Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Osoby spod tych znaków powinny przygotować się na coś niezwykłego

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

To będzie szybki poniedziałek nastawiony na porządkowanie i zapanowanie nad finansami, ale nie wszystkim może się to udać. Przygotowane na coś niezwykłego powinny być przede wszystkim Byki, ale tyczy się to również Wodników. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 5 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Słońce przebywa w znaku Strzelca, rosnący Księżyc przez cały dzień przebywa w znaku Byka. Wieczorem nastąpi koniunkcja Księżyca i Urana. Tarcza naszego naturalnego satelity zakryje Urana, ale będzie to widoczne tylko przy pomocy teleskopu lub przynajmniej solidnej lunety. Energia spotkania się Srebrnego Globu w fazie wzrostu z planetą niespodzianek, może przynieść spore zwroty i nieprzewidywalne sytuacje na rynkach finansowych, w szczególności tych dotyczących kryptowalut. Możemy spodziewać się również zawirowań w świecie elektroniki, bankowości internetowej oraz przesyłu informacji. Szykują się kolejne kłopoty z energią elektryczną w tle.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 5 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień będzie zaczynał się inaczej niż zazwyczaj. Możesz walczyć z jakimiś przeciwnościami typu auto które nie chce odpalić lub zmiana rozkładu jazdy autobusów, o której nie miałeś pojęcia. Napotkasz na swojej drodze kogoś o całkowicie odmiennych poglądach, ale poza zwarciem się w dyskusji, nic poważnego nie powinno się wydarzyć. Przed tobą poniedziałek pełen pośpiechu.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj w twoim znaku zodiaku dojdzie do koniunkcji Księżyca i Urana. To trudny wpływ, z którym nie bardzo wiesz jak się obejść. Zdaj się na przeznaczenie i prawo niespodzianki. Jeśli Los rzuca ci coś pod nogi, to zapewne ma w tym swój ukryty cel. Zatem nie zżymaj się na nagłe zmiany planów, czyjąś nieobecność w pracy, czy też kogoś innego po drugiej stronie lady. To zmiany na plus.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nieprzewidywalny Uran zawsze chadza swoimi drogami, zatem dzisiaj niewiele spraw idzie w sposób, który można skontrolować. Na szczęście tobie to nie przeszkadza. Z łatwością dostosujesz się do nowych okoliczności. Mogą pojawić się jakieś drobne przeszkody, czy też nieścisłości formalne, które trzeba będzie szybko wyjaśnić i poprostować. Uczucia zejdą na dalszy plan.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

O nic się nie martw, nawet jeśli sytuacja pozornie wygląda na bardzo skomplikowaną. Nagle znajdą się rozwiązania, które zadowolą wszystkie zainteresowane osoby. Rosnący Księżyc w znaku Byka pomoże ci w pracy. Najlepsze jednak pojawi się wieczorem, ponieważ ktoś szykuje dla ciebie małą, ale bardzo przyjemną niespodziankę, która rozjaśni ci ostatnie godziny dnia.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj trzeba będzie zaciekle walczyć o swoją prawdę i swoje stanowisko w jakieś sprawie. Ostra kwadratura Księżyca i Urana w stosunku do twojego znaku może cię wiele kosztować i nie chodzi tutaj tylko o pieniądze. Nerwy i stres, którym będziesz poddawany na kilka godzin zabiorą ci wewnętrzny spokój. Spróbuj wieczorem otoczyć się jakimiś życzliwymi osobami, aby się zregenerować.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

To będzie magiczny poniedziałek. Nareszcie okaże się, że twoje jest na wierzchu, chociaż szanse na to były rzeczywiście dość marne. Ktoś, kto zachował się wobec ciebie niesprawiedliwie, nagle może zostać zablokowany. Osoba trzecia weźmie się za wyrównanie rachunków trochę w twoim imieniu, chociaż o to nie prosiłaś. Niech się dzieje, Los decyduje.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pamiętaj, aby wyznaczać jasne i nieprzekraczalne granice twojego dobrego samopoczucia. Dzisiaj ktoś będzie próbował na siłę przekraczać jakąś barierę i wkraczać na twój teren, pomimo tego, że nikt go tam nie zaprasza. Uważaj, aby się nie ugiąć i pod jakąś presją nie zgodzić się na coś, dla ciebie mocno niekorzystnego. Szykuje się nerwowy poniedziałek.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W opozycyjnym znaku Byka dzisiaj wiele się dzieje. To wywoła w tobie jakiś apetyt na zmiany, reformy i zupełnie inne niż zazwyczaj energie. Poszukasz przygód, albo one same ciebie znajdą. Dzień zapowiada się jako pełen burzliwych, ale atrakcyjnych emocji i zdarzeń z zupełnie innej niż zazwyczaj półki. Nuda ci nie grozi.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Powinieneś na chwilę zniknąć z pola widzenia pewnym osobom. Ktoś będzie dążył do tego, aby nastąpiła ostra wymiana zdań, która nie wyszła by ci na dobre, dlatego schodź komuś z drogi i zmień swoją trasę na taką, na której będziesz mniej zauważalny. To również nie jest dobry czas na rozmowę o finansach domowych, ponieważ porozumienie jest mało prawdopodobne.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Rosnący Księżyc w znaku Byka wyjątkowo ci dzisiaj sprzyja, a jego koniunkcja z Uranem pomoże ci przełamać jakieś dotychczasowe bariery czy blokady. Ktoś może być bardziej łaskawy i przychylny twoim pomysłom niż do tej pory. Coś, co nie cieszyło się aprobatą, teraz może ją zyskać. Śmiało atakuj, bądź otwarty na nowości, nie rezygnuj po pierwszej odmowie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Twój patron czyli Uran będzie dzisiaj w koniunkcji z rosnącym Księżycem, zatem ciężko będzie utrzymać nerwy na wodzy, a bardzo by ci się to przydało. Możesz zostać poddany sporym przeciążeniom, zarówno jeśli chodzi o tempo pracy jak i wymagania, które postawi przed tobą dzień również w innych aspektach. Wieczorem swoje dołoży kwadratura Srebrnego Globu i przebywającego u ciebie Saturna, co spowoduje spory spadek nastroju.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj postarasz się zachować rozsądnie i w sposób wyważony, chociaż nie będzie to łatwe. Na szczęście zapanujesz nad trudną sytuacją dotyczącą twoich relacji z innymi ludźmi. Wszyscy wokół ciebie będą sprawiać wrażenie, jakby mieli za chwilę eksplodować, na szczęście ty się w tym wszystkim odnajdziesz nadspodziewanie dobrze, a nawet podasz rękę tym osobom, które nie radzą sobie ze stresem.

Znaczenie kart Tarota - Paź Mieczy

Paź Mieczy nazywany jest również Giermkiem Mieczy jest pierwszą kart na dworze Mieczy z Małych Arkan. Jej znakami zodiaku są: Ryby, Wodnik i Koziorożec, planetą Merkury, a żywiołem ogień. W pozycji prostej wskazuje osobę o cechach tej karty i to ona będzie odgrywała ważną rolę w odpowiedzi na nasze pytanie. Kojarzona jest z młodzieńcem. Zachęca ona do otwartej rozmowy i oparcia się o argumenty i obiektywizm. W pozycji odwróconej oznacza upór, niewdzięczność, złośliwość, niedyskrecję i zapalczywość.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Peach_iStock/Getty Images

Pozostałe wiadomości