Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek: niektórych czeka nerwowy poranek i bardziej udane popołudnie

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Surasak Suwanmake/Getty ImagesHoroskop dzienny na poniedziałek, 25 października 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc zaczyna dzień w znaku Bliźniąt, co sprawi że będziemy działać szybko i skutecznie. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 25 października 2021 r. dla wszystkich znaków?

Horoskop dzienny na poniedziałek, 25.10.2021 r.

Poniedziałek przywita Nas pośpiechem i lawiną nowych informacji. Nie będzie czasu na zastanawianie się, trzeba podejmować decyzje błyskawicznie. Nerwowy i szybki poranek zamieni się w spokojniejsze i bardziej udane popołudnie. Pozornie trudne sytuacje uda się opanować i naprawić. Wieczorem Srebrny Glob przeniesie się do znaku Raka, co sprawi że z radością oddamy się rodzinnym powinnościom.

Horoskop dzienny - Baran

W pracy ktoś uprze się, aby robić Ci wykłady, co Cię rozzłości. Tym razem nie będziesz chciał oddać swojego pola bez walki i z radością powiesz, co o tym myślisz. Bardzo dobrze, ponieważ ktoś położy uszy po sobie i odzyskasz kontrolę nad swoim terytorium. Na gruncie partnerskim znaczna poprawa, po południu ktoś będzie zabiegał o Twoją uwagę.

Horoskop dzienny - Byk

To będzie dzień, w którym nie będziesz potrafił znaleźć wspólnego języka z osobami w pracy bądź szkole. Kilka niepotrzebnych sprzeczek wyprowadzi Cię z równowagi. Prawdopodobnie będzie chodzić o podział obowiązków. Ktoś chce Twoim kosztem osiągnąć jakieś wyniki. Nie pozwolisz na takie rozwiązanie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czeka Cię poprawa nastroju i humoru. Możesz czuć, że niebawem spełnią się Twoje życzenia. Aura dnia jest dla Ciebie bardzo przychylna jeśli chodzi o jakieś interesy. Masz szansę doskonale przed kimś wypaść i zrobić świetne pierwsze wrażenie. Poczujesz, że nowe osoby pałają do Ciebie sympatią.

Horoskop dzienny - Rak

Postaraj się dzisiaj kogoś nie przestraszyć i nie narzucać na siłę swoich rozwiązań. Być może nie chcesz zgodzić się na jakieś odgórne zarządzenia i będziesz widział współpracę inaczej, ale w tym dniu nie jesteś na tyle w mocnej pozycji, aby zmusić innych do posłuchu. W domu trzeba będzie zająć się jakąś chwilową awarią bądź brakiem usług typu internet.

Horoskop dzienny - Lew

Zapowiada się dobry dzień na załatwianie spraw urzędowych, formalnych i wykonywanie jakiś czynności oficjalnych. Możesz również zapisać się na jakieś profilaktyczne badania. Dzisiaj będziesz metodyczny i zorganizowany. Masz również szansę na znalezienie kompromisu w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj trzeba będzie skrupulatnie zastosować się do norm i przepisów, każde odstępstwo zostanie zauważone. Księżyc w znaku Bliźniąt wywoła u Ciebie nerwowość i irytację. Niestety nic nie poradzisz na to, że kolejny raz musisz naprawiać błędy popełnione przez innych. Trzeba będzie skonsultować jakiś problem u specjalisty.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj będzie Cię czekać jakieś zebranie albo spotkanie w szerszym gronie osób. Trzeba będzie coś przedyskutować i podjąć wspólną decyzję. Rozczarujesz się cudzymi opiniami na pewien temat oraz tym, że postąpią inaczej niż deklarowały. Na szczęście po południu przyjaciele rozproszą Twój zły nastrój i spędzisz czas na miłych i niezobowiązujących ploteczkach.

Horoskop dzienny - Skorpion

Powinieneś przyjrzeć się swoim rachunkom, dokumentom i papierom zalegającym na Twoim biurku. Dzisiaj okaże się, że przegapiłeś jakieś terminy bądź też nie uwzględniłeś jakiś wezwań. Warto to szybko skorygować. W domu jakieś nieporozumienia dotyczące planowanego wyjazdu. Być może scenariusz na najbliższe dni się diametralnie zmieni.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień upłynie Ci pracowicie, ale przyjemnie i owocnie. Okaże się, że wiele kwestii pójdzie nadspodziewanie dobrze i będziesz mógł odetchnąć. Coś, o co się obawiałeś okaże się bułką z masłem. Ktoś przyjedzie z niespodziewaną pomocą. Możesz liczyć również na dobre informacje płynące od członków rodziny.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj przyjdzie kolej na to, aby zostawić za plecami wydarzenia z weekendu i nie myśleć już o kłopotach partnerskich bądź rodzinnych. Czekają Cię ważne decyzje dotyczące pieniędzy, inwestycji i zakupów. Nie masz czasu na zastanawianie się nad cudzymi nastrojami. To będzie dzień pełen pośpiechu i obowiązków.

Horoskop dzienny - Wodnik

Księżyc w znaku Bliźniąt będzie zmuszał Cię do podejmowania kontaktów, na które nie za bardzo masz ochotę. Dzisiaj na Twoją niekorzyść działa Słońce w znaku Skorpiona, dlatego możesz być postawiony pod ścisną jeśli chodzi o sprawy biznesowe bądź edukacyjne. Nie ma wyjścia, będziesz składać jakieś wyjaśnienia i się tłumaczyć. Po południu więcej luzu.

Horoskop dzienny - Ryby

Księżyc w nieharmonijnym względem Twojego znaku Bliźniąt sprawi, że pojawią się jakieś trudne rozmowy na drażliwe tematy. Ktoś będzie chciał wymusić na Tobie jakąś decyzję, której nie chcesz podjąć. Cały dzień będziesz się miotać pomiędzy tym co byś chciała, a co wypada albo co trzeba. Wieczorem telefon z poradą od doświadczonej osoby pomoże Ci się uspokoić.

Jesienne znaki zodiaku – Waga i Skorpion

Osoby, które urodzą się w październiku mogą być spod znaku Wagi lub Skorpiona. Wydawałoby się, że ze względu na podobny czas, w którym przychodzą na świat, powinny być do siebie podobne, jednak nic bardziej mylnego. Chociaż mają cechy wspólne, jak miłość do najbliższych, gotowość do poświęcenia i wiarę w moc rozmowy, to zupełnie inaczej dążą do swoich celów.

Wagi są pokojowe i ugodowe, przede wszystkim dążą do kompromisów, nawet jeśli mają być na tym stratne. Skorpiony działają w przeciwny sposób, są uparte, a jeśli coś idzie nie po ich myśli, potrafią być niezwykle mściwe. Chociaż oba znaki są świetne w pokonywaniu trudności, to Wagi robią to w sposób ugodowy, a Skorpiony uparcie i bywa, że po trupach. Osoby urodzone w tych znakach, to mimo wszystko przyjaciele godni pozazdroszczenia.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Co gwiazdy mówią o mężczyznach? Wyjaśnia astrolog Merkurja

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości