Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Pojawi się wiele zaskakujących informacji

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny na poniedziałek, 27 września 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie dominuje żywioł powietrza, w którym przebywa Mars, Merkury, Jowisz, Saturn, a także wspomniane już Słońce i Księżyc. To będzie szybki i ruchliwy początek tygodnia. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek, 27.09.2021 r.

Przed Nami cała masa zaskakujących informacji oraz konieczność elastycznego dostosowania się do zmieniających się okoliczności. Biura, firmy oraz szkoły będą żyły ploteczkami i małymi sensacjami. W środkach masowego przekazu pojawią się jakieś wiadomości, które zdominują dzień.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 27 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Tobą pracowity i z pewnością nie nudny poniedziałek. Dzisiaj wiele wydarzy się już w drodze do pracy. Niespodziewane rozmowy i zaskakujące informacje. Na Twojej drodze stanie pewna intrygująca osoba, która zgarnie całą Twoją uwagę. Przed Tobą dzień pełen dobrych, budujących emocji.

Horoskop dzienny - Byk

Układ na niebie przynosi Ci jakieś trudności do pokonania. Musisz zachować czujność. Ktoś sprawi Ci swoim postępowaniem sporą niespodziankę. W tym dniu ciężko będzie o szczęście zarówno w miłości, jak i w interesach. Po prostu trzeba pewne sprawy odpuścić i poczekać na lepszy termin.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Poniedziałek narzuci Ci ogromne tempo działania. Będziesz pobudzony i podekscytowany. Nowe projekty, nowe pomysły, ważne rozmowy. Od rana będziesz jak w kołowrotku. Pobyt Księżyca w Twoim znaku zwróci uwagę innych ludzi na Ciebie, Twoją pracę i Twoje projekty. Będziesz w centrum.

Horoskop dzienny - Rak

Dzień rozpocznie się trudnościami. Ktoś będzie chciał Cię obarczyć odpowiedzialnością, za nie Twoje działania. Jeśli nie chcesz płacić za cudze pomyłki, musisz wykazać się refleksem i asertywnością. Dzień nie zadowoli Twoich oczekiwań. Będziesz musiał ustępować i negocjować.

Horoskop dzienny - Lew

Zapowiada się rejwach i ruch od samej pobudki. Będziesz musiał stanąć na wysokości zadania i opanować sytuację w domu i w pracy. Czekają Cię ciekawe zbiegi okoliczności, jakaś bardzo atrakcyjna wzbudzi Twoje zainteresowanie. Dzisiaj znajdziesz doskonałe rozwiązania Twoich starych problemów. Dzień upłynie w błyskawicznym tempie.

Horoskop dzienny - Panna

Poniedziałek przywita Cię marudzeniem i wymaganiami ze strony najbliższych czy szefa. Na pewno nie będziesz w szampańskim nastroju, ale obowiązki nie dadzą na siebie czekać. Dzisiaj musisz wziąć się w garść i stawić czoła różnym przeciwnościom Losu. Wieczorem odetchniesz z ulgą.

Horoskop dzienny - Waga

Układ na niebie może się okazać dla Ciebie bardzo korzystny. Dzień sprzyja zawieraniu nowych kontaktów zawodowych i biznesowych. Załatwiaj jak możesz najwięcej. Przed Tobą sukcesy również na gruncie partnerskim. Ktoś wyjawi Ci, że jesteś obiektem westchnień.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzień przywita Cię pośpiechem i spóźnieniami. Dzisiaj mogą spotkać Cię również nieprzewidziane wydatki. W pracy ktoś będzie zabiegał, abyś zmienił zdanie w pewnej sprawie. Wieczorem szykuje się jakaś narada rodzinna, w której weźmiesz aktywny udział. Partnersko ochłodzenie.

Horoskop dzienny - Strzelec

W tym dniu będziesz wydatkował swoją energię. Wszędzie będzie Cię pełno, wszędzie będziesz musiał dorzucić swoje trzy grosze. Będziesz tryskać dobrym humorem. Czeka Cię również poprawa witalności. To doskonały dzień na zmiany w miejscu pracy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj będziesz drażliwy i bardziej delikatny niż zazwyczaj. Na co dzień masz twardą skórę, jednak w tym dniu zranią Cię czyjeś niesprawiedliwe słowa kierowane pod Twoim adresem. W pracy czy szkole nie będzie lekko. Nadmiar obowiązków da Ci popalić.

Horoskop dzienny - Wodnik

To może być bardzo udany początek tygodnia. Układ planet wróży szybkie i korzystne zmiany, zarówno w miejscu pracy, jak i w sytuacjach partnerskich. Możesz liczyć na czyjąś przychylność i zrozumienie. Do portfela wpadną zaległe sumy, a Twoje negocjacje zakończą się powodzeniem.

Horoskop dzienny - Ryby

Czeka Cię przedpołudnie pełne trudnych sytuacji. Nie daj się komuś przekonać do działań, które uważasz za niesłuszne. Aby wyjść obronną ręką z sytuacji kryzysowej, powinnaś Rybo twardo obstawać przy swoim. Na szczęście możesz liczyć na pomoc przyjaciół i wieczorem ktoś Cię nie zawiedzie.

Amulety ochronne z czarnego onyksu

Czarny onyks pozwoli nam uchronić się przed złym wpływem zewnętrznego świata. Pozwala on na skupienie się na swoim wewnętrznym ja i pozyskiwanie pozytywnych informacji z otoczenia. Dzięki noszeniu go przy sobie pozwala na odzyskanie siły i pomaga się skupić. Można go nosić w formie zawieszki, ale też w lnianym woreczku blisko siebie, np. w kieszeni lub torebce.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości