Horoskop na poniedziałek. Komunikacja będzie łatwiejsza

Źródło:
Astrolog Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 27 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie brak większych układów między planetami. Poniedziałek dzięki pobytowi Srebrnego Globu w znaku Bliźniąt, będzie upływał szybko, ale owocnie.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 27 marca 2023 r.

Dzisiaj wiele spraw uda się załatwić poprzez zwykłą rozmowę. Komunikacja będzie łatwiejsza. Dyskusje poprowadzimy wartko i ciekawie. Czymkolwiek będziemy się dzisiaj zajmować, powinno to sprawić nam więcej przyjemności niż wysiłku. Początek tygodnia przywróci nam witalność i zaczniemy realizować swoje plany z wiarą w ich powodzenie.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 27 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Przez pobyt Marsa w znaku Raka możesz mieć problemy z koncentracją i uważnością. Rosnący Księżyc w znaku Bliźniąt popycha cię do działań pochopnych i szybkiego podejmowania decyzji, co nie przyniesie ci w następnych dniach korzyści. Dzisiaj powinieneś schłodzić swoją głowę i trochę spowolnić swoje kroki.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Ktoś będzie starał się zakłócać twoje kroki i twoje postępowanie. Możesz mieć serdecznie dość wtrącania trzech groszy do każdej twojej wypowiedzi. Niestety nie jest to odpowiedni dzień, aby wejść w otwarty konflikt z tą osobą. Staraj się chodzić innymi ścieżkami, w szczególności w miejscu pracy bądź szkole.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

W pracy pojawi się rywalizacja. Rosnący Księżyc w twoim znaku sprawi, że podejmiesz trochę ryzyka i wdasz się w jakąś grę. Możliwe, że obudzi się w tobie nutka hazardzisty i zechcesz postawić na coś, czego do końca nie jesteś pewien. Po południu szykuje się więcej spokoju i przyjemności.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj ktoś będzie robił do ciebie słodkie oczy, ale niech cię nie zwiodą pozory. Ta osoba chce coś od ciebie uzyskać lub ma w tym jakiś ukryty cel. Zachowaj czujność, ponieważ zbytnie uleganie cudzym prośbom może wprowadzić zamęt w twoje sprawy zawodowe i szkolne. Wieczorem rozmowa z kimś bliskim wiele wyjaśni.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzień zapowiada się bardzo dobrze. Do pracy lub szkoły będziesz udawać się w podskokach. Księżyc w znaku Bliźniąt zapowiada intensywne kontakty towarzyskie i liczne rozmowy, w tym te o wspólnych przedsięwzięciach. Wieczorem możesz poróżnić się o jakieś głupstwo z domownikami.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W poniedziałek nic nie będzie zgadzało się z tym, co sobie zakładałaś i planowałaś. Księżyc znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i miesza ci szyki. Możliwe, że trzeba będzie podjąć się kolejnych, służbowych obowiązków, co jest ci nie na rękę. W sprawach partnerskich małe nieporozumienie.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Poniedziałkowe niebo ci sprzyja. Księżyc w powietrznym znaku Bliźniąt przykuje twoją uwagę do kwestii podróży, w tym również tych służbowych. Niewykluczone, że w najbliższym czasie planujesz również jakieś wyjazdy prywatne i trzeba wziąć się za bookowanie noclegów lub biletów. Wszystko pójdzie bezproblemowo.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Od rana jesteś roztargniony i masz złe przeczucia. Zaczniesz się martwić na zapas, a przecież nie leży to w twojej naturze. Dzisiaj coś zadziała inaczej niż zwykle. Możesz narobić sobie jakichś drobnych kłopotów przez klucze, dokumenty lub telefon. Wieczorem wróci harmonia wewnętrzna.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj odezwie się do ciebie tyle osób i będziesz mieć tyle propozycji, że sam już nie wiesz co z tym począć. Możesz uciec od jakichś zobowiązań i spotkań, ponieważ nie umiesz odmówić jednej osobie, więc odmówisz wszystkim. W poniedziałek zaczniesz działać w nieco szalony i nieprzewidywalny sposób, nawet dla siebie samego.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzień nie sprzyja chodzeniu utartymi ścieżkami i wymaga od ciebie czegoś nowego, na co wcale nie masz ochoty. Możesz reagować złością na różne propozycje, przez co zrazisz do siebie kogoś z bliskiego otoczenia. Nie jesteś w formie, ale pamiętaj, że niektóre osoby nie są temu winne. Wieczorem znajdziesz coś, co poprawi ci humor.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Złapiesz z kimś doskonały kontakt na poziomie mentalnym i będzie ci się wyśmienicie rozmawiało. W lot załapiesz jakieś nowinki i będziesz wiedział jak zachować się na gruncie zawodowym, aby przyniosło ci to korzyść. Informacje, które do ciebie spłyną w poniedziałek, będą bardzo korzystne.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Księżyc w znaku Bliźniąt nadal nie działa na ciebie dobrze. Dzisiejsza praca nie przyniesie ci zadowolenia. Będziesz czuć się wszystkim poirytowana, a już w szczególności osobami, które zachowują się tak, jakby były najważniejsze na świecie. Mogą się nasilić u ciebie bóle w obrębie gardła i krtani.

Choroby i dolegliwości znaku Byka

Dolegliwości i choroby związane ze znakiem Byka to przede wszystkim te związane z drogami oddechowymi – choroby gardła, bóle, zapalenia, nawet przechodzące na migdałki i inne narządy, takie jak tarczyca. Należy uważać na uleganie słabościom i kaprysom. Problematyczne mogą być również pieniądze, gdyż Byki mogą wpadać w kłopoty z nimi związane. 

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF / Getty Imgaes

Pozostałe wiadomości