadraturze do Twojego znaku i od rana nic nie będzie szło zgodnie z planem. Możesz mieć poczucie, że świat działa Ci na złość. Pamiętaj, aby nie dolewać oliwy do ognia i nie prowokować niewygodnych tematów w partnerstwie. Dzisiaj każda kłótnia będzie się kończyć Twoją przegraną.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Księżyc, który przebywa w przyjaznym Ci znaku Ryb, pomoże Ci w odbyciu wizyt i łagodnym zniesieniu domowych obiadów w gronie krewnych. Południe upłynie Ci w wirze działań, wyjazdów i powrotów. Wieczorem możesz nie uniknąć jakichś sporów i ostrzejszej wymiany zdań na gruncie domowym.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie denerwuj się, jeśli nic nie będzie szło zgodnie z Twoimi zamierzeniami i oczekiwaniami. Skup się na porządkowaniu świata wokół Ciebie i spędź dzień na przemyśleniach. Twoje rozmowy partnerskie będą ciężkie i dadzą Ci powody do refleksji. Może rzeczywiście w kilku sprawach zawiniłeś. Randkowanie lepiej przełożyć na inny termin.

Horoskop dzienny - Ryby

Księżyc będzie przebywał w Twoim własnym znaku. Dzisiaj będziesz mieć sporą liczbę gości. Trzeba odłożyć emocje na półkę i zająć się przyjęciem rodziny bądź znajomych w domu. Ktoś mimo Twoich starań okaże się dla Ciebie niemiły, co popsuje Ci humor, aż do wieczora. Trudno.

Astrologia – wiedza królewska. O czym dawniej mówiła?

Dawniej nie rozróżniano astrologii od astronomii. Na dworach królewskich astrologowie znali się nie tylko na wróżeniu i odczytywaniu przyszłości, ale również obserwowali ruchy ciał niebieskich, a nawet przepowiadali pogodę. Astrolog, który nie przepowiadał trafnie, mógł stracić życie, przez co ich wróżby stały się na tyle niejasne, aby były w stanie dopasować się do każdej sytuacji. Astrologia została usunięta z katedr naukowych około XVIII wieku, w tym z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Horoskop na październik 2021 r.

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości