Horoskop

Horoskop na sobotę. Możemy postępować impulsywnie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Surasak Suwanmake/Getty ImagesHoroskop dzienny na sobotę 14 maja 2022 roku

Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 14 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce znajduje się w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi. W południe nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Skorpiona, gdzie zacznie przygotowania do zaćmienia, które będzie niebawem miało miejsce w tym właśnie znaku.

Horoskop dzienny na sobotę, 14 maja 2022 roku

Po południu zaczniemy czuć się bardziej spięci i gotowi do podejmowania ryzykownych i niepotrzebnych działań. Dzisiaj możemy postępować w sposób nieprzemyślany i impulsywny. Wieczór będzie obfitował w znaczące i pełne emocji spotkania towarzyskie.

Horoskop dzienny na sobotę, 14 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Ktoś, kto mieszka z Tobą pod jednym dachem, może mieć do Ciebie wiele pretensji. Trzeba przyjrzeć się, czy nie ma w tym odrobiny racji. Ostatnio skupiłeś się na innych sprawach, karierze i projektach zawodowych, dlatego bliscy mogą czuć się odsunięci na dalszy plan. Porozmawiaj.

Horoskop dzienny - Byk

Sobota może zacząć się niepozornie i zwyczajnie, jednak w miarę upływu godzin sytuacja będzie się zagęszczać. Przyszedł moment, aby podzielić się problemami dotyczącymi budżetu domowego czy podziału obowiązków. Nie odkładaj na później trudnych rozmów, ponieważ z dnia na dzień to narasta.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To dobry dzień, aby zwolnić zawodowe tempo i zająć się sprawami rodzinnymi. Jeśli ponownie zlekceważysz czyjąś opinię, może dojść do ostrej wymiany zdań. Nie narażaj się na zbyteczną krytykę, po prostu wyjdź z psem na spacer, wyrzuć śmieci, zrób pranie czy zakupy.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie maj?
Co przyniesie maj?Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj Księżyc w znaku Skorpiona nakieruje Cię na pogłębianie Twojej relacji. Zatroszczysz się o stan związku i będziesz starał się być milszy dla swojej drugiej połówki. Nie denerwuj się, jeśli ktoś pozornie nie będzie doceniał Twoich starań, to tylko taka gra. Wieczorem zobaczysz, że warto.

Horoskop dzienny - Lew

Atmosfera w domu będzie napięta, a ktoś, kto Cię odwiedzi, doleje swoimi uwagami oliwy do ognia. Możesz zdenerwować się, że nie zaznajesz spokoju nawet w wolny dzień. Dzisiaj nie wchodź w kłótnie, ponieważ będą brzemienne w skutki i pod wieczór z tego powodu trzaśniesz drzwiami.

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz musiała zużyć mnóstwo energii i wykonać dużą pracę, aby zrealizować wszystkie plany, które miałaś na dzisiaj. Trzeba będzie się z kimś spierać, ale wiesz, że masz rację i nie możesz ustąpić. Wieczorem odbierzesz zasłużoną nagrodę dnia.

Horoskop dzienny - Waga

Podejmuj dzisiaj rozważne decyzje, nie kupuj czegoś, co nie do końca jest sprawdzone. To będzie ciężka sobota, która będzie wymagać od Ciebie czujności, zwiększonej uwagi i samodyscypliny. Możesz mieć wrażenie, że trudności wokół Ciebie się piętrzą, ale to chwilowe.

Horoskop dzienny - Skorpion

Księżyc wkracza do Twojego znaku i możesz czuć, że niebawem coś ważnego się wydarzy. Być może jeszcze nie dzisiaj, ale pojawiają się jakieś oznaki, że lepiej, abyś spodziewał się sporych zmian Skorpionie. Uporządkujesz to, co do tej pory było niedookreślone, dojrzewasz do decyzji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj poczujesz potrzebę okopania się w swoim domu bądź bezpiecznym otoczeniu Nie będziesz mieć ochoty na intensywne kontakty z innymi, ale ktoś naciska, więc możesz się poddać, ale później żałować swojej decyzji. Nie rezygnuj ze swoich planów, aby komuś sprawić przyjemność.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Uważaj, aby nie przesadzić z wydatkami. Zazwyczaj jesteś bardzo rozsądny i oszczędny, ale dzisiaj coś Cię może skusić i omamić. Po południu mogą pojawić się jakieś ciemne chmury w Twoim związku, ale nie spadnie z nich wielki deszcz. Może pojawi się tylko kilka kropel i dojdziecie do zgody.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą stąpanie po cienkim lodzie. Możesz zbyt mocno naciskać, aby uzyskać jakąś deklarację od partnera lub współpracowników. Niestety będzie Ci brakować wyczucia i zrobisz coś zbyt gwałtownie. Wyciszaj swoje emocje, spróbuj kontaktu z przyrodą jako remedium.

Horoskop dzienny - Ryby

Ktoś zmieni swoje plany i poinformuje Cię w ostatniej chwili, co będzie dla Ciebie bardzo irytujące. Na szczęście szybko znajdziesz jakąś alternatywę. Kto się nie skusił na spotkanie z Tobą, niech żałuje, ponieważ sobotni wieczór spędzisz wyśmienicie.

Co oznacza retrogradacja

Retrogradacja to pojęcie używane w astronomii i astrologii. Jest to ruch danego ciała niebieskiego pozornie poruszającego się po orbicie w przeciwnym kierunku niż większość ciał znajdujących się w tymże układzie orbitalnym. Można go zauważyć, kiedy śledzi się zmiany położenia jasnych planet zewnętrznych, np. Saturna, Marsa lub Jowisza przed i po opozycji. Ruch wsteczny można zaobserwować także u planet wewnętrznych - Wenus i Merkurego. To co należy zapamiętać, to to, że Księżyc i Słońce nie mogą retrogradować.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości