Horoskop dzienny na poniedziałek. Księżyc może wodzić nas na manowce i zacierać fakty

Horoskop

Aktualizacja:
Untitled-Artwork.jpg

Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. O godzinie 5:29 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Roboczy tydzień rozpoczniemy trochę zdezorientowani i sentymentalni. Przez wydarzenia, które przyniosła weekendowa pełnia Księżyca, nie będziemy jeszcze w stanie dokładnie wyrazić swoich uczuć i obrać konkretnego kierunku działania. Księżyc w znaku Ryb może wodzić nas na manowce, mylić drogę i zacierać pewne fakty. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek 26.07.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 26.07.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj możesz mieć poczucie, że ktoś postępuje wobec Ciebie niesprawiedliwie, lub że jakaś osoba ma jakieś niczym nieuzasadnione pretensje. Może się to odbywać na gruncie zawodowym, ale o wiele bardziej prawdopodobne, że chodzi o kwestie sercowe.

Horoskop dzienny - Byk

Czeka Cię dzień wspomnień i powtórek z tego co było. Przeszłość będzie mieć dla Ciebie szczególną wartość. Mogą odezwać się ex partnerzy, ex pracodawcy lub jacyś dawni znajomi, którzy zaproponują spotkanie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ktoś będzie chciał narazić Cię na szkody, lub zaproponuje rozwiązanie, które będzie dla Ciebie nieprzyjemne jeśli chodzi o kwestie materialne. Uważaj również w transporcie zbiorowym. Trzymaj się za portfel.

Horoskop dzienny - Rak

Ktoś w kim pokładałeś spore nadzieje i do tej pory zawiodłeś się na postępowaniu tej osoby, może nagle wyrazić żal, skruchę i poprosić o wybaczenie. Dzisiaj to inni będą zabiegać o Twoje względy i myśleć o tym, jak sprawić Ci przyjemność.

Horoskop dzienny - Lew

Uważaj, ponieważ ważne dla Ciebie sprawy mogą nagle przybrać niefortunny obrót bądź zostać zepchnięte na boczny tor. Ktoś podgryza Twoją pozycję i próbuje Ci zaszkodzić. Lepiej uprzedzić kroki tej osoby i porozmawiać z kimś wyżej postawionym.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień zapowiada się niespokojnie. Osoby w miejscu pracy będą zdenerwowane i wyprowadzone z równowagi przez jakąś plotkę. Nie dawaj wiary tym informacjom dopóki nie upewnisz się o ich prawdziwości. Wieczorem w domu miły relaks.

Horoskop dzienny - Waga

Poniedziałek przywita Cię utrudnieniami i drobnymi złośliwościami, zarówno ze strony osób jak i przedmiotów. Coś może się popsuć, coś odmówi posłuszeństwa, kluczyki nie będą chciały się znaleźć. Po południu i wieczorem odetchnąć pozwoli Ci miła rozmowa.

Horoskop dzienny - Skorpion

Księżyc w znaku Ryb i wczorajsza opozycja Merkury-Pluton doda Ci zapału i determinacji w zrealizowaniu zamierzonego celu. Dotrzesz do upragnionych informacji i wpływowych osób na stanowiskach. Na konto wpłyną dodatkowe kwoty.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz się spodziewać pewnych utrudnień. Chociaż zazwyczaj dajesz się lubić, dzisiaj ktoś da Ci odczuć, że ma wobec Ciebie wrogie zamiary. Ostatnio wiele spraw Ci się udało i kogoś ukuła igła zazdrości. Pilnuj swoich dokumentów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ten dzień jest korzystny, aby zbadać swój stan zdrowia, zapisać się na profilaktyczne badania, pochylić się nad swoją kondycją lub wyglądem. Zamów wizytę u kosmetyczki, fryzjera lub na masaż.

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby w Twoim otoczeniu będą Ci utrudniać działanie. Kilka osób może nie dotrzymać umów, bądź nie wywiązać się z danego słowa. Przez cudzą opieszałość lub nieodpowiedzialność narazisz się na nieprzyjemności. Wieczorem ciężko będzie usnąć.

Horoskop dzienny - Ryby

Praca da Ci dzisiaj satysfakcję. Współpracownicy Cię pochwalą. Dzień jest doskonały, aby zabrać się za rachunki bądź stan konta. Wieczorem domownicy będą wyrażać zadowolenie z Twojej obecności.

Czas w horoskopie Majów

Czas był bardzo ważnym elementem w kosmologii i wszelkich marzeniach Majów. Podzielili rok na 18 części. Każdą z nich oddano pod opiekę innego bóstwa oraz przypisywanego mu minerału. Zodiak Majów, znany też pod nazwą Kręgu 18 Klejnotów, odczytał w latach dwudziestych amerykański archeolog Steven Webster, a zinterpretował odpowiednio do współczesnych obliczeń w 1929 roku astronom Charles Wakefield.

Zobacz także:

Na czym polega chiński horoskop partnerski?

Lew i jego horoskop - jakie cechy charakteryzują ten znak zodiaku?

Co oznacza sen o wodzie? Sennik odpowiada, co wróży woda

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Autor: Astrolog Merkurja