Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Planety będą sprzyjały kilku znakom zodiaku w sprawach finansowych

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Lwa. Księżyc rozpoczyna dzień jeszcze w znaku Bliźniąt, ale już o godzinie 2:28 przejdzie do znaku Raka. Na niebie utworzy się budująca koniunkcja Wenus i planetoidy Ceres w 13 stopniu znaku Lwa, która może przynieść pozytywne informacje dotyczące zasobów zbóż na świecie. Czeka nas również korzystny trygon między Merkurym a Plutonem w żywiole ziemskim. 

Tydzień rozpocznie się dla większości znaków w bardzo przyjaznej i motywującej do pracy atmosferze. Dzisiaj będziemy nastawieni na działania i ich efekty, a mniej na bezużyteczne dyskusje. Coś się wyjaśni i wiele naszych zablokowanych przedsięwzięć nagle otrzyma zielone światło.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będzie ci sprzyjać koniunkcja Wenus i Ceres w przyjaznym znaku Lwa. Odpoczniesz na łonie natury, doładujesz się przez kontakt z przyrodą, usłyszysz jakiś ważny, wewnętrzny głos, który będzie niósł poważne przesłanie. Ludzie będą dla ciebie życzliwi, a ty odwzajemnisz się tym samym.

Horoskop dzienny - Byk

Nareszcie jakieś lepsze wieści jeśli chodzi o sprawy twojego portfela. Pozytywne informacje podniosą cię na duchu. Okaże się, że możesz liczyć na jakieś wynagrodzenie, profity lub benefity, na które przestałeś się już oglądać. Dzisiaj jakaś osoba sprawi ci przyjemność.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz rzetelny, poukładany i pełen determinacji, aby wykonać swój plan działania. Konstruktywny trygon Merkurego i Plutona przyniesie ci nowe możliwości oraz pomoc wpływowych przyjaciół. Dzisiaj nie ociągaj się z decyzjami i nie odkładaj żadnych spotkań na później.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Przed tobą konkretny i pracowity poniedziałek. Zapragniesz komuś się zrewanżować i oddać zaległe przysługi. Dzisiaj postarasz się pomóc komuś, komu coś zawdzięczasz. Będziesz starał się uporządkować swoje sprawy, a swoim działaniom nadać ton bardziej racjonalny i spokojny.

Horoskop dzienny - Lew

W twoim znaku zodiaku dojdzie dzisiaj do koniunkcji Wenus i planety karłowatej Ceres. To stworzy doskonałe perspektywy, aby pokusić się o kontakty kulturalne i biznesowe z przyrodą w tle. Możliwe, że pomyślisz również o zapasach warzyw i przetworów na zimę i złożysz jakieś większe zamówienie lub odwiedzisz zielony rynek.

Horoskop dzienny - Panna

To świetny dzień, aby na poważnie pomyśleć o rozwoju swojej firmy lub założeniu jakiegoś biznesu. Merkury w trygonie z Plutonem sprzyja twoim transakcjom handlowym oraz kwestiom z pieniędzmi w tle. Będziesz mieć w sobie wyjątkową siłę perswazji, dzięki czemu rozwiążesz jakąś trudną sprawę.

Horoskop dzienny - Waga

Koniunkcja Wenus i Ceres wróży bardzo pracowity i kreatywny dzień. Okaże się, że potrafisz być bardzo rzeczowa, konkretna i poukładana. a przy okazji… zdecydowana? To naprawdę rzadkość, ale jednak się zdarza. Zaskoczysz swoje otoczenie bardzo przemyślanymi działaniami.

Horoskop dzienny - Skorpion

Doskonały układ pomiędzy Merkurym a twoim opiekunem Plutonem przyniesie ci jakąś wygraną, na którą czekasz. Wnikniesz w istotę sprawy i nie pozwolisz się zbyć jakimiś słodkimi słówkami. Przyszpilisz adwersarzy do ściany swoimi argumentami i nie przestaniesz naciskać, dopóki nie otrzymasz tego, na czym ci zależy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Mogą cię czekać jakieś prace remontowo-budowlane, a przynajmniej ustalenia z nimi związane. Czas przyjrzeć się cenom materiałów, poczynić rezerwacje u fachowców, pomyśleć o planach na jesień dotyczących nieruchomości. Twoja energia i uwaga przeniesie się dzisiaj na pracę lub kwestie logistyczne.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj jeszcze bardziej niż zazwyczaj twoje działania będą charakteryzować się pragmatyzmem i chłodną kalkulacją. Na spokojnie przemyślisz sobie, czy wchodzenie w jakiś problem, który nie jest twoim kłopotem bądź też udział w jakimś zebraniu będzie dobrym pomysłem. Słuchaj swojego umysłu, on dzisiaj podpowie najkorzystniejszą drogę.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ktoś może wypunktować twoje błędy i niedociągnięcia. Dzisiaj musisz uważać, aby nie dać złapać się na gorącym uczynku jeśli chodzi o niedopełnienie obowiązków lub złamanie jakiejś obietnicy. Osoby, które są wyżej w randze zawodowej będą patrzeć ci na ręce. Trzeba się pilnować.

Horoskop dzienny - Ryby

Może ci być jeszcze trudno się odnaleźć po wczorajszych emocjach i poniedziałek rozpoczniesz z mocnym poślizgiem. Jednak w miarę upływu godzin będziesz funkcjonować coraz lepiej. Po południu możesz liczyć na korzystne współdziałanie w jakiejś ważnej dla ciebie sprawie. Ktoś cię merytorycznie wesprze.

Konstelacja Panny

Niemal wszystkie starożytne kultury wiązały tę konstelację z dziewicą bądź boginią. Najjaśniejsza z gwiazd nazywana została kłosem już przez starożytnych Babilończyków. Rzymianie konstelację nazwali Ceres, od imienia bogini Żniw. W konstelacji widziane były ważne postaci, jak Demeter, córka Chronosa i Rei - bogini Urodzaju, Astrea, która waży sprawiedliwość czy Dike - córką Zeusa i Temidy. W okresie średniowiecza gwiazdozbiór utożsamiany był z Matką Boską.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: LightFieldStudios/Getty Images

Pozostałe wiadomości