Horoskop

Horoskop na sobotę. Dla jednego znaku układ na niebie jest bardzo obiecujący

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Strzelca. Na niebie utworzy się opozycja Wenus i Jowisza, która będzie mieć doskonały wpływ na nasze humory. Dzisiaj postanowimy żyć chwilą, nie przejmować się tym, co myślą inni i nie wybiegać za bardzo w przyszłość.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022. dla wszystkich znaków zodiaku

Wielu przedstawicieli zodiaku zdecyduje się na sprawianie sobie oraz swoim bliskim miłych niespodzianek i przyjemności. Konflikty i kłótnie odłożymy na półkę i postanowimy się zająć czymś, co będzie wywoływać uśmiech. Takie znaki jak Barany, Wagi i Strzelce mogą spontanicznie ruszyć na krajoznawcze wycieczki, a przynajmniej wyrwać się na dłużej z domu w ciekawym celu. To może być udana, pozytywna sobota z optymistycznymi akcentami dla większości zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Znajdujący się w twoim znaku Jowisz będzie rozświetlony pozytywnym wpływem Wenus. To będzie wyśmienita sobota. Możesz liczyć na komplementy, a nawet miłosne wyznania. Dzień spędzisz w sposób, który da Ci całą masę radości i relaksu. Nie zapomnij zagrać w gry liczbowe.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Chociaż Wenus przeszła już do żywiołu powietrza, to nadal możesz liczyć na jej uśmiech. Dzisiaj okaże się, że nagle coś wygrywasz, odnajdujesz dawno schowane pieniądze, pod stopami zobaczysz cenny przedmiot, a ktoś, o kim intensywnie myślisz, sam do ciebie zadzwoni. To będzie sobota wypełniona pozytywami.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj nic Ci nie umknie, każdą ploteczkę złapiesz w lot. Będziesz wszędzie tam, gdzie warto być. Układ na niebie jest dla Twojego znaku bardzo obiecujący. Za sprawą rosnącego Księżyca, który znajduje się w Strzelcu, poczujesz przypływ energii i potrzebę nowych doznań w partnerstwie. Bardzo prawdopodobne udane randki i imprezy w przyjacielskim gronie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Ten dzień nie będzie leniwy ani powolny. Nie będziesz mógł odpocząć, ponieważ już od rana czeka cię spory, fizyczny wysiłek. Przed Tobą prace, które zmuszą cię do ruszenia mięśniami. Wieczorem możesz uwikłać się w jakiś rodzinny konflikt, co po pierwsze niczego nie rozwiąże, po drugie wrzuci na Twoją głowę dodatkowe obciążenie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Tej soboty możesz długo nie zapomnieć! Wszystko układa się idealnie pod to, abyś mógł spędzić fantastyczny czas z ukochaną osobą. Jeśli jesteś samotny, koniecznie wyjdź z domu. Będziesz się świetnie bawić, nawet jeśli nie masz pary, a może okaże się, że wyjdziesz sam, a wrócisz we dwoje? Dzisiaj wszystko Ci się uda, masz szczęście.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

To nie jest Twój najlepszy moment. Merkury właśnie zaciąga ręczny hamulec, aby zmienić kierunek ruchu, co może powodować u Ciebie poczucie zagubienia. Księżyc w znaku Strzelca jest w kwadraturze z twoją fazą zodiakalną, co spowoduje, że czujesz się podrażniona i poirytowana. Awantura o bałagan w domu gotowa.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Powinnaś ruszyć w drogę. Nie czekać, nie zastanawiać się, a działać! Masz przed sobą wyjątkową szansę i fantastyczną możliwość, aby złapać szczęście za nogi. Graj w gry liczbowe, bierz udział w konkursach, wypełnij jakieś kupony, wyślij swoją kandydaturę. Dzisiejsza opozycja Jowisza i Wenus przebywającej w Twoim znaku da szczególnie dobrą passę w wielu sprawach.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

To nie jest układ planetarny, który będzie działał na Twoją korzyść. Niestety możesz być narażony na jakieś straty i nieprzyjemności. Dzisiaj nie spuszczaj z oka auta i nie parkuj w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Drobnymi zrządzeniami losu możesz doświadczyć wydatków, które nie są przez Ciebie mile widziane ani planowane.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed Tobą układ na niebie, którego nie powinieneś przegapić! Niewskazane jest, abyś został w sobotę w domu, zresztą przy takim poparciu Jowisza i Wenus jest to mało prawdopodobne. Dzisiaj szczęście będzie Ci towarzyszyć na każdym kroku. Otrzymasz jakieś wyjątkowo budujące wiadomości, dostaniesz również szansę na fortunne wpływy płynące z zagranicy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Opozycja Wenus i Jowisza tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku. Ktoś narobi kłopotów i narazi Cię na stres przez swoją brawurę czy też zbyt lekką rękę do pieniędzy. Możesz mieć poczucie, że ciągle sponsorujesz czyjeś wybryki i regulujesz za kogoś rachunki, co wprawi Cię w słuszną irytację. Wieczorem wyjaśnisz, o co masz żal.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzień przyniesie Ci wiele miłych wiadomości i perspektywę celebrowania jesiennych chwil razem z przyjaciółmi. Pomimo tego, że skupisz się na relaksie i odpoczynku, jakieś profity mogą Cię same szukać. Korzystna opozycja Wenus i Jowisza powinna zwrócić Twoją uwagę w kierunku zagranicznych znajomości. Jakiś kraj otwiera się na Ciebie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Sobota upłynie burzliwie i w sposób, który jest całkowicie odwrotny od Twoich założeń. Ktoś może Cię zaskoczyć swoją dość złośliwą i zbyt napastliwą postawą. Jeśli liczysz na spokojny i wyciszony dzień, możesz się niestety zawieść. Dzisiaj będziesz mieć wrażenie, że inne osoby wchodzą Ci w drogę i krzyżują plany.

Karta Tarota - Pustelnik/Eremita

9 kartą Wielkich Arkanów jest Pustelnik, inaczej nazywany Eremitą. Jego znakiem zodiaku jest Panna, planetą Merkury, a żywiołem ziemia. Ogólne znaczenie tej karty to poszukiwanie duszy. Podczas stawiania tarotów świadczy o tym, że czeka nas okres ciszy i kontemplacji. W tym czasie będziemy mieć okazję do uwolnienia się od kwestii, które nas przytłaczają i męczą. Jest przeciwieństwem Rydwanu, który goni za własnymi celami. Pustelnik to symbol nie tylko izolacji, ale również mądrości oraz samopoznania.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości