Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek: niektórym znakom poszczęści się w finansach

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na poniedziałek, 4 października 2021 r.

Srebrny Glob jest coraz mniej widoczny na nocnym niebie i dąży do nowiu, który będzie mieć miejsce w środę 6.10. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia z pozytywnym trygonem Merkurego i Jowisza, który przysporzy Nam dobrych okazji, ułatwi komunikację, da smykałkę do interesów. W tym dniu możemy również liczyć na życzliwość innych. To będzie poniedziałek dobry dla finansów i układów zawodowych. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 4 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na 4 października 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz mocnym graczem. Uzyskasz to, na czym Ci zależy, będziesz mieć okazję do pokazania się ze swojej najlepszej strony w miejscu pracy. Sercowo także pojawią się powody do radości. Generalnie czeka Cię udany, pełen konstruktywnych, dobrych wydarzeń dzień.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj nikt nie będzie Cię pytał o zdanie. Wydarzenia będą się toczyć własnym rytmem i praktycznie bez Twojego wpływu. Niestety musisz się temu podporządkować. Atmosfera zagęści się jeśli chodzi o Twoje relacje. W tym dniu możesz spodziewać się, że ktoś będzie torpedował Twoje pomysły.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Świetny układ pomiędzy Twoim patronem Merkurym, a wspomagającym finanse Jowiszem utworzy dla Ciebie jakieś okazje do rozwoju i zysku. Dzisiaj możesz spodziewać się niesamowitych wiadomości, komplementów, zaproszenia do współpracy i obietnic przyszłych wyjazdów. Nie zmarnuj dnia, działaj od rana.

Horoskop dzienny - Rak

W tym dniu możesz napotkać jakieś przeszkody. Klimat wokół Ciebie będzie ciężki. Dzisiaj fokus jest położony na inne żywioły i możesz czuć, że coś się pogmatwało i pokomplikowało. Na wszelki wypadek nie zabieraj głosu w jakiejś konfliktowej sprawie na zebraniu w miejscu pracy, ponieważ możesz zostać opacznie zrozumiany.

Horoskop dzienny - Lew

Czeka Cię wyśmienity dzień. Będziesz bardzo aktywny, atmosfera będzie miła, a rozmowy ze współpracownikami bardzo obiecujące. Masz możliwość dokonania czegoś wyjątkowo korzystnego. Niebo Ci sprzyja, zatem nie przegap okazji. Działaj.

Horoskop dzienny - Panna

Twój patron Merkury jest w doskonałym układzie. Jest jedno zastrzeżenie. Układ ma miejsce w znakach powietrznych. Możesz mieć zatem poczucie, że trafia Ci się niby okazja, ale nie jest ona do końca korzystna, albo nie do końca będzie Cię cieszyć. Przed Tobą sprzeczne przekazy i kontrowersje.

Horoskop dzienny - Waga

Znajdujący się w Twoim znaku Merkury ułoży się doskonale z szczodrobliwym Jowiszem. Przed Tobą dzień sukcesów, pochwał i korzystania z dobrych zbiegów okoliczności. Możesz zyskać wiele, małym nakładem sił i środków. Warto w coś zainwestować.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ktoś, komu zawierzyłeś swoje sekrety albo tajemnice może okazać się niedyskretny. Dzisiaj powinieneś zachować czujność ponieważ pewne informacje mogą z łatwością ujrzeć światło dzienne. Nie będziesz zadowolony z efektów swojej pracy. Coś będzie szło pod górkę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Opiekun znaku Strzelca jest w tym dniu w doskonałym położeniu. Będziesz mieć do czynienia z interesującymi tematami. Przed Tobą ciekawe spotkania, dużo ruchu i miłe konwersacje. Dzisiaj szef lub kontrahent dorzuci Ci coś do portfela, to również korzystny czas na podróżowanie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj będziesz szukał potwierdzenia swojej rangi lub znaczenia w firmie, rodzinie czy szkole. Poczujesz się trochę niepewnie i nie do końca komfortowo. Ktoś może wkraczać w Twoje kompetencje i próbować umniejszyć Twoją wartość. Pamiętaj, że to chwilowy wpływ i nie martw się tym, że w tym dniu nie jesteś na topie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Mocno i dobrze obsadzony żywioł powietrza napełni Twój dzień radością, aktywnością, życzliwością i korzystnymi wydarzeniami. Masz możliwość zdobyć coś, na czym Ci zależało od dłuższego czasu. Snute od tygodni plany mogą się realizować. Dzisiaj możesz liczyć na udany partnersko dzień i zgodę, co do dalszych wspólnych kroków.

Horoskop dzienny - Ryby

Przed Tobą wymagający poniedziałek. Będziesz musiała się wysilić, aby zadowolić otoczenie w miejscu pracy czy szkole. Twój upór i niechęć do zmiany może być przyczyną Twoich kłopotów. Nie obstawaj na siłę przy swoim zdaniu. Może się okazać, że w przyszłym tygodniu dostaniesz to, o co Ci chodzi.

Czarcie żebro do odganiania złych uroków

Ta mroczna nazwa – czarcie żebro – została nadana ostrożeniowi warzywnemu. Jest to zioło o leczniczych właściwościach, które od średniowiecza używane było do odganiania złych uroków. W celu pozbycia się klątwy stosowano kąpiele w naparze z tej rośliny z dodatkiem soli morskiej. Jeśli woda stawała się mętna oznaczało to, że czar został zdjęty. Aby skutecznie się go pozbyć, należało wodę z takiej kąpieli wylać na rozstaju dróg – to zapewniało, że klątwa nie odnajdzie już osoby, na którą została rzucona. Co więcej, roślina ta łagodzi stany zapalne skóry i błon śluzowych.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości