Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Szybko, skutecznie i bez marudzenia przystąpimy do życiowych remanentów

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Słońce znajduje się w znaku Panny, Księżyc przebywa w znaku Ryb. Przed Nami bardzo praktyczny, racjonalny i konkretny początek tygodnia. Decyzje podjęte pod wpływem Niebieskiej Pełni, będą intensywnie i mocno domagać się tego, aby wprowadzić je w czyn i tak się stanie. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 23 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na poniedziałek, 23 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku

Szybko, skutecznie i bez zbędnego marudzenia przystąpimy do życiowych remanentów, a jednocześnie do obowiązków w miejscu pracy. Korzystny i stabilizujący trygon pomiędzy Wenus ze znaku Wagi a Saturnem przebywającym w znaku Wodnika pomoże Nam wszystko rozplanować i skutecznie przeprowadzić.

Horoskop dzienny - Baran

Nareszcie u Ciebie lekkie zwolnienie tempa życia. Sprawy w pracy będą toczyć się swoim trybem. Skaczące Ci po głowie pytania dotyczące kwestii partnerskich zejdą na dalszy plan. Dzisiaj poukładasz zadania i świat wokół siebie.

Horoskop dzienny - Byk

Twoja patronka czyli Wenus jest w korzystnym położeniu z Saturnem. Dzisiaj poradzisz sobie w każdej sytuacji, Twoja kondycja psychiczna będzie lepsza. Z radością idziesz do pracy, bo w niej po trudach weekendu po prostu odpoczniesz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Idź za ciosem i koncentruj się na swoich planach. Nadal jesteś niesiony dobrą falą energii powietrznego żywiołu. Masz szansę skorzystać z przyjemności, radości i bogactwa życia, które roztacza przed Tobą trygon Wenus. Dzisiaj wszystko się uda.

Horoskop dzienny - Rak

Twoja sytuacja wydaje Ci się smutna i beznadziejna. To prawda, układy na niebie nie rozpieszczają Cię. Możesz niedomagać i doświadczać różnego rodzaju nieprzyjemnych doznań. W szczególności kręgosłup i żołądek proszą Cię o zmianę trybu życia. Po prostu odpocznij.

Horoskop dzienny - Lew

Słońce wyszło już z Twojego znaku, ale jesteś jeszcze w energii Niebieskiej Pełni Księżyca. Dlatego będziesz czuł się na siłach, aby przeprowadzić do końca pewną transakcję. Nie zaszkodzi spytać o awans. Wieczorem padniesz przed telewizorem.

Horoskop dzienny - Panna

Nareszcie w Twoim znaku zagościło Słońce, masz dzisiaj dobrą rękę do pieniędzy, skorzystaj z ofert gier liczbowych. Na koncie mogą pojawić się niespodziewanie większe kwoty. Może Twój dłużnik zwróci jakieś dawno pożyczone sumy?

Horoskop dzienny - Waga

Trygon Saturna i Twojej patronki czyli Wenus poprawi atmosferę w Twoim otoczeniu. Dzisiaj będziesz w bardzo dobrej formie i aktywnie zaczniesz uczestniczyć w swoich obowiązkach oraz zadaniach. Wieczorem trochę gorzej, ponieważ ktoś z zazdrości zrobi uszczypliwe uwagi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Twój kiepski ostatnio humor, dzisiaj zacznie się poprawiać. Wesprze Cię Słońce ze znaku Panny i Księżyc ze znaku Ryb. Po ostatnich ciężkich układach poczujesz, jakby ktoś zdjął Ci ołów z pleców. W pracy zacznie się ruszać do przodu Twój projekt.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie przejmuj się słowami złych ludzi. Dzisiaj ktoś będzie starał się popsuć Ci Twój dobry nastrój wbijając szpilki. To zwyczajna zazdrość i niechęć, ponieważ ostatnio udało Ci się z sukcesem kilka spraw. Kogoś kłuje to w oczy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj masz szansę na to, aby zaprezentować się innym z tej bardziej miękkiej i empatycznej strony. Trygon Wenus i Saturna pomoże Ci w wzbudzeniu sympatii w nowym otoczeniu. Dzisiaj z łatwością wykonasz swoją pracę, a Twoje pomysły będą korzystne i realne do wykonania. Remont to świetna myśl.

Horoskop dzienny - Wodnik

Energia Pełni Księżyca w Twoim znaku będzie napędzać Cię jeszcze przez kilka dni. Otrzymasz ważne wiadomości zawodowe. Ktoś poprosi Cię o przysługę i nie powinieneś odmawiać ponieważ ta osoba w przyszłości mocno Ci się odwdzięczy. Popołudnie i wieczór będą wypełnione po brzegi.

Horoskop dzienny - Ryby

To będzie dla Ciebie bardzo intensywny poniedziałek. Słońce ustawiło się w opozycji do Twojego znaku, co wyciągnie Cię przed nawias i zmusi do aktywnego uczestniczenia w spotkaniach, naradach, zebraniach. Wieczorem w domu także nie odpoczniesz. Ktoś zaatakuje telefonem.

Popularne przesądy: stłuczone lustro

Wedle przesądu rozbicie lustra ma oznaczać siedem lat nieszczęścia. Przesąd ten liczy sobie kilka tysięcy lat. W starożytności wierzono, że odbity wizerunek człowieka zawiera w sobie część jego duszy, a więc zniszczenie wizerunku (lustra) oznacza zniszczenie duszy lub jej części. A dlaczego akurat siedem lat? Rzymianie wierzyli w siedmioletni cykl ludzkiej egzystencji – co siedem lat następować miała odnowa ciała, zwiększenie sił witalnych. Stłuczenie lustra mogło zaszkodzić cyklowi. Podobno jednak pecha można odwrócić poprzez schowanie do portfela kawałka stłuczonego lusterka, które przynosi szczęście.

Zobacz wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości