Horoskop na poniedziałek. Planety dadzą popalić 4 znakom zodiaku

Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 3 kwietnia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Tydzień rozpocznie się pracowicie i solidnie. Nie pozwolimy sobie na żadne marnotrawstwo czasu.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 kwietnia 2023 r.

Dzisiaj będziemy chcieli wycisnąć maksimum ze swoich godzin w pracy. Przełożeni również nie będą się z pracownikami obchodzić w sposób kurtuazyjny czy delikatny. Zlecone zadania będą musiały znaleźć się na czas na biurku szefa. Wieczorem Merkury opuści znak Barana i przejdzie do znaku Byka, co jeszcze bardziej nastawi nas na myślenie w kategoriach użyteczności finansowej i zawodowej. Wieńcząca poniedziałek kwadratura Merkurego i Plutona da popalić w szczególności znakom stałym (Bykom, Lwom, Skorpionom i Wodnikom), które najprawdopodobniej, delikatnie rzecz ujmując, zakończą dzień mocną różnicą poglądów i ciężką wymianą zdań ze swoimi bliskimi.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 3 kwietnia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj z niczego nie będziesz do końca zadowolony. Atmosfera w pracy gęsta tak, że można ją kroić nożem. Popołudniu mogą ci puścić nerwy. Masz dość czyjegoś panoszenia się. Niestety otwarty konflikt wisi w powietrzu, czy warto go teraz podejmować oceń ty sam, ale wygląda na to, że do 6.04 przepchnął byś co swoje.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzisiaj mogą wystąpić u ciebie nagłe bóle karku i stany dziwnego zaniepokojenia. Sytuacja w miejscu pracy nie będzie się chciała unormować. Szef zacznie wymagać coraz więcej i więcej. Swoje stresy z pracy zabierzesz na wynos do domu i prawdopodobnie podzielisz się nimi z bliskimi.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą początek tygodnia z górnego C. Od samego rana trzeba wpisać się w wysokie tony. Będziesz się denerwować nawarstwiającymi się obowiązkami, których nie sposób opanować. Kwadratura rosnącego księżyca ze znaku Panny nie pomaga, ponieważ twoje spóźnienia będą mocno zaakcentowane.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj ustawisz się jak trzeba i to nawet bez specjalnych starań. Rosnący Księżyc w znaku Panny pomoże ci odgadnąć w lot intencje kierownictwa. Okaże się, że zespół jest z ciebie bardzo zadowolony, a ty sam z siebie również. Wieczorem ktoś w domowych pieleszach zadba, abyś poczuł się wyśmienicie i okaże swą wdzięczność.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Rankiem możesz usłyszeć kilka karcących słów ze strony szefa. Twój układ partnerski również będzie dzisiaj trzeszczał w szwach. Przez stresy zawodowe lub szkolne zaczniecie być dla siebie niemili. Pamiętaj, że to co się wydarzyło w pracy powinno zostać w pracy. Kłopoty może sprawić gardło i cały aparat mowy.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Rosnący Księżyc w twoim własnym znaku rozbudzi dzisiaj nadzieje. Słusznie oczekujesz dobrych wieści, ale przyjdą one dopiero wieczorem. Merkury, który wkracza do twojego, ziemskiego trygonu pomoże osiągnąć zmierzony cel. Zawodowo wszystko pięknie, gorzej z zazdrością osoby, której ciężko przełknąć twoje powodzenie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pragniesz cieszyć się akceptacją i miłymi chwilami w gronie pracowników lub kolegów? Rozczaruję cię. Nic z tego. Poniedziałek będzie nad wyraz chropowaty i trudny w odbiorze. Dzisiaj wszystko jest oficjalne, twarde, niemiłe i bardzo pragmatyczne, a ludzie wokół ciebie nie mają ochoty na sympatyczne pogawędki, więc nawet ich nie zaczynaj.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Możesz mieć dzisiaj tendencję do nadmiernego ryzykowania. Zbytnio ufasz swoim umiejętnościom bądź instynktowi. Obyś się nie przeliczył. Księżyc w znaku Panny nie wybacza uchybień, a wieczorna kwadratura Merkurego i twojego patrona, Plutona może cię postawić w bardzo nieprzyjemnej sytuacji, w której trzeba się będzie gęsto tłumaczyć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

To będzie kłótliwy poniedziałek, na dodatek nadal jesteś pod wpływem kwadratury Księżyca do twojego znaku, co wzmocni jakieś twoje niedomagania. Dzisiaj będzie to strzykać, to pobolewać w różnych punktach twojego ciała, aż sam możesz się śmiać z siebie, że czujesz się jak pensjonariusz sanatorium. Spokojnie. Spróbuj to rozruszać zamiast leżeć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ponownie wskakujesz na wyższą półkę w kwestiach formalnych i zawodowych. Twoja pozycja w miejscu pracy lub w szkole jest po prostu perfekcyjna. Inni mogą ci tylko pozazdrościć, jeśli chodzi o kompetencje, przygotowanie czy wiedzę. Rosnący Księżyc w znaku Panny jeśli tylko mu pozwolisz może również zaokrąglić ci sumę na koncie lub w portfelu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Uwaga i jeszcze raz uwaga. Ktoś kopie pod tobą całkiem spory dołeczek, ale jak mówi przysłowie, najpewniej sam w niego wpadnie. Jednak zanim to nastąpi, warto abyś wyczulił swoją uwagę Wodniku. Wieczorna kwadratura Merkurego i znajdującego się w twoim znaku Plutona upewni cię, że myślisz w tych kategoriach o właściwej osobie. Sama da znać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Poniedziałek wiąże się z pewnymi stabilizującymi sygnałami, które popłyną do ciebie od drugiej połówki lub potencjalnego partnera, partnerki. Okaże się, że nie musisz się niczym martwić, wręcz przeciwnie. Zostaniesz upewniona, że wszystko jest w doskonałym porządku, a twoje uczucia są uszanowane. W pracy i szkole także dzień będzie układał się optymistycznie, chociaż nie licz na brak zajęć.

Choroby i dolegliwości znaku Strzelca

Choroby i dolegliwości powiązane ze Strzelcami to problemy z wątrobą, reumatyzm i inne problemy związane z kośćmi, takie jak urazy, złamania, zwichnięcie, a nawet zapalenia. Należy uważać na zażywanie zbyt dużych ilości alkoholu. Strzelce podatne są na urazy przede wszystkim podczas uprawiania sportu. Szczególnie uważać należy na wypadki podczas podróży czy jazdy konnej.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/John Lund

Pozostałe wiadomości