Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Początek tygodnia będzie nerwowy

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop dzienny 20.09.2021

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Srebrny Glob przygotowuje się do jutrzejszej Pełni, zatem będziemy bardzo nerwowi, niestabilni emocjonalnie, rozchwiani i podatni na sugestie. O godzinie 13:45 nasz naturalny satelita utworzy koniunkcję z Neptunem. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 20 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Możemy tracić opanowanie za kółkiem, liczba kolizji znacznie się zwiększy, zatem trzeba zdjąć nogę z gazu. Będziemy podejmować decyzje pod wpływem chwili i działać bardzo nieracjonalnie. To będzie mocno nerwowy początek tygodnia.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 20 września 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj planety wezmą Cię w mocne obroty. To będzie dzień rozliczeń i trochę gorzkich podsumowań. Nie uciekaj od trudnych rozmów, nie unikaj odpowiedzialności za swoje ostatnie poczynania. To, co się wokół Ciebie dzieje wynika z Twoich wcześniejszych decyzji. Twoje zdrowie i samopoczucie nie będzie najlepsze.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą świetny dzień na zdawanie egzaminów, na inwestycje finansowe i na jakieś ważne posunięcia w sprawach Twojej kariery zawodowej. Intuicja będzie Ci dawać jasne, wyraźne sygnały, których nie powinieneś lekceważyć. W kwestiach uczuciowych również lepszy klimat.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niestety to nie będzie udany początek tygodnia. Na głowę mogą spaść Ci niepozałatwiane sprawy, zapomniane rachunki i inne przedawnione kwestie. Na nic nie będzie Ci starczać czasu, musisz pędem przemieszczać się z miejsca na miejsce, a komunikacja zagra Ci na nosie. Korki, awarie, utrudnienia w ruchu i kłótnie. Dasz radę i tak.

Horoskop dzienny - Rak

Księżyc w znaku Ryb nastroi Cię na spotkania z innymi ludźmi, otworzysz się na dobre uczucia. Jakaś nieoczekiwana wiadomość wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Czeka Cię przyjemny dzień, w którym z łatwością zdobędziesz czyjeś względy. W pracy przedstawisz się w doskonałym świetle.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj nie możesz pozwolić sobie na żadne nieprzygotowanie. To nie będzie lekki i przyjemny poniedziałek, wręcz przeciwnie. Nawet małe przewinienie nie ujdzie Ci na sucho. Ktoś będzie próbował podziałać na Ciebie, wywołując poczucie winy i zalewając się łzami. Nie daj się sprowokować do kłótni.

Horoskop dzienny - Panna

W opozycyjnym znaku Ryb Księżyc przygotowuje się do Pełni. Przed Tobą pracowity i owocny poniedziałek. Będziesz dzisiaj w centrum zainteresowania. W pracy bądź szkole Twoja pozycja się umocni. Ktoś doceni wykonaną przez Ciebie pracę. Możesz liczyć na korzystne układy towarzyskie.

Horoskop dzienny - Waga

W ten dzień będzie wpisany wielki pośpiech i będziesz działać pod dużą presją, która trochę Cię przytłoczy. Ktoś będzie Cię popędzać w miejscu pracy. Ktoś inny będzie dla Ciebie opryskliwy i niemiły. Niestety musisz pogodzić się z tym, co oferuje Ci dzień i nie stawiać nierealnych wymagań bliskim.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzięki układom na niebie dzień zacznie się doskonale. Wiele spraw pójdzie po Twojej myśli. Twój nastrój będzie wyśmienity, a forma poszybuje wysoko. Staniesz się pozytywnie nastawiony do życia i szybko zobaczysz tego efekty. Czekają Cię przyjemne finansowe niespodzianki na koncie.

Horoskop dzienny - Strzelec

To będzie ważny i trudny dzień dla Ciebie Strzelcu. Sytuacja życiowa zmusi Cię do porządkowania pewnych kwestii i podjęcia pewnych radykalnych kroków, które do tej pory od siebie odsuwałeś. Będziesz podrażniony, ale niestety nie dostaniesz taryfy ulgowej. Dzisiaj będziesz musiał znosić wszystko bez znieczulenia.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiejsza aura planet jest dla Ciebie korzystna. Czeka Cię korzystny obrót wydarzeń i sukcesy w pracy. Pomimo chwilowych zawirowań uda Ci się osiągnąć zamierzone cele i zrealizować swój plan. Po południu zregenerujesz się w przyjemnym miejscu, odzyskasz siły i będziesz spędzać czas w towarzystwie, które sam wybrałeś.

Horoskop dzienny - Wodnik

Od rana możesz mieć na głowie całą masę spotkań i nielubianych obowiązków. W kwestiach sercowych może spotkać Cię jakieś rozczarowanie. Zbliża się również lekki kłopot finansowy. Pracodawca może zalegać z jakimiś wypłatami. To będzie wymagający dzień.

Horoskop dzienny - Ryby

To będzie zaskakujący i mocny początek tygodnia. Księżyc, który znajduje się w Twoim znaku, podświetli wszystkie ważne dla Ciebie kwestie. Czekają Cię bardzo silne emocje. Dla Ryb będących w parach szykuje się ekscytujące, wieczorne spotkanie. Samotne Ryby mają możliwość nawiązania jakiegoś wartościowego, dobrze rokującego kontaktu.

Przeciąganie przez spódnicę – jak zdjąć urok z dziecka?

Zabieg ten miał na celu zdjęcie uroku rzuconego na dziecko. Niemowlęta i nieochrzczone maluchy uznawane były za najbardziej podatne na złe moce, w tym celu stosowano szereg rytuałów oczyszczających. Jeśli dziecko płakało, krzyczało i nie dało się go w żaden sposób uspokoić – to znak, że ktoś rzucił na nie urok. Wystarczało do tego tzw. krzywe spojrzenie, pochwalenie lub co gorsza pozazdroszczenie. W celu zdjęcia uroku trzeba było zabrać dziecko do szeptuchy lub doświadczonej starszej kobiety, mogła być to nawet babcia. Kobieta "przeciągała" dziecko przez spódnicę, najlepiej czerwoną. Robiła to trzykrotnie, przekładając niemowlę z góry spódnicy – od pasa, do dołu. Taki rytuał pozwalał zdjąć zły czar.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czy mężczyźni czytają horoskopy?

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości