Horoskop

Horoskop na sobotę. Niektóre znaki nie powinny się spieszyć z decyzjami

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
draco-zlat/Getty ImagesHoroskop dzienny na sobotę, 15 stycznia 2022 r.

Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Po godzinie 17:10 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Raka. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na sobotę, 15 stycznia 2022 r.

Horoskop dzienny na sobotę, 15 stycznia 2022 r.

Ranek zaczniemy dość energicznie i żwawo zabierzemy się do założonych wcześniej czynności. Po południu zaczniemy odczuwać potrzebę spędzenia czasu z rodziną i bliskimi. Trochę się wyizolujemy, zapragniemy intymności. Wieczorny trygon Marsa i planetoidy Eris pomoże w spokoju wyjaśnić nieporozumienia i tarcia, które były pomiędzy partnerami.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj zajmiesz się sprawami domu i rodziny. Będziesz bardzo potrzebny najbliższym, zwłaszcza dzieciom lub czworonożnym podopiecznym. Nie będziesz mógł zaspokoić swoich zachcianek, w tym dniu usługujesz innym, ale to nie jest wielka krzywda.

Horoskop dzienny - Byk

Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji. Do południa ktoś wpadnie do Ciebie jak po ogień. Przemyśl sprawę, wieczorem emocje okrzepną i będziesz mógł doradzić na zimno jak najlepiej postąpić.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W tym dniu nie braknie Ci energii. Będziesz działał na pełnych obrotach, przynajmniej do 17.00. Po południu zmienisz nastawienie. Wokół Ciebie pojawi się romantyczny klimat i może zrobić się nieco namiętnie, a już z pewnością bardzo uczuciowo.

Horoskop na 2022 rok

Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Horoskop dzienny - Rak

Twój nastrój będzie się dzisiaj wahał od stanów przygnębienia do autentycznej radości. Rano pojawią się pewne emocjonalne napięcia z otoczeniem. Wieczorem zapragniesz się bawić i zapomnisz o wszystkich przykrościach.

Horoskop dzienny - Lew

Dzień będzie wymagał od Ciebie systematyczności i skupienia. Nie wyluzujesz się ze znajomymi. Twój udział w jakimś spotkaniu stoi pod znakiem zapytania. Może lepiej zajmij się partnerem, ponieważ oczekuje Twojego zainteresowania i troski.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj wszystkiego spróbujesz po trochu. Rano kłótliwy nastrój, wzajemne wypominanie sobie niedociągnięć i tarcia. Wieczorem czas na miły relaks, spokój i kompromis, które przyniosą Ci zadowolenie.

Horoskop dzienny - Waga

Przed Tobą miły początek soboty. Będziesz robić co chcesz i spędzać czas tak jak lubisz. Zakupy, kawa ze znajomymi, zabiegi pielęgnacyjne i te dla urody. Koniec dnia nie będzie już taki łatwy. Ktoś będzie podkopywał Twoją pozycję i wiarę w siebie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Układ na niebie wymagać będzie od Ciebie staranności i dokładności. Nie wskazane jest, abyś coś robił w pośpiechu, ponieważ pomyłka będzie brzemienna w skutki. Cofający się Merkury może spowodować Twoje kłopoty na drodze, a mandaty teraz drogie...

Horoskop dzienny - Strzelec

Sobota okaże się pełna pilnych spraw i zajęć do załatwienia. Trzeba szybko uzupełnić lodówkę, ponieważ już niebawem odwiedzą Cię goście. Pieniądze raczej wypływają dzisiaj z Twojego portfela niż do niego przychodzą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś ciągle wprowadza bałagan w Twój poukładany świat i coraz gorzej to znosisz. Co z tego, że racja jest po Twojej stronie, jeśli inni nie potrafią tego dostrzec. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim otoczeniu musisz zmienić taktykę, po południu wpadniesz na pomysł jak to zrobić.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzień niesie ze sobą pewne pułapki, które będą wynikały z niedomówień lub nieporozumień. Możesz inaczej pojąć czyjeś słowa, a później przyjdzie rozczarowanie, ponieważ sytuacja będzie wyglądać inaczej niż sobie wyobrażałeś. Wieczór zupełnie odmienny niż w planach.

Horoskop dzienny - Ryby

Obudzisz się jeszcze w kiepskim nastroju. Znerwicowana i rozdrażniona właściwie bez powodu. Możliwe, że to przez niespokojne sny. W miarę upływu godzin sytuacja znacznie się poprawi. Wieczorem Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Raka popchnie Cię w doborowe towarzystwo i poprawi humor.

Jak powstał aspekt opozycji?

Według astrologa, Guido Bonattiego, opozycja stanowi bardzo zły aspekt o najmocniejszej wrogości i złośliwości. Stanowi wielką niezgodę i doprowadza do największych nieszczęść. Dzieje się tak ze względu na ustanowienie Słońca i Księżyca w opozycji do Saturna, który stanowi wielkie nieszczęście w horoskopie. Opozycję liczy się poprzez odliczenie sześciu znaków od Lwa – znakiem tym jest Wodnik, a więc Lew jest w opozycji do Wodnika.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: draco-zlat/Getty Images

Pozostałe wiadomości