Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Wymagający dzień, trudna atmosfera

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Nad ranem o godzinie 2.13 uściśliła się Pierwsza Kwadra naszego naturalnego satelity. To trudny układ na poniedziałek, który będzie upływał w bardzo formalnej i wymagającej atmosferze.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022. dla wszystkich znaków zodiaku

Wzrastający Księżyc, który przebywa w zasadniczym znaku Koziorożca zagoni nas z miejsca do uzupełniania zaległych zadań. Trzeba pilnować, aby wszystko szło zgodnie z przepisami i nie skuśmy się na to, aby odstępować od zakazów czy też litery prawa. Dzisiaj na poczcie, w banku czy też urzędach będzie panować większy niż zazwyczaj porządek, a w pracy nic nie umknie czujnemu oku szefa.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Przed tobą intensywny wysiłek w pracy bądź szkole. Działania w firmie przybiorą szybsze tempo. Jakiś strategiczny punkt może być dzisiaj osiągnięty. Zaczniesz odczuwać spore zainteresowanie tym co robisz. Niestety ktoś będzie parł do konkurencyjnego starcia i próby sił.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Sprzyja ci rosnący Księżyc w ziemskim znaku Koziorożca. Pomyślnie załatwisz wszystko w urzędach, w gabinecie szefa czy w trakcie konsultacji z lekarzem. Dzisiaj możesz liczyć na uznanie i szacunek, którego ostatnio brakowało ci w kontaktach z innymi. Wróci ci wiara w siebie.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

To nie będzie najłatwiejsze otwarcie nowego tygodnia. Dzisiaj musisz się sprężać i działać pod bacznym okiem osób, które będą cię kontrolować. Trzeba będzie przedstawić się w doskonałym świetle, aby coś utrzymać i pozostać w grze. Nie licz na relaks, ponieważ to nie jest pora na rozluźnienie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Mogą pojawić się jakieś wieści o służbowych podróżach i możliwości zbliżenia się ze współpracownikami. Wieczorem nie obawiaj się dyskusji o przyszłości związku, ponieważ rosnący Księżyc w opozycyjnym znaku Koziorożca przywoła dobre, a wręcz idealne dla was na tę chwilę rozwiązania.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Coś, co wisiało do tej pory na włosku, dzisiaj może spaść. Nie jest to dla ciebie w żadnej mierze zła wiadomość, wręcz przeciwnie. Nareszcie przestaniesz się stresować tym, co od ciebie nie zależy, a cała sytuacja zacznie się prostować. W kwestiach prywatnych na razie jakieś chwilowe oziębienie lub oddalenie spowodowane wyjazdami.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Możesz się przygotować na sporą ilość spraw i obowiązków do załatwienia, ale łatwość z jaką sobie z tym poradzisz może cię pozytywnie zaskoczyć. Dzisiaj będziesz mieć wyostrzony intelekt i nie zawahasz się go użyć. Wszystko opracujesz w mig i zostanie ci nawet trochę dodatkowego czasu, aby zorganizować sobie jakieś ulepszenia w domu, a przynajmniej umówisz fachowca.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To nie jest najprzyjemniejszy układ jaki mógłby ci się trafić na poniedziałek, ale trzeba się z nim zmierzyć. Dzisiaj nie możesz niczego zamiatać pod dywan. Trzeba przystąpić do sprzątania i porządkowania pewnych kwestii z odwagą i godnością. Zarówno w pracy jak i w związku dojdzie do oczyszczających rozmów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

To będzie poniedziałek wypełniony dobrymi wieściami. Coś lub ktoś, może z lekkością odmienić twoje życie na lepsze. Skorzystaj z czyjejś pozycji lub możliwości, aby pojechać tym samym wagonikiem do sukcesu. Osoba na wysokim stanowisku lub posiadająca szerokie kontakty dzisiaj będzie mieć dla ciebie czas.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Ktoś zaczyna się wreszcie liczyć z twoim zdaniem i możesz zostać wysłuchany tam, gdzie do tej pory była tylko betonowa ściana. Dzisiaj wyrobisz sobie dobrą markę i możesz liczyć na uznanie w dość trudnym środowisku współpracowników czy wymagających kolegów. Papiery okażą się w porządku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Rosnący Księżyc w fazie Pierwszej Kwadry jest do twojej dyspozycji. Nie czekaj na działania drugiej strony, sam inicjuj przedsięwzięcia, wykaż inicjatywę, bo to ci się bardzo opłaci. Kłótnie i napięcia w miejscu pracy zwrócą się przeciwko tym, którzy je wywołali, a ty wyjdziesz na prostą.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj ktoś będzie usiłował ci coś narzucać, a ty nie cierpisz takich sytuacji. Możesz mieć poczucie, że w pracy przestałeś się rozumieć nawet z najbardziej zaufanymi współpracownikami. To tylko taki dzień, taka chwilowa energia, która może cię zbytnio ponieść, dlatego nie daj sobie wmówić, że masz podjąć ostateczną decyzję właśnie teraz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W poniedziałek możesz osiągnąć spore efekty praktycznie bez większego wysiłku. Wystarczy, że twoje nazwisko pojawi się pod obiecującym projektem czy też dopiszesz się do jakiejś pracy zespołowej. Dzisiaj przezwyciężysz jakąś swoją słabość, a wieczorem zdecydujesz się na prywatne spotkanie, które da ci wiele radości.

Karta Tarota - Sprawiedliwość

Sprawiedliwość jest 11 kartą Wielkich Aranów, a jej znak astrologiczny to waga. Jej ogólnym znaczeniem jest równowaga, planetą Wenus, a żywiołem powietrze. Może świadczyć o konieczności podsumowania podjętych decyzji oraz ich wewnętrznego osądu. Sprawiedliwość symbolizuje różne oblicza wyroków oraz kojarzona jest z oczyszczeniem. Utożsamiana jest z sądek, który wymierza sprawiedliwość.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF/Getty Images

Pozostałe wiadomości